Каква чанта и по-важно от къде, за тези мои обувки?

  • 7 169
  • 106
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 381
.....Интересно дали е от естествена кожа за тази цена......

би трябвало да е от естествена кожа, иначе какво пък толкова ще и струва 89лв. Или пък да има истинско златно покритие  Grinning Mr. Green

# 91
  • Мнения: 13 512
.....Интересно дали е от естествена кожа за тази цена......

би трябвало да е от естествена кожа, иначе какво пък толкова ще и струва 89лв. Или пък да има истинско златно покритие  Grinning Mr. Green
И тези от по 150 не са кожени в Манго. Всъщност-там не съм виждала кожени чанти.Не,че влизам често,де...

# 92
  • Мнения: 1 381
леле, ма тия са за убиване, мо'е ли такива цени да обаждат. Ша вземе утре да се разходя, ако не вали като днес, из едни мой любими магазинчета да видя дали има нещо подходящо и ша снимам.

Не може така да оставим момичето без подходяща чанта.... Mr. Green Laughing

# 93
  • Мнения: 5 622
Има кожени чанти в Манго бе, как да няма Wink

Иначе аз ходих в Манго, в Мол ъф София и там нямаше такива чанти преди 10 дена  Rolling Eyes Специално гледах, защото очаквах, че там ще намеря   Thinking

# 94
  • София
  • Мнения: 2 044
.....Интересно дали е от естествена кожа за тази цена......

би трябвало да е от естествена кожа, иначе какво пък толкова ще и струва 89лв. Или пък да има истинско златно покритие  Grinning Mr. Green
И тези от по 150 не са кожени в Манго. Всъщност-там не съм виждала кожени чанти.Не,че влизам често,де...
Има кожени,аз имам доста чанти от Манго,някои от тях се еко но има и от естествена кажа

# 95
  • Мнения: 5 622

 Нали обещах да кажа като купя чанта, та сега вдигам темата за целта..


Купих си чантата от Манго, тая дето някой по-горе беше показал. Но пък се оказа, че не е пак същият цвят като сандалите..но  това никак не дразни, понеже те така или иначе не са едно до друго  Wink

Чантата е кожена, скъпа е, да, но е доста сладурска и мисля, че е вечна  Wink

Сега съм в чуденка дали пък да не си купя още едни такива обувки, този път затворени, че да мога да я нося тая чанта не само лятото. ОСвен това искам да питам следното- дали ще мога да я нося и не само по официални поводи? КАк мислите? С пола, дали би било подходящо? Или пък с дънки? Става ли? Или е много разностилно?  Thinking

# 96
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Дай да видим чантата!  Laughing

# 97
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Раностилието е на мода и стои свежо.
А ако не е разностилие... пак става Simple Smile

# 98
  • Мнения: 5 622
Днес в Манго видях такава чанта където търсиш-не беше толкова златна,а бе точно за сандалите  ти LaughingТова е от сайта,на живо не е толкова жълта


Eто я. Едно към едно е с моята. Ако толкова държите, ще я снимам, но е абсолютно същата  Wink

# 99
  • Мнения: 7 430
БУБА, страхотна е - и правилно си го измислила - купи си някои затворени обувки и можеш презз всички сезони да си я носиш Peace
Поне аз така бих направила Wink

...Обувките си ги представям точно като сандалките - затворени, с токче и отред острички Peace

# 100
  • around the world
  • Мнения: 651
Днес в Манго видях такава чанта където търсиш-не беше толкова златна,а бе точно за сандалите  ти LaughingТова е от сайта,на живо не е толкова жълта


Eто я. Едно към едно е с моята. Ако толкова държите, ще я снимам, но е абсолютно същата  Wink
И аз преди няколко седмици я видях тази чанта в Манго и ми взе ума.  PeaceНевероятна е !!!
Със здраве да си я носиш.

# 101
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Удобна ли е за носене без дръжки?  Rolling Eyes

# 102
  • Мнения: 4 076
За златистата чанта-плик ли говорите?Я си питайте майките,може да ги пазят.Моята бръкна на тавана и извади златен ,сребърен,червен и бял плик,запазени като нови  Simple SmileС едни тънки дръжчици или синджирчета,които по желание може да се свалят.Но освен за супер официален случай,не ми вършат никаква работа-аз нося половината къща в торбите,дето им викам чанти.

# 103
  • Мнения: 27 524
Аре, бе, Бубе, ще им мине модата, докато намериш чанта и решиш как и с какво да ги носиш  Laughing

# 104
  • Мнения: 5 622
Аре, бе, Бубе, ще им мине модата, докато намериш чанта и решиш как и с какво да ги носиш  Laughing

Moдата няма да им мине, но лятото мина и замина, без да ги обуя......  Rolling Eyes



Удобна ли е за носене без дръжки?  Rolling Eyes

Супер удобна е  Peace

Тя си има дръжка дефакто. Тази, която слагаш на ръката си, а с дланта държиш чантето, което е малко и е удобно за носене.

Днес бях облечена в кафяво, с дънки и си носих чантата  Wink Много и се кефя  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт