Декемврийчета`2003 - 2 част

  • 7 477
  • 199
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 823
Ели пие вода от около 9-ия месец от чашка с клапа.В началото ,често се задавяше,защото не можеше да прецени колко силно да дръпне,така,че водата да не е на прекалено силна струйка.Но вече съвсем спокойно пие от там вода.
Аз Ели я обличам за навън ето така:потник с гащички,отгоре тънка памучна блузка с дълъг ръкав,чорапогащник и поларено костюмче,термо чорапки,обувки,яке шапка и ръкавички,евентуално ако духа и шал.Според прочетенето досега,ми се струва,че я обличам сравнително добре,но не прекалено.
Авокадоте аз и го давам смесено с банан,защото според мен иначе има гаден вкус.Честно като го опитах за пръв път щях да повърна.Очаквах да е нещо сладичко,а то...
Целувки от нас! Laughing

# 76
  • Мнения: 3 042
авокадото - готово е за ядене ако поддава на натиск, разрязваш го, врътваш двете половини в различни посоки, махаш костилката и изгребваш с лъжицата, 1 авокадо + 1 банан в пасатора като за начало и сервираш на дребчо да яде.
Бон апети!

# 77
  • Мнения: 17 407
Цитат на: logo5ka
специален шушлеков чувал за летни колички.



Би ли обяснила какво представлява, защото не съм виждала, а ние сме с лятна количка?

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 823
Здравейте отново,току що разбрах резултатите от изследванията Sad Хемоглобина на дудата е едва 107 Sad Ще трябва доста да го вдигаме.Иначе другата част от резултатите са в границите на нормата.Целувкиииииии Grinning

# 79
  • Мнения: 3 042
Момичета, а мислите ли скоро време за второ бебе?

# 80
  • Мнения: 17 407
Скоро - не. Поне на 3 - 4 години да стане щерката, че е много палава. Майка ми, която я гледа до обяд вече трудно се справя, и ако трябва за друго бебе да помага, ще лудне жената. Живот и здраве, ще видим.

# 81
  • Мнения: 3 479
Цитат на: Павлина
Момичета, а мислите ли скоро време за второ бебе?


 Laughing  Laughing  Laughing
Мислим за трето. Даже сме го планирали. Само че трябва да е момиче, ако не - РЕКЛАМАЦИЯ Wink

# 82
  • Мнения: 3 042
Галче, вие сте сложен случай - или момиче или четвърто #Milti  #Milti  #Milti

# 83
  • Мнения: 343
Цитат на: gal4e
Цитат на: Павлина
Момичета, а мислите ли скоро време за второ бебе?


 Laughing  Laughing  Laughing
Мислим за трето. Даже сме го планирали. Само че трябва да е момиче, ако не - РЕКЛАМАЦИЯ Wink


И ние мислим за трето, въпреки че още второто не сме направили  Rolling Eyes  Много ми се иска пак да съм бременна, но мислим да изчакаме Хриси да стане поне на 2.

Много зъбки имат вашите бебоци. Хриси има само 4 и то 3 отдолу и 1 горе, но това не й пречи да яде всякакви парчета, чак ме плаши понякога. Много смешно дъвче, едно много съсредоточено.

За обличането да кажа, че аз много малко я обличам - боди с къс ръкав, памучна блуза с дълъг, чорапогащник и космонавта. слагам й само шапка, ръкавички не понасяме - ревем и ръчичките ни стават на шушулки  Sad

Утре ще ходим на коледно парти с дядо мраз и снежанка в службата. То това снежанка не е ли вече остаряла версия. Не знам.

# 84
  • Балчик
  • Мнения: 249
Ние вече се отчетохме с две пък и шарени, така че за трето едва ли. Пък и моите годинки не са малко. Нямам и кой да ми помага ( малкия го гледам съвсем сама ), така че засега състава е пълен. Един съвет от мен ако искате - изчакайте за по-голяма разлика в годините на децата. Моята кака беше на 7 като се роди малчо. Вече разбира, помага ми много, играят двамата с часове, мога да ги оставя за малко и сами за да отида до магазина, да се изкъпя и др. от този род. Това е моят опит.
  Ние вчера ходихме да ни вземат кръв. Бяхме страшно послушни. Само леко изкимтя докато го боцнаха и после пееше на лаборантката. Днес ще ходим да ни теглят и мерят и ще видим как са резултатите.

# 85
  • Мнения: 3 461
Цитат на: Павлина
Момичета, а мислите ли скоро време за второ бебе?



Моето вече е родено и е трето. Grinning  Grinning  Grinning .Брат му се роди миналата година на 26.12, а той сега на 10.12.С каката имат съответно 9 и 10 години разлика. Simple Smile  Simple Smile

# 86
  • Мнения: 3 479
Цитат на: Павлина
Галче, вие сте сложен случай - или момиче или четвърто #Milti  #Milti  #Milti


Павлина, на теб ти е смешно ама на мен хич, защото големият ми син иска ДВЕ сестри, по една за него и брат му. Представяш ли си? Иначе с таткото яко сме се навили на третото и даже сме го планирали, че и моите годинки не са малко, обаче какво да правя като късно се сетихме, че искаме повече деца.

# 87
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Цитат на: Павлина
Момичета, а мислите ли скоро време за второ бебе?

Аз искам второ, ако може още ей сега  Grinning , разбира се, този път момиченце  4470 Въпреки че сами си гледаме малкия и няма кой да помага, въпреки, че и с финансите не сме кой знае колко добре, пак си искаме да са двечки. А хич не мога много, много да чакам, че годинките ми са доста  Sad . Ще почакаме още малко, само да мине към година и половина от секциото и почваме да работим за девойка  luvbed  Arrow  preggo  Arrow   ylinfant  Arrow  family

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 823
Аз също искам да си имаме три дечица,макар,че засега сме само с Ели.Срашно много ми липсват бебешките моменти и си мисля,че ,ако финансово сме стабилни ,ще ми се иска след около 2 години ,да започнем опитите за следващото бебче.Абе това да си имаш дете е най,ама най-голямото щастие и сега всеки ден ми е като празник,след като имам възможност да си гушна рожбичката.Понякога толкова много целувам и гушкам Ели.че чак започва да плаче Embarassed Ама какво да правя ,като не издържам. Laughing

# 89
  • Варна
  • Мнения: 322
Цитат на: Павлина
Хрис, моля те обясни ми по-подробно(име и месторазположение) на тази лаборатория. Тази седмица трябва да отидем. Работят ли с касата и ако не - по колко вземат на ПКК и урина?

Съжалявам, че чак сега отговарям, но с моето тамагочи никак време не остава за компютри и интернет...  #Onfire  Гтолям пожар... Дано не е късно.
Лабораторията се намира зад окръжна, т.е. минаваш през двора, покрай поликлиниката. Там има нещо като паркинг. И зад поликлиниката има нови кооперации. В първата възможна кооперация, на партера е и въпросната лаборатория. Не съм много по обясненията, но дано си ме разбрала... Embarassed С касата работят. Плащам само 2 лева за вземането на пробата. Мисля, че навсякъде е така.
Аз смятам другата седмица (между Коледа и Нова година) да заведа малката.
Пиши, а ако има нужда звънни ми, ние сме съвсем близко там, може и да се видим...

Общи условия

Активация на акаунт