Каква чанта и по-важно от къде, за тези мои обувки?

  • 7 160
  • 106
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 622

 Мерси много на всички за включването  Peace Ще търся и ако намеря нещо, ще се похваля непременно  Hug

# 46
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Днес видях малки чанти в  Raxevsky, които според мен ще отиват много на твоите сандали.
Аз пък си купих прекрасна рокля от там (не можах да се сдържа и да не се похваля, значи  Blush).
Но не знам дали имат магазин и при вас...

# 47
  • Мнения: 6 243
Днес видях малки чанти в  Raxevsky, които според мен ще отиват много на твоите сандали.
Аз пък си купих прекрасна рокля от там (не можах да се сдържа и да не се похваля, значи  Blush).
Но не знам дали имат магазин и при вас...
Дай да я видим тая рокля, де. Ако знаеш каква съм сврака... сигурно е лъскавка, а newsm53

# 48
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Днес видях малки чанти в  Raxevsky, които според мен ще отиват много на твоите сандали.
Аз пък си купих прекрасна рокля от там (не можах да се сдържа и да не се похваля, значи  Blush).
Но не знам дали имат магазин и при вас...
Дай да я видим тая рокля, де. Ако знаеш каква съм сврака... сигурно е лъскавка, а newsm53
Хе, хе, лъскавко в моя гардероб няма да намериш. Малка, черна рокля (малка, бе, S размер Mr. Green), много семпла, силно разкроена от талията надолу, дължина - точно под коляното.

Такава, но с триъгълно дълбоко деколте.

Последна редакция: чт, 03 авг 2006, 20:59 от Василиса Умница

# 49
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192

Та, ето такъв тип чанта.

# 50
# 51
  • Мнения: 5 622

Ни ми ъресва тая чанта нещо  Rolling Eyes

Аз нали ви казах, че златно трудно ще харесам  Tired

Раксевски нямаме тук, но трябваше да вляза в ССЦ, там имаше, но пусто го подминах като бързия влак, малка гара....  ooooh!


Иначе роклята ми е ето това:

 


Само дето в действителност е доооооста по- зелена 

# 52
  • Мнения: 2 550
продължавай да ме дразниш  Crossing Arms

# 53
  • Мнения: 5 622
продължавай да ме дразниш  Crossing Arms

Като я сложа на голо и всичко ми се очертава  Joy (това е един по-друг вид дразнене, ама то е с цел да ти отвлека вниманието от роклята  Peacesmile3533   smile3534

# 54
# 55
  • Мнения: 5 622

Ами в същност формата не ми допада. Единствено си представям чантата да е  от типа пощенски плик

# 56
  • Мнения: 2 550
продължавай да ме дразниш  Crossing Arms

Като я сложа на голо и всичко ми се очертава  Joy (това е един по-друг вид дразнене, ама то е с цел да ти отвлека вниманието от роклята  Peacesmile3533   smile3534

 Two Hearts Heart Eyes Heart Eyes

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Защо не провериш в 2-3 по-големи сватбени салони във Варна?
Тази идея ми допада.

Аз намерих това:
но не ми е много ясен цвета  newsm78 Имам предвид,че това е предложение за булки,но ако потърсиш в булченските магазини може да попаднеш на нещо подходящо.

Успех в търсенето  Peace и да докладваш......... Laughing

# 58
  • Мнения: 5 622
Защо не провериш в 2-3 по-големи сватбени салони във Варна?
Тази идея ми допада.

Аз намерих това:
но не ми е много ясен цвета  newsm78 Имам предвид,че това е предложение за булки,но ако потърсиш в булченските магазини може да попаднеш на нещо подходящо.

Успех в търсенето  Peace и да докладваш......... Laughing

Ще докладвам, ако се добера до заветната чанта  Crazy

А тая на снимката е точно каквато я искам да бъде и моята чантичка  Hug

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Тази чанта е от този сайт :  http://www.mendelsonbride.com/

Общи условия

Активация на акаунт