💖"Един за друг"💖 - сезон 1, тема 2

  • 36 607
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 743
Благодаря.
Все си мисля, че по - умният в двойката е съпругът ѝ.
Това и тя го повтори няколко пъти.

# 691
  • Мнения: 6 856
Никаква стратегия  няма щом избират по симпатии......
Доротея била злобна, а коментарите за нея в тази тема не са злобни.

# 692
  • Мнения: 782
Никаква стратегия  няма щом избират по симпатии......
Доротея била злобна, а коментарите за нея в тази тема не са злобни.
Коментарите са неразбрани.

# 693
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Едно са коментарите на зрителите, основани на това, което виждаме с включен сценарий, режисура и монтаж. Съвсем друга е реалността, в която са потопени участниците.

Емо Чолаков беше казал, че снимките продължават месец и половина. https://bg-mam.ma/p/1174864/40242965

Толкова пъти накараха Емо да повтори, че няма друг точно такъв формат!

Цитат
"Един за друг" е телевизионно предаване, базирано на израелския риалити формат „Power Couple“, добил популярност в Бразилия, Южна Африка, Португалия, Китай, Индия и други държави.

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%B4%D0%B8%D0%BD_%D0%B7%D0 … D1%80%D1%83%D0%B3

Ненавиждам лъжите.

Последна редакция: нд, 29 мар 2020, 22:58 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 694
  • Мнения: 11 441
То и "София-ден и нощ" когато тръгна, Краси Ванков каза, че било уникален формат, че за първи път, че не знам какво, че е единствен. После се оказа, че оригиналът е немски - Berlin-tag und nacht, че има словашка версия - Bratislava-dan a noc, украинска Киïв – вдень та вноч и след българската версия тръгна в още 5-6 държави.  Същата лъжа беше и със "Съдби на кръстопът", "Помощ, 112". А "Черешката на тортата", "Като 2 капки вода", "Имаш поща" някой тръби ли, че не са български? Крият и мълчат. Единствено за големите формати, ББ, Сървайвър, Къртицата, Фермата, Игри на волята казаха, че са просто български варианти

# 695
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Никой никъде и никога не е твърдял, че Капките са български формат. Но не това е предмет на темата, в която пишем.

# 696
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 193
Доротея и Димитър ми опротивяха в последните няколко предавания. Той е супер заспал и флегматичен, а тя ми се вижда злобна и сприхава. Моите фаворити са Емо и Калина. Останалите са ми безразлични, а някои като Момчил и Весела откровено неприятни.

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 02:49 от Pupitka

# 697
  • София
  • Мнения: 4 429
ДИРЕКТНИ ЛИНКОВЕ - за България и ЧУЖБИНА
            
   В спойлера съм показала, как се отварят НОВИТЕ ДИРЕКТНИ линкове от Нова плей.

Скрит текст:

                Линковете са без РЕКЛАМИ и се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
                      но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
        на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 




Линка може да се пусне и във VLC player

 
       Епизод: 12
       Един за друг (29.03.2020)

  
   за компютри



        ЗА МОБИЛНИ __






       Епизод: 11
Един за друг (28.03.2020)

        
           за компютри

                       ЗА МОБИЛНИ

# 698
  • София
  • Мнения: 3 955
Харесаха ми игрите, очевидно никой не приема думата "интригантстване" по предназначение, както се видя и в гласовете накрая и причините за тях. Добро решение на Божидара и Деян за стаите. Симона има някакво странно чувство за хумор, което ми допада, когато не мърмори.

# 699
  • Мнения: 697
На мен днешната игра ми беше забавна. Всички се забавляваха с отговорите и никой не изглеждаше да приема нищо тооолкова лично, че да се засегне, освен Веси и Момчи, особено той. Дори 'единаците' Доротея и Димитър се забавляваха с останалите.

Каквото и да си говорим обаче, не може да се оправдава Доротея с това, че е "лелка" и затова не са се вписали. Напротив. Мъра също беше по-възрастна от останалите момичета, но успешно успя да се впише и май всички момичета я харесваха. Направи ми впечатление и че няколко човека казаха - ние вечер се събираме, вечеряме, говорим си, смеем се, а те бързат да си легнат рано в караваната. Доротея каза нещо от рода на това, че никой не се е помъчил да я опознае и затова така не са я разбрали. Ами как да те опознаят, като все страниш и не контактуваш. Не са ѝ виновни.

Аз вероятно съм една от малкото, които засега симпатизират на Елена и Пламен. Еми ей го той може да е откачалка, много енергичен и лигав и какво ли още не, но тя си го харесва такъв и като гледам си се разбират чудесно. Няма караници, няма разправии, физиономии, сълзи и сополи. Елена ми е много красива, с чиста душа. И е готина. Simple Smile

Като цяло всички двойки са ми симпатични от тези, които останаха днес. Всички си имат плюсове и минуси, нормално. Не съм чула все още за човек само с положителни качества.

Супер, че ще има втори сезон! Отсега съм започнала да врънкам мъжо да се записваме. Ама той вика, че вече сме били стари. Cега сме на 34 и 36, дрън дрън та пляс, не сме стари. Grinning

# 700
  • Мнения: 35 187
Като каза стари... Чак не вярвам, че Божидара е на 30 години. Изглежда ми на повече

# 701
  • София
  • Мнения: 8 164
Аз вероятно съм една от малкото, които засега симпатизират на Елена и Пламен. Еми ей го той може да е откачалка, много енергичен и лигав и какво ли още не, но тя си го харесва такъв и като гледам си се разбират чудесно. Няма караници, няма разправии, физиономии, сълзи и сополи. Елена ми е много красива, с чиста душа. И е готина. Simple Smile

И аз ги харесвам. И с удоволствие бих контактувала с тях. Виж не мога да кажа същото за Момчил и Велислав. Ако не стигнем до бой пък на Joy Те двамата, олицетворяват двата типа мъже, които мразя.

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 09:41 от Аглея

# 702
  • ГО
  • Мнения: 3 955
У дома, на всяка игра, се поставяме на мястото на участниците и си представяме как бихме се справили ние.
Със стола, предвид, че вкъщи всичко е икейско и сам самички с моя мъж сме си сглобявали всичко, той твърди, че бих се справила. На бягащата пътека - не го виждах 😂😂😂 Щеше да си изплюе дроба и сърцето на първата минута. Той две неща не може да прави едновременно и щеше да е като Димитър, не като Данчо, например. После се смеем, че ние до тия изпитания нямаше да стигнем, щото щяхме да отпаднем доста преди това. 😂😂😂

# 703
  • София
  • Мнения: 15 280
Емо и Кики все повече ми харесват като двойка.
Емо явно е имал изненада за сватбата: https://www.youtube.com/watch?v=FHI6limZGdY

# 704
  • Мнения: X
Доротея не е стара, но така изглежда, така се самоопределя и държи. Имам колежка точно на нейните години - нито се облича като Доротея, нито поведението и начина й на мислене са такива, доста повече младее в сравнение с Дороти. Така че Дороти си е лелка, защото сама се слага в тази категория.

Общи условия

Активация на акаунт