Декемврийчета`2003 - 2 част

  • 7 494
  • 199
  •   2
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 322
Цитат на: Павлина
Момичета, а мислите ли скоро време за второ бебе?

Ние си мислим, ама по-нататък, малко да порасне девойката, че не ми се мисли иначе. А пък и аз раждах със секцио, така че и от тази гледна точка е добре да изчакаме...
Дано не ни мине само мерака....

# 91
  • Балчик
  • Мнения: 249
Ние вече се върнахме от консултацията. Този път сме качили само 200 гр, така че сме заформили скромните 11.00 кг.  261uu . На височина сме 77 см( +1 см.). Резултатите от изследванията казаха, че са чудесни, само дето ни било леко червено гърлото. Признаци за зъби никакви, та не ми е ясно от какво се е зачервило. Другото което малко ме учудва е, че досега вадехме по 1-2 зъба на месец, а от 5 октомври насам няма нищо. Лекарката заради гърлото му огледа доста венците, но каза че нищо няма.
  Сега дано не се разболеем до рожденния ден, че с това гърло малко се притеснявам. Пък и днес ще излизаме за малко и трябва да сме с него. Нашата кака играе народни танци и днес имат концерт, та ще ходим да я гледаме.

# 92
  • Мнения: 182
Ами ние за навън също леко се обличаме - боди с къс ръкав, чорапогашник, поларено костюмче и отгоре яке и панталон дебел,шапка, шал и ръкавички а и ботушки някакви на Колев с едно чорапче не термо.Със зимната си количка сме и с одеялце го завивам. Всеки ден сме на вън поне 1 час, само силен вятър и силен дъжд ни бъркат.
 Голям фен е на препечените филийки, плодове яде почти всякакви на парченца само ябълката рендосвам че се дави.
Играе си с пирамидка има но само вади не връща обратно, една гъбка в която трябва да слагаш точната фигурка в малки отвори под форма горе долу схваща какво се прави и с моя помощ целим отворите, с пюрени бурканчета и ние играем отваряме и затваряме със заинтересован поглед Mr. Green гони топка  разваля построения от мама конструктор с кубчета някякви и все от тоя род неща.

# 93
  • Мнения: 3 042
Хрис, мерси за разясненията, още не съм го водила на изследвания. Ако има възможност и време ще ти звънна.
Лошата работа е, че нашият си развали режима от рождения ден насам и сега спим до късно Grinning Та незнам как ще станем в 7-8 часа Thinking

# 94
  • Варна
  • Мнения: 322
Оххх тоя режим...... Ние от известно време превръщаме нощите на дни и обратно  #Onfire Направо не зная какво да я правя вече..... Като ми се събуди в 2 часа - доволна, щастлива и готова за нови подвизи, направо пощурявам  Sick
А през деня спи най-много по 2 часа, ама рядко и то на два пъти....
Докторката казва, че най-вероятно я мъчат зъбките, но все си мисля, че има и друга някаква причина...
Пък и тия зъби не избиха най-после  #2gunfire Вече 6 месеца се мъчи горкото, че и ние покрай нея....  Thinking

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 823
Преди малко се разходихме с Ели навън.Бях я хванала за едната ръчичка и така ,без количката за около 15-20 мин.Много се радваше миличката,но какво ми беше учудването, като се прибрахме в къщи и установих,че крачетата са и мокрички.Тия гадни обувки са пропуснали.Бях и взела такива,които стигат до кокалчето(не са ботушки) и са с ватичка отвътре.Мислех си,че ще изкараме зимата с тях,а то какво стана...Така,че ще трябва да и взема новички.Вие с какви обувки  обувате дечицата си,какво представляват,удобни ли са им,колко струват и т.н.?Благодаря ви предварително за отговорите Grinning

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 823
Hris,
И при нас нещата са такива.Ели не се събужда бодра,бодра през ноща,но последните две вечери спи ужасно неспокойно.Понеже спи при нас на спалнята,защото все още я кърмя нощем,не само,че имам чувството ,че ми търси гърдите през час,ами и непрекъснато се мята в нейната си част от спалята,като риба на сухо.И така през цялата вечер.Но като бяхме последно на консултация,педиатърката и ни беше казала,че венците около кътниците били надути,та сме в очакване.А щом при вас положението е такова,че отдавна ги очаквате,значи съвсем скоро ще има включване Wink
Пожелавам ви по-скорошно и безпроблемно поникване Grinning

# 97
  • Мнения: 1 080
А ние вчера станахме на 1 годинка и беше малка лудница в нас. Не мога да повярвам как лети времето, до преди да се появи Добромир хич не съм си давала сметка за това.

# 98
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 713
Цитат на: beep
Цитат на: logo5ka
специален шушлеков чувал за летни колички.



Би ли обяснила какво представлява, защото не съм виждала, а ние сме с лятна количка?


Представлява калъф, който се закача в горната си част на облегалката, покрива цялата седалка, а в долната си част представлява чувал с ципове отстрани. Произведено е от "Черноморка "Бургас, но преди години е купувано за племеницата на мъжа ми. Не знам сега дали могат да се намерят подобни неща по магазините.

# 99
  • Мнения: 7 821
Здравейте,
Ние получихме много подаръци за рождения ден - камиони, книжки, рингове, някакви музикални-разхождащи се и др. За Коледа сме им взели и палатка, мисля, че това ще е хита  Wink  Grinning .
Обличам го леко - боди с къс ръкав, пуловер, термо-джинси, 3/4 чорапи, яке, шапка и ботуши. Ботушите ни са хубави, но му тежат и с тях ходи като терминатор  Wink  Grinning .

Павлина, аз заведох Дани в лабораторията към 9:30 и то не на гладно. Просто предупредих, че е ял, да го имат в предвид.

Весели празници на вас и дечурлигата, много подаръци и веселби ви желая Close-mas:  Close-mas:  Close-mas:

# 100
  • Sofia
  • Мнения: 823
Моля ви майчета,
Спешно ми трябва мнението ви за обувките...Вижте по-горе какво съм писала.

# 101
  • Мнения: 3 042
Светле, да не са и се изпотили крачетата от чорапите? Ние имахме такъв проблем. Сега ако щете вярвайте обувам само чорапогащника и отгоре обувките, крачетата са сухи!

# 102
  • Мнения: 3 042
Ели, какви са тия термоджинси? Коя фирма ги е шила? Ние имаме джинси, но са отдолу ватирани едни такива - за подобни ли говориш? Стана ми много любопитно  Flutter

# 103
  • Sofia
  • Мнения: 823
Не,не са от изпотяване,със сигурност обувките пропуснаха Sad Вие какви обувчици си имате?

# 104
  • Мнения: 7 821
Цитат на: Павлина
Ели, какви са тия термоджинси? Коя фирма ги е шила? Ние имаме джинси, но са отдолу ватирани едни такива - за подобни ли говориш? Стана ми много любопитно  Flutter


Здравейте,
Джинси и от долу са вълнени, все едно два панталона. Не знам дали ме разбра  Embarassed , че не го обясних много добре. Подарък са ни и не мога да ти кажа от къде са купени, но скоро взех на баткото и имаше разнообразие. Води се термо-панталон, от горе може да е дънки, джинси или др. от долу е вълнен, може по-средата да има и вата, а може и да няма.

Цитат на: svetlana79
Не,не са от изпотяване,със сигурност обувките пропуснаха Sad Вие какви обувчици си имате?


Видях въпроса ти, Дани има ботуши, но са от баткото, фирмата е Вито. Не пропускат, кожени са, от вътре също кожа като каракул, НО са много тежки и не мисля, че са му особено удобни, ходи и пада милия, но му е топло. Ние излизаме по принцип с количката и го пускам да се разхожда само по сухо или сняг иначе е затворник милия, но така ще е за сега! Имаме и кубинки, но са му още големи.

Ако детето не ходи, а е в количката е нормално краката да са малко студени както и да ги обуем, а и аз мисля, че не трябва да се слагат много чорапи едни върху други, а да има въздух в обувката, така е най-топло. За това и винаги обувам само един кат чорапи.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт