Как се изневерява

  • 10 292
  • 141
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 268
Мдаааааа така  е ,трудното е после Wink Laughing
Дааа,трудно става.Има днес две нови теми в татковци за това.Авторът им май беше КОТАН. Wink

# 91
  • Мнения: 2 495
Олеле, сега видях тая тема откога е! Crazy Ама тука в тоя подфорум ги разтягате едни... с месеци... ooooh! Laughing
Ха добро утро Whistling

# 92
  • Мнения: 1 517
Хайде бе, татковци!!! Дайте малко фреш, тия теми мустаци пуснаха вече  Whistling

# 93
  • Мнения: 1 451
Моля, моля, в тоя форум както знаем НИКОЙ не изневерява  Crossing Arms

# 94
  • Мнения: 4 473
Моля, моля, в тоя форум както знаем НИКОЙ не изневерява  Crossing Arms

Я, това словосъчетание от думи за 1-ви път го виждам. Браво, откри Америка.

# 95
  • Мнения: 1 418
Тъй-тъй...
Ето как изневерявах аз:
1.Чистех къщата си след работа,за да мога в почивния си ден да кръшна.
2.Сексът със съпруга стана още по-редовен(всеки ден,дори по два пъти)
3.Космите си ги махах,както и преди,въпреки,че другият обича да има поне малко,ама аз не понасям.
4.Нямаше и да разбере,ако не си бях признала сама,и това беше,защото поисках да съм с другият.
Ами това е.Ако искаш намираш начин и време,както казваше тогава майка ми,която беше посветена:"От самосебе си ще ти дойде какво да излъжеш"

# 96
Mnogo elementarno gledata na izneviarata be hora:) sexyt izobshto ne popada v poniatieto iznewiara:)
vij za chustwata moje da se pospori - kato gi niama to pak niama izneviara:) moje bi ima izneviara samo na navika i na doverieto na drugia che ochkva vse pak da e steb a ti ne iskash ili prosto tyrsish raznoobrazie ot koeto vseki ima nuzda v edin moment:)

# 97
  • Мнения: 10 758
Mnogo elementarno gledata na izneviarata be hora:) sexyt izobshto ne popada v poniatieto iznewiara:)
vij za chustwata moje da se pospori - kato gi niama to pak niama izneviara:) moje bi ima izneviara samo na navika i na doverieto na drugia che ochkva vse pak da e steb a ti ne iskash ili prosto tyrsish raznoobrazie ot koeto vseki ima nuzda v edin moment:)
Само ако знаеш колко си прав Peace

# 98
Mnogo elementarno gledata na izneviarata be hora:) sexyt izobshto ne popada v poniatieto iznewiara:)
vij za chustwata moje da se pospori - kato gi niama to pak niama izneviara:) moje bi ima izneviara samo na navika i na doverieto na drugia che ochkva vse pak da e steb a ti ne iskash ili prosto tyrsish raznoobrazie ot koeto vseki ima nuzda v edin moment:)
Само ако знаеш колко си прав Peace

radvam se che me razbirash:)

# 99
  • Мнения: 10 758
Mnogo elementarno gledata na izneviarata be hora:) sexyt izobshto ne popada v poniatieto iznewiara:)
vij za chustwata moje da se pospori - kato gi niama to pak niama izneviara:) moje bi ima izneviara samo na navika i na doverieto na drugia che ochkva vse pak da e steb a ti ne iskash ili prosto tyrsish raznoobrazie ot koeto vseki ima nuzda v edin moment:)
Само ако знаеш колко си прав Peace
 

radvam se che me razbirash:)

bouquet
Айде, чакаме те на 18-ти на караокето Mr. Green

# 100
niama da moga da doida:) no vij taia vecher moje da si popeia tam:)

# 101
  • Мнения: 10 758
niama da moga da doida:) no vij taia vecher moje da si popeia tam:)
Жалко Cry
Айде попей си на спокойствие, че иначе можеше и да не видиш микрофон Mr. Green

# 102
Aко е само за едното изчукване с чужд мъж/жена угризения може и да има(но не е гарантирано пак) Thinking
Ако обаче са намесени и чувства-гузната съвест не се обажда NaughtyНима може да се чувстваш гузен,че обичаш Rolling Eyes newsm78

# 103
  • Мнения: 4 370
Тъй-тъй...
Ето как изневерявах аз:
1.Чистех къщата си след работа,за да мога в почивния си ден да кръшна.
2.Сексът със съпруга стана още по-редовен(всеки ден,дори по два пъти)
3.Космите си ги махах,както и преди,въпреки,че другият обича да има поне малко,ама аз не понасям.
4.Нямаше и да разбере,ако не си бях признала сама,и това беше,защото поисках да съм с другият.
Ами това е.Ако искаш намираш начин и време,както казваше тогава майка ми,която беше посветена:"От самосебе си ще ти дойде какво да излъжеш"

А какво казваше на мъжа си , че те няма през почивните дни?

# 104
  • Мнения: 2 759
      А н и, той надали е забелязвал... Има и такива мъже...

Общи условия

Активация на акаунт