Изневерих ли му?!

  • 4 878
  • 116
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 38 758
Хормоните са я треснали. Нормално на 20. Аз тогава въобще не съм си помисляла за сериозни връзки и брак. Според мен там е ключът. Момичето се води от някакъв фалшив морал, има сериозна връзка "за пред хората". Отвътре й ври и кипи, а тя сама не си го признава.
Момиче, човек лъже най-много и най-лошо самия себе си!

# 76
  • Мнения: 71
Има значение. Затова и се терзае момичето. Ако не се терзаеше, нямаше да пише тук, щеше да го е забравила.

Благодаря ви! Радвам се , че има такива хора като вас ! Бъдете здрави!

# 77
  • Мнения: 9 802
Чудно, просто ми беше интересно как след толкова време гузната ти съвест заради 2-3 целувки се роди като феникс.
Не ми се струва, че го обичаш чаааааак толкова много, колкото се опитваш да убедиш списващите тук, но много повече самата себе си. Не си играйте на семейство, докато не си наясно със себе си.

# 78
  • Мнения: 71
Чудно, просто ми беше интересно как след толкова време гузната ти съвест заради 2-3 целувки се роди като феникс.
Не ми се струва, че го обичаш чаааааак толкова много, колкото се опитваш да убедиш списващите тук, но много повече самата себе си. Не си играйте на семейство, докато не си наясно със себе си.

Сигурна съм в това което чувствам! Обичам го много , и съм сигурна че искам да се омъжа за него! Допуснах ужасна грешка, която няма да се повтори и това не означава, че не го обичам!!!

# 79
  • Мнения: X
Когато човек обича МНОГО и е във влюбена фаза, няма очи за никой друг... останалото са празни приказки.

# 80
  • Мнения: 9 802
Силно се надявам, че е така, но патоса и пламенното повтаряне колко го обичаш не доказва, че е. Няма да навлизам в детайли защо мисля така, но на тая възраст е по-"нормално" да грешиш, да учиш,  живееш,  опознаваш себе си, тялото си дори, емоциите си и прочие.
Да се видиш като малка, щастлива принцеска в бяла рокля, сбъдната мечта, принц, с кон или без... Не знам. Дано не съм права, че ти е малко раничко.

# 81
  • Мнения: X
Кога ще изкоментираме женения мъж, целуващ колежки по време на фас-почивките?!

Да не се окаже мъж на някоя съфорумка? Мхм хммммм

# 82
  • Мнения: 71
Благодаря на всички! Всяко едно мнение е важно за мене ! Дори да ме съдят , приемам всичко!

# 83
  • Мнения: 9 802
Аз бих попитала за възрастта на двамата герои, з да мога да си представя картинката по-цветна, както и дали жененият колега се е сдобил с наследници. Не ме интересуват зодии, благодаря!

# 84
  • София
  • Мнения: 572
Кога ще изкоментираме женения мъж, целуващ колежки по време на фас-почивките?!

Да не се окаже мъж на някоя съфорумка? Мхм хммммм

Струва ли си въобще такъв човек да се обсъжда, не знаем и на него какво му е Grinning

# 85
  • Мнения: X
Жените на непушачите имат по-малко грижи... Grinning
Цигарите са много вредни за здравето, бюджета и верността.

# 86
  • Мнения: 15 619
По-заплетените сюжети изчерпаха ли  се?

# 87
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Моят не пуши, не е той.

# 88
  • Мнения: 9 802
Аз все още тайно (май вече не е, щом го написах) се надявам, че авторката има и друг трик в ръкава и не са само 4-5 целувки, докато пафкат на работа. Несериозно е някак си.
За протокола. Моят пуши, ама съм 100% сигурна, че не е той.
*PS Гледам на кафе и виждам ключ.

# 89
  • Мнения: 20 066
Авторке, няма какво да благодариш за отговорите и да повтаряш на НАС, че няма да се повтори.
Това касае твоя живот, тука сме някакви никове, не сме твоя живот, на нас ни е все тая дали ще се повтори или не. Ти дай отговор на себе си какво искаш, защо го искаш и с кого.

Това с годините и морала не е баш така. Аз си бях неизневеряваща и на 18 и на 30. Случа ти се нещо подобно, ако позволиш да ти се случи. Аз не бих влязла в брак с лъжа. Ще те го излъжа, за да се омъжа за него и да не го натоварвам. Защото много го обичам. Не знам това на мен ми звучи, освен алогично, и лудо.

Общи условия

Активация на акаунт