Каква чанта и по-важно от къде, за тези мои обувки?

  • 7 179
  • 106
  •   1
Отговори
# 60
http://shoesbg.com/index.php?cPath=23 Тук има разни чанти.
Ето една златиста, която е с дръжка обаче.



Ето и една сребриста.

# 61
  • София
  • Мнения: 6 743
Oще ли не си я избрала таз чанта бре моме  Whistling
Ние до кога ще чакаме и ще се терзаем с теб, а  Crossing Arms

# 62
# 63
  • Мнения: 5 622
Oще ли не си я избрала таз чанта бре моме  Whistling
Ние до кога ще чакаме и ще се терзаем с теб, а  Crossing Arms

Не съм бе  ooooh! Сега правя ремонт и нямам време да обикалям и за чанта, наред с търсенето на плочки и строителни материали  Tired

# 64
  • Мнения: 480
БУБА, вчера видях твоята чанта!  Grinning Точно тип портмоне (на размери малко по-голямо от истинско такова), имаше и в златно и сребърно (но убити, не лъщящо), не гледах много подробно, че дечка ме дърпаше, но надникнах за цената, специално да ти я кажа, защото бях прочела темата ти - 89 лв.  Grinning  Никакви декорации, никакви тежки закопчалки (май се защраква с магнитно копче отвътре), дълга дръжка, която се прибира. Това се случва в Мango в Мол-а. Предполагам, че и във вашето Мango трябва да ги има. Сигурна съм, че е твоята чанта! После да се похвалиш!  Grinning

# 65
  • Мнения: 5 622
БУБА, вчера видях твоята чанта!  Grinning Точно тип портмоне (на размери малко по-голямо от истинско такова), имаше и в златно и сребърно (но убити, не лъщящо), не гледах много подробно, че дечка ме дърпаше, но надникнах за цената, специално да ти я кажа, защото бях прочела темата ти - 89 лв.  Grinning  Никакви декорации, никакви тежки закопчалки (май се защраква с магнитно копче отвътре), дълга дръжка, която се прибира. Това се случва в Мango в Мол-а. Предполагам, че и във вашето Мango трябва да ги има. Сигурна съм, че е твоята чанта! После да се похвалиш!  Grinning


Странно  Thinking Точно в Манго в Мола на Стамболийски и Опълченска дето е влизах, но не видях такава чанта  newsm78

Ако има, то ще е някаква нова колекция, която не е била там, аз като ходих. Ще видя в нашето Манго какво и дали има. Но честно казано ми е малко скъпа  Crossing Arms

# 66
  • Мнения: 4 187
Страхотни сандали !!!
Сигурна съм, че ще намериш подходяща чанта .

# 67
  • Мнения: 5 622
Страхотни сандали !!!
Сигурна съм, че ще намериш подходяща чанта .

Мерси, наистина са много красиви  Heart Eyes


Вчера ходих в Мелиса в Черно море, но естествено нямаше каквото търся. Пратиха ме в другия си магазин, който, обаче беше затворен. Намира се в търговския център (бившото Бонжур) на Мусала.

Ще проверя и там какво има. Както и ще отида до Манго. Ако не, ще поръчам нещо на риск от някой Американски онлайн сайт  Wink

# 68
Провери ли в магазина на Цар Борис срещу белите бараки?

# 69
  • Мнения: 5 622
Провери ли в магазина на Цар Борис срещу белите бараки?

Кой магазин там по-точно?

# 70
  • Варна
  • Мнения: 6 875
Какъв цар... княз е бил.
Бубе хайде, че дойде зимата! Laughing

# 71
  • Мнения: 5 622
Какъв цар... княз е бил.
Бубе хайде, че дойде зимата! Laughing

Бе  Княз, цар...нали все във властта е бил  Joy

Аз ако мислиш, че имам много поводи да ги слагам преди зимата....значи много грешиш  Joy

# 72
Провери ли в магазина на Цар Борис срещу белите бараки?

Кой магазин там по-точно?

Ами той е единствен за чанти, намира се до един магазин за обувки, някакви италиянски и магазин за музикални носители-дискове, касети. Веднага след шапкаря е магазина за обувки и след това този за чантите. Не знам дали ти обясних като хората, дано си разбрала. Confused

# 73
  • Мнения: 4 187
Провери ли в магазина на Цар Борис срещу белите бараки?

Кой магазин там по-точно?

Ами той е единствен за чанти, намира се до един магазин за обувки, някакви италиянски и магазин за музикални носители-дискове, касети. Веднага след шапкаря е магазина за обувки и след това този за чантите. Не знам дали ти обясних като хората, дано си разбрала. Confused


Явно става въпрос за магазин около малката "Валентина" . След фотото на първият ъгъл има един , на следващият ъгъл, диагонално на "Теранова" има друг  Thinking.

# 74
  • Мнения: 5 622
Еми...ще ги видя всичките, които са наоколо  Wink

Общи условия

Активация на акаунт