Декемврийчета`2003 - 2 част

  • 7 499
  • 199
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 042
Ели, нашите джинси са отдолу с трико, а отгоре са джинсов плат - явно не са като вашите. За студената зима имаме гащеризон с дебела рошавка отдолу - няма нужда от панталон даже!

Светле, обувките са ни ботички с пухче вътре, за фирмата сега ще я погледна, струват 25 лв. Ходи си с тях и са му долу-горе удобни.
сега ще ги кача някъде и ще дам линк.

# 106
  • Мнения: 3 479
Светле, тъй както ги описваш обувките май нашите са подобни. Малко над глезена са, вътре с вълнена подплата, от набук и с връзки. На Колев са. Вчера го изведох Матей на снега и ок. 15-20 мин се разхождаше по снега, но не в дълбокия, а по алеята. А общо навън бяхме повече от час. Като се върнахме специално проверих крачетата, защото обувките бяха мокри отгоре, топлички си бяха. Ще видим следващите дни как ще е.

# 107
  • Sofia
  • Мнения: 823
Благодаря ви за отговорите Grinning ,
gal4e,мисля,че не са на Колев,а по-скоро са на Денди(не съм сигурна за фирмата).Вярно е,че от време на време нагазвахме в снега,но съм сигурна,,че сняг не е влязъл в крачетата и. Ако бяха стабилни обувки,това нямаше да се случи.Явно не стават за подобно време.
А виждали ли сте да има ботушки,които да не са с такава твърда подметка,каквато описва Ели,а да е сакава мекичка,която по-лесно се огъва и предполагам,че ще по-удобна за детенце?

# 108
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Цитат на: svetlana79
Моля ви майчета,
Спешно ми трябва мнението ви за обувките...Вижте по-горе какво съм писала.


Обувките на Дени са на Юни фит - 28лв. С връзки са, отвътре са с пухче и са висаки може би два пръста над глезена. Като бутушки са само че са с връзки. Всеки ден сме навън и вчера и днес е само в дълбокия сняг - ходи, пада, лази голям кеф е. Крачетата й бяха сухи и двата дни. Явно обувчиците не пропускат а и са достатъчно високи, за да не влиза сняг вътре. А и като ги стегна с връзките няма как да влезне снега.
Много съм доволна. Обувам й ги с чорапогащник и още едни чорапки.
 Close-mas:

# 109
  • Мнения: 17 413
Цитат на: logo5ka
Цитат на: beep
Цитат на: logo5ka
специален шушлеков чувал за летни колички.



Би ли обяснила какво представлява, защото не съм виждала, а ние сме с лятна количка?


Представлява калъф, който се закача в горната си част на облегалката, покрива цялата седалка, а в долната си част представлява чувал с ципове отстрани. Произведено е от "Черноморка "Бургас, но преди години е купувано за племеницата на мъжа ми. Не знам сега дали могат да се намерят подобни неща по магазините.


Благодаря много!

# 110
# 111
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Цитат на: svetlana79
А виждали ли сте да има ботушки,които да не са с такава твърда подметка,каквато описва Ели,а да е сакава мекичка,която по-лесно се огъва и предполагам,че ще по-удобна за детенце?


Аз такива ботушки не съм виждала, пък и си мисля, че с ботушки ще им е много по-трудно да ходят!
 Close-mas:

# 112
  • Sofia
  • Мнения: 823
Отново благодаря,днес може би Ели вече ще е с нови обувчици Grinning

# 113
  • Мнения: 3 042
Искам да честитя на всички майки и бебоци от нашата, декемврийска тема!
Весела Коледа на всички!

Нека всички да получат мечтаните подаръци!

много песни, танци, веселби по празниците!
На мамите - много помощници в подготовката, чистенето и готвенето! Wink
на татковците - здраве и пълни портфейли!
на дечковците - много здраве, подаръци, щастливи детски дни!!!

# 114
  • Sofia
  • Мнения: 823
ЧЕСТИТИ ВИ ПРАНИЦИ И ОТ НАС newsm47,
НЕКА ТЕЗИ ПРАЗНИЦИ НОСЯТ НА ЦЯЛОТО ВИ СЕМЕЙСТВО САМО ЗДРАВЕ,МНОГО ЩАСТЛИВИ МОМЕНТИ ИЗПЪЛНЕНИ С МНОГО ЕМОЦИИ  Tada  newsm62
НЕКА ПРОДЪЛЖИМ ДА СЕ ОБИЧАМЕ ВСЕ ТАКА family ,ДЕЧИЦАТА НИ ВСЕ ТАКА ДА НИ РАДВАТ И БЪДАТ НАЙ-ГОЛЕМИТЕ НИ СЪКРОВИЩА.
А НА ТЯХ ПОЖЕЛАВАМ НАЙ-БЕЗГРИЖНОТО И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО .
НЕКА БЪДЕМ ПО-ДОБРИ newsm51

# 115
  • Мнения: 3 463
Цитат на: Павлина
Noia, как се казва юнакът - да го включа в списъка на декемврийчетата? Да ти е жив и здрав!


Казва се Дилън и днес навършва една годинка. Simple Smile Като си помисля само как лети времето,миналата година не ми е минавало изобщо през ума,че на първия му рожден ден ще има братче на 2 седмици.Преди няколко дни бяхме на консултация и мерките са му 74см(което ми се вижда малко) и 10 кг.Сложиха му ваксината за 1 година + друга за хепатит А.Тук я слагат задължително.В същото време бебето стои без ваксини,в момента нямали БЦЖ,а хепатит Б я слагали чак на 2 месеца. Embarassed

На всички мами и бебоци(те нашите май не са такива вече) искам да честитя Коледа и да пожелая много здраве,късмет и усмивки през Новата 2005.Целувки от нас. Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 116
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Честит рожден ден на Дилън!!!  Tada  Tada  Tada
Много радост, здраве и усмивки за порасналото момче. Да помага на мама да гледа бебето и много да слуша  Grinning

# 117
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Весела Коледа, момичета!  Close-mas:
Много щастие и радост на семействата ви и много здраве и усмивки на нашите декемврийчета!

# 118
  • Мнения: 3 926
Само да кажа за обувчиците. Не трябва да са с меки подметки. Не се притеснявайте, че дечицата ходят като "в панчки". За малките стъпълца подметката трябва да е твърда, за да не се получават деформации. Дори да нямате възможност да купите, отидете в магазин на Колев и Колев и вижте моделите там. Това е фирма с международни лицензи, която изнася продукция и за чужбина.  Няма да намерите нещо с мека подметка.

# 119
  • Мнения: 3 042
Noia, честит ти рожденик! Обаче заслужава отделна тема - сега ще се погрижа Mr. Green
Ти съвсем скоро си родила! Да са ти живи и здрави!

Общи условия

Активация на акаунт