Чувал ли е някой за триизмерен видеозон?

  • 4 126
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
Здравейте момичета,
може ли и на мен да ми кажете къде има 3 Д в Пловдив и колко струва?Питам ви защото не можах да намеря нищо писано за Пловдив.

# 16
  • Мнения: 36
Аз ходих при др.Мазнейкова в Св.София на бул.България 103 или 104  70лв е прегледа
заслужава си да отидеш

# 17
  • Мнения: 118
Извинявам се за глупавия може би въпрос, но триизмерният видеозон може ли да не е цветен?
Питам  защото ходих на преглед  и смятах, че видеозонът е триизмерен, но определено не беше цветен. Просто се виждаше много ясно всичко

# 18
  • Мнения: 2 292
Преди 24 седмица не успяхме да видиме много с него. Препоръчаха ни да не ходим толкова рано.

# 19
  • Мнения: 13 809
3Д видеозона може и да не бъде цветен разбира се, ако минитора не е цветен. Представете си компютър с цветен или черно бял екран... Ако смените конфигурацията на компютъра за по добра но оставите стария черно- бял монитор ?
Ние ходихме по спешност още в 15 седмица на 3Д и всичко се вижда идеално.Това означава че в 24 седмица няма проблеми да се каквото ви интересува.

# 20
  • Мнения: 118
Ми близко е до акъла това за мониторите, ама ако някой мисли  ooooh! Но понеже говорехте за цени около 70 лв., пък аз платих само 25 и взех да се съмнявам, че съм попаднала на точния уред  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт