Имаме две Клеопатри, но само един Цезар, или Именник на бебетата 2006!

  • 6 546
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 188
Имам си фаворити от тези имена.
Но е достатъчно да погледнете темата за уникалните имена на децата във форума. И от там ще си намерите достатъчно чудесни имена за бъещото поколение. Някои от тях успешно могат да конкурират имената в началото на тази тема.
Цитат

Айлин
Аксел
Алексана
Александра Анна-Мария
Алина,
  Алиша,
   Анджело,
 Андрея/момче/ 
 Арда,
   Беатрис
   Белослава,
   Билял,
   Благородна,
   Валимир,
   Василий
   Вежина
   Вивиан,
   ВикториА
   Виляна,
   Георг,
   Горан
   Грета,
   Далиа
  Дарио,
  Дарис,
  Дебора,
  Деляна,
  ДениЗ,
  Дея-Мария,
  Джули
  Джулиана
  Едислав
  Елианна,
   Емилиан
  Естелла,
  Жасмин,
  Златан,
  Зорa',
  Ив-Надин
  Ивомир
   Ия,
  Йасин,
  Калия,
  Карен,
  Кимбърли,
  Климент,
  Константинос,
  Констанца,
 Кремена
  Ксения
  Ларсина
  Леонардо,
  Линда,
  Лъчезара,
  Малена,
  Мари Зое(ударението на Е)
   Мериан
   Мирел,
  Мишел,
   Неа,
   Нефтян,
   Оливер
   Павлин,
   Петко
   Пиер,
  Пресил,
. Радена
   Радолина,
   Радилина
    Раена,
   Ран,
   Родислав,
   Румелина
   Скарлет- Елизабет
   Станиел,
.  Станил
  Стоил
 Tайра,
  Тано
  Тим,
  Тома
 Филипа
  Халид,
  Цанислав
  Цветлена,
   Юджийн,
  Юлена
 Янко
 Янис


Аз имах колежка в университета, която се казваше Марулка  Sick

Аз пък имах съученичка, която се казваше Горичка.

# 61
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473
Имам си фаворити от тези имена.
Но е достатъчно да погледнете темата за уникалните имена на децата във форума. И от там ще си намерите достатъчно чудесни имена за бъещото поколение. Някои от тях успешно могат да конкурират имената в началото на тази тема.


Името на дъщеря ми също е уникално във форума ( и не само в него), но не мисля, че е конкуренция на имената в началото на темата  Peace

# 62
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
И аз се разписах туко-що в сайта http://b11.letter.stratsimir.exsisto.com/ с две имена: Кралиса и Кралина.

# 63
  • София
  • Мнения: 6 188
Имам си фаворити от тези имена.
Но е достатъчно да погледнете темата за уникалните имена на децата във форума. И от там ще си намерите достатъчно чудесни имена за бъещото поколение. Някои от тях успешно могат да конкурират имената в началото на тази тема.


Името на дъщеря ми също е уникално във форума ( и не само в него), но не мисля, че е конкуренция на имената в началото на темата  Peace

Написала съм не всички, а някои имена .
Цитирах всички, защото ако бях подбирала, тези които са ми любими щеше да има много засегнати.

Прочетох пак списъка, но не видях името на дъщеряти в него.  newsm78

# 64
  • Мнения: 1 343
Аз имам позната която се казва Череша даже в нета влиза с Cherry .
Като ми го каза помислих че се шегува ...
Марулка явно идва от едноименната приказка Simple Smile

# 65
  • Мнения: 514
Момичета това не се случва само в България  Stop.Имахме съседи,които бяха србски цигани имаха две деца и чакаха трето.Големия син се казва Зоро, малкия Малборо  Laughing третото не знам,защото се преместихме преди да се роди.Предполагам,че пак е някое популярно име  Joy Joy Joy

# 66
  • Мнения: 111
Калоян Луи Етиен Мари - последния да затвори вратата  Joy

# 67
  • Мнения: 2 013
В списъка с уникалните имена във форума си има съвсем готини и български такива, които си се носят от поколения... Не могат да се сравняват.
П.С. Разбирам, че не ти се е триело...
Но да си кажа, все пак. Може би защото синът ми е ЗлатИн, което си е почти ЗлатАн, който беше споменат там, предполагам както при нас кръстени на някой дядо Златко - име, което отдавна е в рода ни.

Хехе, а всъщност синът ми има много странно кръщелно име - Хрисогонос, което на гръцки било "роден златен". Кръстихме децата в Гърция, в православна църква, и попът се запъна за неговото име, защото го нямало в техните книги... И, кво да правим, на шега, на майтап, сега е и Хрисогонос (май така беше newsm78 newsm78)
Детето още не знае Laughing Laughing Laughing

# 68
  • sofia
  • Мнения: 7 477
още докато гледах новините и вих от смях Joy
много луди хора,ей CrazyИ поколение създават Twisted Evil

# 69
  • някъде там
  • Мнения: 1 467
Едно иманце и от мен: Алтайра
Странно, но на мен ми харесва
 Flutter

# 70
  • Мнения: 3 405
Тези са ми фаворити:
Цитат
Никоела, Янисвета, Хранимира, Носимира и Крисмислава.

Особено последните две Wink

# 71
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Анджи, ти вместо да се шегувкаш, събирай идеи. Няма по Коледа да ти мислим имена  Crossing Arms

# 72
  • Мнения: 3 405
Ще спретна специално за тогава тема с анкета Wink
Само да ви кажа, че няма да е Николай, Naughty двама с такова име са ми пре-достатъчни Grinning

# 73
  • Мнения: 2 495
Наистина има много изчанчени имена в този списък. CrazyАз пък съм си харесала две имена, и когато стана мама ще си кръстя децата така:за момиче-Симона;за момче-Стелиян.И двете започват със "С", но не е нарочно, просто като звучене ми харесват.Мъжо също ги харесва Hug

# 74
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ето това вече и аз не мога да приема В България се родиха 38 Исус-а и една Мадона
Цитат
.......Освен на Дева Мария, християнската религия е провокирала кръщаването на 38 деца на името на божия син Исус, 4 са Христос........
.....Изследователите сочат, че най-често на супер-екзотични имена за децата си се спират циганите,..........

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт