Най-добрата приятелка...

  • 18 402
  • 222
  •   1
Отговори
# 180
  • Countryside
  • Мнения: 11 630
Вече не Naughty Не искам и да имам, на какво ли не се нагледах от т.нар. ми най-добра приятлека ooooh!
Но пък си имам чудесна сестра, която въпреки че е на 2000км от мен е човек, който никога няма да ме изостави или да ме пренебрегне.
И да мъжа ми е най-дората ми приятелка - споделям с него воли и неволи, радости и скърби Peace

# 181
  • Мнения: 26
аз имам най-добра приятелка.нашето приятелство продалжава вече 15 години.от манички сме заедно.

# 182
  • Мнения: 6 167
Имам таман 3.
От малки.

# 183
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Киса, прочетох началото на темата ти, не зная дали към момента изпитваш същите чувства, но смятам, че си имала нужда въобще от споделяне на нещо твърде лично, на някакъв проблем, търсила си чужда помощ и съответно си се надявала да я получиш от близък, коректен человек - най-добра приятелка.
В такива случаи се ходи на психолог. Тъкмо ще ти помогне безкористно, непредубедено, професионално. Ама не знам колко струва. 
Това и за останалите важи, какво се чешете зад ушите?

Абе права си по принцип, ама зависи за какво. За ежедневните неща не се бяга до психолог  Grinning
"Най-добрите" приятелки са злато. Имам си и дано сме все така близки, но пътищата на хората се разделят понякога... тогава трябва да идват нови!  Peace

# 184
  • Мнения: 1 045
Уф честно да си кажа нямам  Confused След няколко псевдо такива станах Тома неверни и не мога да се доверя на никой  TiredА много ми се иска и ми липсва често с някой да си споделям щото съм много емоцианална и направо изкрейзвам като няма с кой да говоря .... Надявам се обаче един ден да я намеря  Hug

# 185
  • Мнения: 6 039
Уф честно да си кажа нямам  Confused След няколко псевдо такива станах Тома неверни и не мога да се доверя на никой  TiredА много ми се иска и ми липсва често с някой да си споделям щото съм много емоцианална и направо изкрейзвам като няма с кой да говоря .... Надявам се обаче един ден да я намеря  Hug

ох, чак сега като прочетох и си дадох сметка, че наистина има жени, които нямат най-добра приятелка.  Cry

Аз винаги съм имала и това не ми е липсвало. Знам, че винаги ще са до мен. Чувствам се късметлийка в това отношение.

Пожелавам ти да я срещнеш, поне 1  Laughing

# 186
  • Мнения: 1 045
Уф честно да си кажа нямам  Confused След няколко псевдо такива станах Тома неверни и не мога да се доверя на никой  TiredА много ми се иска и ми липсва често с някой да си споделям щото съм много емоцианална и направо изкрейзвам като няма с кой да говоря .... Надявам се обаче един ден да я намеря  Hug

Пожелавам ти да я срещнеш, поне 1  Laughing

Благодаря Маленна   bouquet  Наистина е голям късмет да знаеш , че имаш истински човек до себе си на когото да разчиташ  Heart Eyes

# 187
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Да, имам. И с гордост мога да кажа, че я имам от 26 години. Заедно сме от 5 годишни. Пътищата ни се разделиха от студентските години, но въпреки, че се виждаме няколко пъти в годината...Ами това бяха едни безкрайни нощи на сладки приказки за всичко и всички. Съдбата реши да имаме деца с един месец разлика, затова сега и бебешките теми не са ни чужди. Липсват ни само следобедните кафета, завършващи на сутринта.
Дай боже всекиму!

# 188
  • София
  • Мнения: 3 160
Близки приятелки - имам няколко. Хора, които много ценя и бих направила и невъзможното за тях. Но...аз съм си малко единак - в най-личното си пространство почти никого не допускам. Предпочитам да изживявам нещата сама /вече с останалата си 1/2/ и да гледам само от своята си камбанария. Май съм дефектна....

# 189
  • Мнения: 3 360
Сестра ми LaughingТя е най-скъпата ми и близка приятелка! Heart Eyes

# 190
  • Мнения: 592
Имам добри приятелки, които на даден етап са "най-добри" - но дали са такива наистина времето ще докаже. Мисля, че тази рекапитулация се прави в третата половина на живота...
Казвам го защото и аз и приятелките ми търпим промяна - едно беше в ученическите години, друго беше в моминските, а съвсем различно сега когато сме семейни - всеки се проминя, съобразява със съпруг/а и за това на този етап мъжът ми е най-добрия ми приятел, дано не се наложи да имам нужда от друг Praynig

# 191
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Истинските приятелки май ми бяха до 10 клас - сега имам само добри познати! Sad

# 192
  • Мнения: 2 220
Нямам! През годините съм имала, но в момента имам само приятели. Някой, на когото да мога да кажа ама абсолютно всичко, просто няма такъв човек. Това си мисля напоследък и се депресирам от това. Страшно ми липсва такъв истински приятел...

# 193
  • Мнения: 745
Аз по-принцип не съм човек, който много споделя. Имам само една истинска приятелка, която ме познава перфектно ( както и аз нея) и на която мога да кажа почти всичко, и все пак най-личните неща не ги споделям. Такава съм си  Embarassed

# 194
  • Мнения: 1 364
Да, имам няколко приятелки. Истински приятелки с който да споделям ...2.
Приятелството ни е от детството.
С едната ми приятелка живеем в един блок, виждаме се почти всеки ден и си споделяме.
Другата преди 3 години се омъжи на далеч. Виждаме се по рядко, но това не пречи на приятелството ни.

Общи условия

Активация на акаунт