Най-добрата приятелка...

  • 18 419
  • 222
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Очевидно е единствено, че си чешем езиците  Grinning

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Кейси, жал ми е за мъжа ти.  Simple Smile

На моменти (като този, в който съм сега) ми се ще да имам приятелка (не е задължително да е най-добрата ми), която да не е омъжена и обвързана с деца.  Laughing

# 17
  • Мнения: 552
Очевидно е единствено, че си чешем езиците  Grinning
Ти си знаеш какво имаш предвид - аз знам за себе си  Peace Очевидно е, че не винаги се получава контакт по този начин...

# 18
  • Мнения: 7 837
Кейси, жал ми е за мъжа ти.  Simple Smile

И защо, че ми стана интерсно. Мислиш че му пълня главата с  глупости ли, от типа скучно ми е, нямам какво да облека, дай да поклюкарим за нещо, искам да ти се оплача от месаря днес... и т.н. и т.н.
На мен пък ми е жал за приятелките ви,  на които бълвате глупости и те се правят че ви слушат  проблемите. И аз имам няколко такива "приятелки"  Laughing

# 19
  • Мнения: 160
 аз  имам  -такава приятелка,страхотно е да вярваш на някой на 100% освен на човека до теб  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 552
Кейси, жал ми е за мъжа ти.  Simple Smile

И защо, че ми стана интерсно.
Според мен, ако има основание на някого да му е жал за мъжа ти - то е заради забележително устатата му жена, която обича да се заяжда за идеята  Laughing Не твърдя, че има такова основание... но ако има, ще да е това  Mr. Green
Нищо лично... просто трайно впечатление, останало ми от постингите ти  Simple Smile
Не изключвам също така вероятността на него да му харесва точно това  Crazy

# 21
  • Мнения: 7 837
О, плииийййййзззззз  Laughing

Простете мили приятелки, обични  Grinning

Киса и на мен ми е жал за теб. Виртуалния ти образ, разбрах че не се припокрива с реалния  Grinning

# 22
  • Мнения: 46 520
Нямам. А и не изпитвам нужда от човек, на който да си изливам и споделям проблемите.
Мъжът ми ми е достатъчен за това  Simple Smile

Именно!
От както срещнах мъжа ми, не изпитвам нужда от това да споделям с приятелки. Но ако някой ми го беше казал преди, щях да му се изсмея  Laughing

# 23
  • Мнения: 552
О, плииийййййзззззз  Laughing

Простете мили приятелки, обични  Grinning

Киса и на мен ми е жал за теб. Виртуалния ти образ, разбрах че не се припокрива с реалния  Grinning
Само не разбрах какво общо има със случая Киса  Crazy Както и да е...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 790
О, плииийййййзззззз  Laughing



Киса и на мен ми е жал за теб. Виртуалния ти образ, разбрах че не се припокрива с реалния  Grinning

Как ли пък го разбра?  Joy

# 25
  • Мнения: 139
Единствената, истинска приятелка е майка ми! Знам, че никога няма да ме подведе, да ме злепостави, да ми се присмее...Винаги ще ми даде добър съвет, е, някои неприятности и ги спестявам. Иначе имам добри приятелки, на които мога да разчитам, а и те на мен ( за добро или зло ).  Laughing

# 26
Я, колко съжалителни личности имало спрямо моята персона. Няма нужда момичета  Grinning
Контактувайте повече с мъжете си. От полза и за двете страни е. Тъкмо проблемните теми ще понамалеят малко  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 552
Я, колко съжалителни личности имало спрямо моята персона. Няма нужда момичета  Grinning
Контактувайте повече с мъжете си. От полза и за двете страни е. Тъкмо проблемните теми ще понамалеят малко  Simple Smile

Бре, бре - трябва и аз да си докарам мъжа да ме защитава hahaha

# 28
  • Мнения: 990
По скоро имам най-добър приятел Laughing! Иначе в детските си години имах най-добра приятелка ,но живота ни раздели и сега се виждаме много рядко!Мисля ,че най-добрия ми приятел ме разбира много по-добре от приятелките ми и ми дава по-адекватни съвети Mr. Green !

# 29
  • Мнения: 356
        Да, имам такава приятелка. И много се радвам, че я имам. Мога да й се оплача за всичко и тя може да ми сподели всичко. Мога да споделя всякакви проблеми, без да товаря мъжа ми, за които той ще каже, че се ядосвам за глупости.  Е, радвам се, че я имам...И нещата, които мъжа ми не разбира, тя ги приема и ме успокоява. Общо взето мога да кажа, че сме от една и съща "кръвна група". Искам да кажа, че все пак човек има нужда и да се отърси от ежедневието си, от проблемите,които го заобикалят и да сподели не със съпруга си, а със страничен наблюдател, а какъв по-добър от най-добрата приятелка?

Общи условия

Активация на акаунт