С какво ви дразни свекъра....

  • 5 161
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 273
512, надявам се да сме от щастливите семейства и да остареем заедно, без да има някакви огромни кризи. Иначе почти сигурна съм в това де, защото до сега сме минали ужасни неща и сме сплотени повече от всякога.Да не говорим,че след като измрънкам нещо ММ се сърди малко ама после веднага -"Да миличко, добре,права си ....".
А и ние сме компютърни хора и като всички ИТ сме вглъбени само в компютрите. Не излизаме да копунясваме, скучни сме и се храним здравословно, и всичко се свежда до това да си харчим парите и да си гледаме живота. Разбрали сме се с ММ да остареем заедно и е ясно, че любов има, но не е като в приказките. Вярвам, че повечето хора ако разберат, че реалността е да си съжиталствате спокойно и да си се кефите без предрасъдъци и забрани, то няма за какво да се скарате.

# 31
  • Мнения: 859
Да ме дразни не, но ме изуми как точно той, бивш пилот (военен и граждански) точно по време на извънредно положение, решава да си нагледа имота по морето, защото "там нямало коронавирус". Това малко преди КПП-та.. И двамата с майката на ММ са след операции, да се изтормозят от пътуване и рискуват усложняване точно сега.. И други изяви е имало - ремонти до откат, вместо да се викнат майстори, но нали така е без пари, свои хора сме, все пак.. Ще се почива, "когато е лошо времето".. Но както казва ММ - "Работохолик без работа е страшна комбинация..".

Общи условия

Активация на акаунт