💖"Един за друг"💖 - сезон 1, тема 2

  • 36 586
  • 739
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 905
Елена излъчва чар и обаяние без да полага много усилия.На мен ми е по-важно това от красотата.
Искра все с букли, току що измита коса.Нали я определиха и тя потвърди, че прекарва най-много време пред огледалото.И все пак между двете има няколко годинии  две деца разлика.
Кики е била много сладка преди да си сложи тази уста (2016).

# 721
  • Мнения: 11 325
Кики прилича супер много на фолкпевицата Мария и слава Богу не си е направила устни като нейните

# 722
  • Мнения: 4 651
Съгласна съм с мнението на Came lita

Аз лично колкото и да се опитвам, не мога да възприема Кики за красавица, всъщност и като външност, и като интелект тя ми е като леко подобрена версия на Анси.

Искра е симпатична, дори и с буклите не ми изглежда толкова изкуствена, но ми е безлична и не ме грабва. На останалите дори не знам какво да коментирам Joy

Ще добавя, само че красотата е много субективна като понятие и разбирам, че не всеки ще мисли като мен. Sunglasses

# 723
  • Мнения: X
На мен също Искра ми изглежда симпатична и Божидара, въпреки килограмите. Кики и Анселита си попадат в стереотипа за кифленска визия малко.

# 724
  • Мнения: 2 220
Кики е сладка кифла, а Ансето..Божидара е симпатична в лице, ако свали кг ще е готина. Елена грам не ми харесва физически, но изглежда добродушна и готина по характер.

# 725
  • España
  • Мнения: 1 298
Божидара е като Дженифър Анистън с по-бавен метаболизъм !

# 726
  • Мнения: 2 220
Божидара е като Дженифър Анистън с по-бавен метаболизъм !
Ама Брад липсва 😁

# 727
  • Мнения: X
О, така ли вече да обяснявам излишните килца?! Laughing Ама Анистън е на 50 и е тупалка! Да имам нейния метаболизъм, който да ми донесе такава фигура, ехеее...

# 728
  • Мнения: 7 848
Анистън нито дете, нито коте. Да ме прости Господ. (Може би има проблем, за което ѝ съчувствам) Но  се наспива и после мисли какви продецудери да си направи. Обаче след Приятели, създава име и вече не се е напънала за нищо.
Е, снима филми, дето за няколко месеци взема толкова, колкото ние можем тук за година и повече, всеки ден тичайки на работа.
И да, аз съм злобен глиган.
Да, от метаболизъм е.
Както и при Гала и други наши селебрита на 50, дето са на ХЗТ.

# 729
  • Мнения: 11 325
снима филми, дето за няколко месеци взема толкова, колкото ние можем тук за година и повече, всеки ден тичайки на работа.
ооо, за няколко месеца взима толкова, колкото ще ни стигнат за цял живот, без да работим, повярвай. Те получават милиони за всеки филм

# 730
  • Мнения: 2 220
Не само. Тя си има пари и за процедури, скъпи козметики, треньори. Изобщо няма база за сравнение.

# 731
  • Мнения: 7 848
Е, рабрахте какво имах предвид...няма да седна с калкулатор да смятам парите ѝ. Нито да сравнявам стандарта на живот в Америка с нашия.

# 732
  • София
  • Мнения: 27 315
Хм, я аз като мъж също да дам едно мнение за жените. Simple Smile Амии харесват ми Калина и Искра. Анси е хубава, ама много ми простее, някак си не мога да я харесам, а и като цяло не обичам твърде много грим, освен ако не съм на готик парти (примерно). Обаче Искра ми се вижда естествена, при Кики май има някакви намеси по устните, но мога и да се лъжа, не разбирам от тия неща. Но да грабва окото определено, а и тялото и е много стегнато. Цялостно се откроява, но малко изкуствено ми стои.

# 733
  • Мнения: X
Правила си е устата Калина, виждат се снимки с нейните си устни в профила ѝ във Фейсбук.

# 734
  • Мнения: 4 651
Добавям още едно мъжко мнение (на ММ Smiley ) за останалите в шоуто участнички по картинка от

https://nova.bg/shows/people/1083/%D0%B4%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%B8/

Никоя не хареса и не отличи над останалите, всичките му изглеждали глуповати, а той даже не е чул някои какви изрази ръсят Sweat Smile

Общи условия

Активация на акаунт