Алкохол в чекиран багаж с Луфтханза.

  • 625
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 879
Здравейте, какво е количеството алкохол в чекиран багаж за полет от Мексико към Мюнхен и крайна дестинация София? Благодаря много за отговора.

# 1
  • Мнения: 5 262
ако нямаш самоп бутилки в куфара и той да е пълен никой нчма да се занимава с теб и с глупости.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 086
Здравейте, какво е количеството алкохол в чекиран багаж за полет от Мексико към Мюнхен и крайна дестинация София? Благодаря много за отговора.
Информация.

Цитат
б) алкохол и алкохолни напитки:

- общо 1 литър алкохол и алкохолни напитки с алкохолно съдържание над 22 об.% или неденатуриран етилов алкохол с алкохолно съдържание от 80 об.% или повече;

-  общо 2 литра алкохол и алкохолни напитки с алкохолно съдържание под 22 об.%;

                        - общо 4 литра непенливо вино;

                        - 16 литра бира.

# 3
  • Мнения: 11 232
Няма значение авиокомпанията, когато говорим за СЪДЪРЖАНИЕ на багажа, а не за размери. Правилата са стиковани в целия свят за всички авиокомпании. Само имайте предвид, че по летищата мятат яко куфарите и може да ви се счупят бутилките, хубаво ги оградете с дрехи... На мен са ми счупвали сувенири и какво ли не. Засилват ги от 3 метра, като ги товарят на количките за корема на самолета и обратно.  Иначе от Канкун или Мехико ДФ ще летите за Мюнхен? Не ,че има значение, просто... много любима дестинация ми е Мексико

# 4
  • Мнения: 5 262
моя опит е , че никой не се занимава с някоя и друга бутилка в повече .

Общи условия

Активация на акаунт