Каква чанта и по-важно от къде, за тези мои обувки?

  • 7 176
  • 106
  •   1
Отговори
# 30
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Бих избрала сребриста, а не златиста, защото на снимката сандала е сребърен, а подметката златиста.
И бих носила сребро с него.
Или черно със сребристи линии и инкрустации. респецтивно - сребърно + златно или екрю+ среебро/злато.
Имах линк за "чантен сайт", но нещо не го отварям сега...

# 31
  • Мнения: 7 430

Питам- сигурно ли е да се пазарува от там? И може ли с кредитна карта?

Щото пише, че не носели отговорност, ако не била пристигнела стоката  newsm78 А ако се пазарува с кредитна карта, нали и системата им трябва да е защитена все пак...

Раздуй бързо

Сигурно се пазарува, но винаги има 1% в който да се съмняваш - до сега за 3г сме имали два гафа - единият път не ние пратиха батериите (презареждаеми) и втория път е от вчера - едни слушалки и микрофон за лаптопа - микрото не работи.
Иначе като поръчваме нови неща - сме нямали проблеми

Купува се с кредитна карта - сао трябва да попиташ купувача дали изпраща до Бг пратката и дали ще ти приеме картата.Един път така с наш приятел, който си е в Бг, трябваше от тук да платим, но иначе пък и той си поръчва от Бг и не се е оплаквал  Peace

Друго.... newsm78

# 32
  • Мнения: 5 622

Питам- сигурно ли е да се пазарува от там? И може ли с кредитна карта?

Щото пише, че не носели отговорност, ако не била пристигнела стоката  newsm78 А ако се пазарува с кредитна карта, нали и системата им трябва да е защитена все пак...

Раздуй бързо

Сигурно се пазарува, но винаги има 1% в който да се съмняваш - до сега за 3г сме имали два гафа - единият път не ние пратиха батериите (презареждаеми) и втория път е от вчера - едни слушалки и микрофон за лаптопа - микрото не работи.
Иначе като поръчваме нови неща - сме нямали проблеми

Купува се с кредитна карта - сао трябва да попиташ купувача дали изпраща до Бг пратката и дали ще ти приеме картата.Един път така с наш приятел, който си е в Бг, трябваше от тук да платим, но иначе пък и той си поръчва от Бг и не се е оплаквал  Peace

Друго.... newsm78


Ами тя моята карта е международна и няма да ми изпращат нещата до Бг. ТАка, че това няма да е проблем. Но някак си не им хващам много вяра на тез от И-бей....ето, че има гафове, казваш ти.... Thinking

# 33
  • Мнения: 5 622
Бих избрала сребриста, а не златиста, защото на снимката сандала е сребърен, а подметката златиста.
И бих носила сребро с него.
Или черно със сребристи линии и инкрустации. респецтивно - сребърно + златно или екрю+ среебро/злато.
Имах линк за "чантен сайт", но нещо не го отварям сега...

Тц, няма да се връзва. Ще си личи, че сандала не е сребърен все пак и ще дразни доста  Thinking

Определено сребърната не е вариант. А пък златната много златна ми се струва  Tired

Накрая без чанта ще си ходя май (освен, ако не намеря от Мелиса, тук във Варна)  ooooh!

# 34
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197

Ами сребро и злато на куп тогава. Достатъчно царствени и стилни са да се вържат с една подобаващо пищна, но стилна чанта. Само тоалета трябва да е ясен като стил.
Е, ако няма никъде поръчай си. Ще намериш къде.
И аз правя...

# 35
  • Мнения: 7 430
БУБА, сега видях, че този има и негативна точка (макар и една) .....аз не разбирам английски, но при пращането май...което му отнело 1 месец и при това объркал цвета на пратката (Negative feedback rating - took 1 month to get -told them color choice twice -still got wrong color) иначе бих се наела да ти я поръчам аз  Hug

# 36
  • Мнения: 5 622
БУБА, сега видях, че този има и негативна точка (макар и една) .....аз не разбирам английски, но при пращането май...което му отнело 1 месец и при това объркал цвета на пратката (Negative feedback rating - took 1 month to get -told them color choice twice -still got wrong color) иначе бих се наела да ти я поръчам аз  Hug

Мда, нещо са се засрали явно тез, с тая чанта  newsm78 Не смея да рискувам  Naughty Иначе мерси за желанието да помогнеш  Heart Eyes



Ами сребро и злато на куп тогава. Достатъчно царствени и стилни са да се вържат с една подобаващо пищна, но стилна чанта. Само тоалета трябва да е ясен като стил.
Е, ако няма никъде поръчай си. Ще намериш къде.
И аз правя...

Чанти ли правиш? Нещо подобно на онова, на което пуснах много снимки дали ще можеш да направиш?  Thinking


Иначе с поръчки аз рядко рискувам, че много се разочаровам после  Stop

Готовото е най-добре. Гледаш-харесваш-купуваш

# 37
  • Мнения: 4 371

Ето още подобни модели (ама само подобни  Rolling Eyes)



За тази говорех, но сега прочетох пак, че търсиш подобен модел, а не цвят. Аз продължавам да настоявам, че обувките са златни отвсякъде. Може би от светлината на някои им изглеждат сребристи. Трябваше да сложиш моята чанта до твоите обувки, да видим колко щеше да си пасне със златно. А аз ще питам Нина от къде е нейната златиста чанта и ще ходя да проверя за теб Heart Eyes
И трябваше да си снимаш левия крак, на който няма пръстен, че тая рибена кост ми боде очите smile3534

# 38
  • Мнения: 5 622

Ето още подобни модели (ама само подобни  Rolling Eyes)



За тази говорех, но сега прочетох пак, че търсиш подобен модел, а не цвят. Аз продължавам да настоявам, че обувките са златни отвсякъде. Може би от светлината на някои им изглеждат сребристи. Трябваше да сложиш моята чанта до твоите обувки, да видим колко щеше да си пасне със златно. А аз ще питам Нина от къде е нейната златиста чанта и ще ходя да проверя за теб Heart Eyes
И трябваше да си снимаш левия крак, на който няма пръстен, че тая рибена кост ми боде очите smile3534


То...пак не си чела като хората, ама карай...щото като срвних цвета на чантата с този на обувките, изглежда, че си пасват. Иначе на сайта имаше и златна такава, ама няма да ти казвам каква беше  Sick Ей сега ще опитам да я намеря и да я пусна, да видиш колко е грозна  Sick

Относно снимката на крака ми- аз и без т6ова бях карикатура като се снимах, щото бях излязла на двора по гащи, вирнала единия крак във въздуха......ако ме е видял някой.... hahaha

# 39
  • Мнения: 5 622
Ето я златната чанта  Stop




Сравнете цвета на обувките, с двете чанти и кажете коя повече си пасва- според мен е тази с цвят шампанско, а не напълно златната  Thinking

# 40
  • Мнения: 294
провери в www.shoes-bg.com. ОСвен обувки предлагат и чанти. Имат и магазини във Варна и Велико Търново. Успех. Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 6 743
Най- ми хареса чантата предложена от Тулип  Hug, но ти си знаеш де.
И да кажа, че на мен лично обувките на снимката ми изглеждат със сребърен цвят, а не златен.Като, че ли само тока и самата подметка са златисти.
Бубе, според мен има значение дали ще си със златни бижута или сребърни при избора на чантата  Hug
Късмет в избора и да се похвалиш после да оплакнем окото   bouquet

# 42
  • Мнения: 377
http://shoesbg.com/index.php?cPath=23&sort=2a&page=1& … 787177d6f8f5ff03f
Може да погледнеш и тук, на мен няколко модела ми харесаха, но не знам дали ще са подходящи, тъй като наистина от снимките не става много ясно какъв точно е цвета на сандалите.  Peace

# 43
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Да, аз правя чанти. Семпли, пачуърк, с мъниста.
Но ако си поръчваш чанта стила на обличане също е много важен. Както и ако купуваш.
Аз също предпочитам да купя нещо готово, но не и когато всички готови ми изглеждат еднакви или еднакво неподходящи, тогава времето за обикаляне и разочарованието натежават повече от евентуалния риск.
Късмет с търсенето!, а  ако решиш пиши ми.

# 44
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Защо не провериш в 2-3 по-големи сватбени салони във Варна? Точно в такъв салон в Пловдив преди година една приятелка си намери плик цвят шампанско със златиста токичка за някакво мероприятие, след като беше овършала сума магазини в София и Пловдив.

Общи условия

Активация на акаунт