Изневерих ли му?!

  • 4 868
  • 116
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Здравейте на 22г. От малко градче, от 5г. имам връзка с едно момче, общо взето връзката ми е стабилна и много сериозна.. подходили сме сватба след някой месец.
От година и половина имам угризения на съвестта, постъпих много подло признавам си и много съжалявам!
Бях започнала работа в една фирма и там започна всичко!
Имах един колега, с който излизах за по цигара, лафихме си нищо друго ( той е женен ). Всички колеги мислиха, че има нещо между нас, но не беше така... Докато един ден както пушихме той ме дръпна към себе си и ме целуна, аз не отвърнах но и не се дръпнах.. Той знаеше, че имам приятел както и аз, че е женен.. След това, много често започнаа да ме търси викаше ме за по цигара, лафихме ме си.. шегуваше се с мене. Излизах с него само по време на работа, но това че ме целуна не ми даваше мира! Въпреки това неможех да спра да излизам с него ( по време на работа).. И така се задълбочи всичко, всеки удобен момент той ме прегръщаше, целувал ме е.. за друго не съм си и помисляла, но допуснах огромна грешка за която се разкайвам от тогава. Никога не съм изневерявала на приятеля ми, по точно годеника ми. И така продължихме с него, докато един ден се реших да напусна работа неможех да продължавам така. Спрях, но съвестта ме грезе! Приятеля ми не знае нищо, но в работата имаше негови приятели.. Приятеля ми знае, че излизах с този колега за цигара друго нищо не знае. Осъзнах грешката си и напуснах работа, но съвестта не ме оставя.. незнам какво да правя!!
Ако му кажа ще го загубя, а не искам! Страх ме е много да не разбере от някого, от тогава мина почти година и половина..
Как да постъпя не искам да го загубя! Благодаря Ви за вниманието, бъдете здрави! Извинете за грешките , пиша от телефон!

# 1
  • Мнения: X
Трай си. Направила си глупост, но общо взето си се спряла навреме. Всеки може да се подхлъзне моментно. Пък и си много млада. Твоето не е съвсем изневяра дори. Даже повечето на повечето хора би ми се сторило смешно, че го наричаш изневяра. Никой няма да рови за неща, станали преди толкова време.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 508
И аз не бих казала, няма нужда да ичистваш съвестта си като товариш половинката. Ясно е какво ще последва, недоверие, съмнение, упреци, вероятно оттам промяна не само в отношенията, но и раздяла. Направила си най-важното, да се осъзнаеш, отдръпнеш и прекратиш всякакви отношения. Едва ли този мъж ще бъде еденственото изкушение в живота ти, но вече просто ще слагаш от рано границата. Отиди на църква, поговори с някого и продължи напред.

# 3
  • Мнения: 2 081
Преди години приятел на ММ ме целуна , но аз се дръпнах . Мълчах , мълчах и след година някъде му разказах , много гадно му стана , но аз не бях виновна . Сега , ако случайно ми се случи нещо подобно няма да му кажа . Аз също не бих искала да знам , ако на него му се случило някоя да го целуне .

# 4
  • Мнения: 1 109
А това, че не се е отдръпнала и продължила с увертюрата няма значение?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 36 693
Има значение. Затова и се терзае момичето. Ако не се терзаеше, нямаше да пише тук, щеше да го е забравила.

# 6
  • Мнения: 1 109
Хипотетично:
Приятел/ка на твой приятел/ка се натиска с друг/а и ти това виждаш/знаеш...
Какъв/ва щеше да е той/тя и щеше ли да е добра партия за приятеля/ката ти?

# 7
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Има елемент на изневяра, макар и минимален. Той те е целунал, ти не си му направила забележка и си позволила да се случи пак и пак.
Не знам какво да те посъветвам, но само си помисли как би реагирал годеникът ти, ако се окаже, че някой ви е видял, или, че онзи се е раздрънкал. В малкия град клюките тръгват много бързо. Имай предвид тези неща, защото истината винаги излиза наяве, особено, когато има замесен повече от един човек.

# 8
  • Мнения: 5 258
Хората на капъп ги хващат и не си признават, че е "бил вътре", ти нищо не си направила, тръгни да признаваш.

# 9
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Дидояне, ако годеницата ти системно е позволявала на колега да я прегръща и целува и го чуеш от друг, как би се почувствал?
Аз не бих го приела като безобидна заигравка.

# 10
  • Мнения: 41 174
Не си изневерила, била си глупава. И нищо не е станало, хората масово флиртуват на работа и се закачат - кой колко, зависи от индивидуалните граници на всеки.
От тук нататък - мълчиш като риба и си носиш кръста, това ти е цената за глупостта. И през ум да не ти минава в момент на слабост да си признаваш, чуваш ли? Набий си го в главата, та в момент на слабост или разнежване да не се изпуснеш - понякога човек е склонен да си мисли, че всичко е минало и няма страшно да каже, ама не е така. И си подготви оправдание, ако някой те изпорти. Изрепетирай си го в съзнанието - нещо като "ох, аман от завистници и клюкари, само да те видят без фередже и те одумват". И не си казвай, ако ще да те мъчат с ток.

# 11
  • Мнения: 2 081
Хипотетично:
Приятел/ка на твой приятел/ка се натиска с друг/а и ти това виждаш/знаеш...
Какъв/ва щеше да е той/тя и щеше ли да е добра партия за приятеля/ката ти?

И за много по-сериозни от натискане неща знам , но не се бъркам Нито на единия ще кажа нещо , нито на другия , големи хора са . Не аз избирам партньорите на другите  , започнеш ли да се бъркаш ти излизаш лошия .
Гледайте си своите връзки и не определяйте другите какви са  . Simple Smile

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 09:50 от Ел_Си

# 12
  • Мнения: 1 327
Изневяра има и не е минимална. Няма понятие, като малко бременна, както няма и той ме целуна и продължихме в този дух, но май не е изневяра. Аз бих си разказала всичко, не за да изчистя съвестта си, а за да изпълня дълга си да съм честна с половинката си. Така е редно в моите очи.

# 13
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
И щом нищо не е станало, какъв е проблемът да му каже, та да й олекне? Изобщо не съм привърженик на лъжене и мажене, затова човек трябва да мисли, а не да се чуди как да смита под килима. Ако някой му каже, а тя се опитва да се оправдава, лъжейки го в очите, това ще бъде още по- грозно и от стореното. В един начинаещ брак няма място за лъжи.
Бих била изключително огорчена от такъв развой от страна на половинката ми и доверието би се счупило безвъзвратно.

# 14
  • Мнения: X
Вики трябва ли да анатемосваме хора, които нямат житейски опит и търсят съвети?  Момичето е без опит и е нормално да изпада в дилеми.
Ако годеницата ми се натиска с някой не би искал да разбирам. Но и не бих я осъдил.

Вики има голяма разлика от лъжене и премълчаване.

# 15
  • Мнения: 41 174
Изневяра има и не е минимална. Няма понятие, като малко бременна, както няма и той ме целуна и продължихме в този дух, но май не е изневяра. Аз бих си разказала всичко, не за да изчистя съвестта си, а за да изпълня дълга си да съм честна с половинката си. Така е редно в моите очи.

И да разбиеш и неговия живот. Това е най-глупавото, ама всеки си решава. Но все пак - аман от прекалени морлисти. Толкова ли никога не си флиртувала с колеги и познати? В офиса, на тийм билдинг, на парти? И може би да танцуваш с колега също е изневяра? Или да ти разказват мръсни вицове?

# 16
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Дидояне, би ли ми посочил къде в постовете си я анатемосвам? Излагам личната си позиция, така, както и ти. Аз съм привърженик на честните и открити отношения. Настанят ли се лъжи между двама- край.
За мен няма разлика между лъжене и премълчаване за такива неща. Днес ще е целуека, утре нещо друго.

# 17
  • Мнения: X
Абе, Дидо, ти Водолей ли си?
Егати и прогресивните мнения, много ти се кефя. Grinning


Moeто мнение е, че това с целувката, пак и пак, си е малко или много изневяра. Но щом се разкайваш, и си поставила граници що-годе навреме, значи в крайна сметка си постъпила правилно Simple Smile
Аз лично бих си казала, но аз всичко си казвам, до степен на себеразрушителност, а това не е особено мъдро. Понякога просто трябва да забравиш за малко тези категории "добро", "зло". Или ако толкова държиш да си "добра", да си платиш и цената. Защото при едно такова признаване, връзката е много вероятно да се счупи и то непоправимо. Повечето мъже не са като Дидоян. Много бързо се засягат, обиждат, то и жените, де. И ако му признаеш като нищо да си развалиш годежа.


Друг момент е, нещо липсва ли ти в тази връзка, та успя да се подхлъзнеш? Може би не всичко е толкова хубаво между вас двамата, и затова да си се подхлъзнала?

# 18
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Черна станция, айде да правим разлика между танц с колега на тийм билдинг, разказване на мръсни вицове и системно "крадене" на целувки и прегръдки насаме, без съпротива?
Щяла да му разбие живота? А какво ще стане, когато го научи от друго място, защото това рано или късно ще стане? А, да, ще го излъже и за това и ще смита под килима. Много достойно.

# 19
  • Мнения: 3 186
Човек със силна съвест най-добре да я изчисти. Всъщност, на всяка цена.

# 20
  • Мнения: 1 327
Черна станция, флиртувала съм и в това няма нищо лошо, но до физическа близост не се е стигало, защото зная кога минава границата с флирта. Глупавото не е да си признаеш и да го научи от първоизточника, а да го научи от трето лице, че и украсено. Не съм прекален моралист, а честен човек. Има разлика. 😉

# 21
  • Мнения: 41 174
Ами добре, щом смятате, че заради една младежка глупост трябва да си провали (евентуално) щастливо бъдеще, кой знае, може и да сте прави. Аз си казах мнението и вярвам в него. И да, ще минат години и малко или много на всеки ще се случи в някаква степен да кривне от пътя. Ама нали знаете - който е безгрешен нека пръв хвърли камък.

# 22
  • София
  • Мнения: 35 165
То пък много е трудно да увлечеш по себе си 22 годишно.
Авторке, кое те гризе -че си го направили или че ти е харесало?

# 23
  • Мнения: 1 327
Аз камъни не хвърлям. Казах си мнението. Това е изневяра и е редно човек да е честен. Аз бих го оценила и за една целувка не бих се разделила с половинката си. Ето, както виждаш, не съм чак такъв моралист. 😉

# 24
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Аз също бих оценила признание от първо лице и бих преглътнала. Но да лъже и маже, да крие и да разбирам от градската клюкарка- никога.

# 25
  • Мнения: 773
Ако това, което е станало много те тревожи и те гложди чувство за вина, имаш доверие на приятеля си, знаеш, че не е маниакално ревнив, отмъстителен, докачлив и прочее - кажи му!
Но, ако си дадеш сметка, че няма да те разбере и няма да ти прости - мълчи си, без туй нищо кой знае колко лошо не си направила!

# 26
  • Мнения: 2 478
Проблемът не е в това, че "другият" я е дръпнал, а че е продължила да си лафка, хили, хихика, интимничи с "колегата", бидейки "уж" в сериозна връзка, дозапълвайки времето, когато възлюбеният не е до нея, което е грозно и к*рвенско.
В моите отношения всичко винаги е било чисто на 100% и 100% споделяне какво се е случило. Моментът, в който разбера, че някой я е "дръпнал", отивам и му чупя тиквата. Но с такива жени гледам да не се занимавам. Ако ще е с мен, е с мен, ако ли не, да търси друг.
Моментът, в който я е дръпнал, и целунал, е трябвало да преустанови всякакви отношения, ако толкова е държала на бъдещия "плануван съпруг". Просто, кратко и ясно.
Хората трябва да се научат на самоконтрол, и да декларират положението си. По този начин се създава една граница в отношенията с другите, и ако в една връзка всичко е нормално, цветя, рози, и толкова много се обичат взаимно, до такива "издънки" няма да се стига. Ти си си виновна, авторке, да те гризе, и ще те, защото си го допуснала, поддала си се. Да не си. Peace

# 27
  • Мнения: 3 025
За такова нещо ако признаеш пиши се вече "бивша годеница". 

# 28
  • Мнения: 7 349
Би било грешка да му кажеш. То и нищо не е станало де. Никаква изневяра не е. Чудя се защо такива дребни неща тревожат хората.

# 29
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Аз не мога да разбера, защо след като за мнозинството тук "нищо не е станало", е голям проблем да му каже? Има някакво противоречие във вашата теза. Хем не е нищо, хем би разбило отношенията им.

# 30
  • София
  • Мнения: 572
Аз съм на твоите години, Мила Моя. Моя съвет е да забравиш тази история с колегата. Веднъж една моя приятелка ми каза, че някой ден, ако нейния приятеля ѝ изневери, предпочита той да не ѝ казва за това, защото така той едновременно ще изпита облекчение от споделянето и ще натовари нея с тежестта и последствията, произтекли от собствената си постъпка. Мисля, че ако уважаваш годеника си, не следва да му казваш. Също така вярвам, че ако обичаш и уважаваш този човек, тази постъпка няма да я повториш и ще ти бъде обица на ухото. Пожелавам ти да обмислиш добре защо си оставила колегата ти да успява да те целува и дали това е нещо, което да ти бъде за урок или е знак, че не си готова за брак. С най-добри чувства. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 327
Аз пък не виждам какво толкова лошо виждате в морала? Да не говорим, че когато човек се жени се врича във вярност. За някои това явно са само думи, други виждат смисъл в тях.

# 32
  • Мнения: 3 025
Признание на това е сигурна раздяла. Никой мъж не би оценил честноста ти за такова нещо.  Опитай се да забравиш за случилото се и продължавай напред.
Тук много моралисти и безгрешни хора явно има. Но аз не съм видяла мъж да си признае за изневяра. А тук реално такава няма, не си си легнала с него. За това сме хора, а не роботи и допускаме грешки.

# 33
  • Мнения: 2 478
Скрит текст:
Аз съм на твоите години, Мила Моя. Моя съвет е да забравиш тази история с колегата. Веднъж една моя приятелка ми каза, че някой ден, ако нейния приятеля ѝ изневери, предпочита той да не ѝ казва за това, защото така той едновременно ще изпита облекчение от споделянето и ще натовари нея с тежестта и последствията, произтекли от собствената си постъпка. Мисля, че ако уважаваш годеника си, не следва да му казваш. Също така вярвам, че ако обичаш и уважаваш този човек, тази постъпка няма да я повториш и ще ти бъде обица на ухото. Пожелавам ти да обмислиш добре защо си оставила колегата ти да успява да те целува и дали това е нещо, което да ти бъде за урок или е знак, че не си готова за брак. С най-добри чувства. Simple Smile
Охо, Раче на границата с Лъвче. Relieved
Гледай сега - идеята на чистите отношения, е точно да се казва всичко. Така има доверие и прозрачност, оттук спокойствие в двойката, защото ако нещо се случи, и ми се обясни, аз ще знам, че не е по нейна вина, а форсмажорно, което тя няма как да контролира, и не зависи от поведението й, разбираш ли разликата?
Ако това е на лице, каквото и да се е случило, бих простил винаги, даже не "простил" , а просто обсъдил и действал, както сментнем за удачно според ситуацията.

Чудна си, Чакалке. Мъжът ти - късметлия. Wink Bowtie

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 10:59 от FragranceFanatic

# 34
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Аз пак да попитам, какво ще стане, когато разбере от трети лица? Само не ми казвайте, че няма такъв шанс. В малкия град всичко се знае.
Премълчаването на такова нещо не го изтрива като факт, случил се в миналото.

# 35
  • Мнения: 3 025
Преди година и половина. Нещо хубаво ще донесе ли това признание?

Мненията са ми такива, въпреки, че аз не съм изневерявала. Просто съм на мнение, че за такова нещо по- добре да не се казва.

# 36
  • Мнения: 773
Не, бе, да вземе да си посипе главата с пепел, да се налага с бич по три пъти на ден, да излезе на площада и да ревне с пълно гърло, да му падне на колене и да иска прошка!!!
Ега ти, лично АЗ ненавиждам контролиращи и раздаващи присъди и вменяващи на другите собствените си ограничени възгледи хора!

# 37
  • София
  • Мнения: 572
Скрит текст:
Скрит текст:
Аз съм на твоите години, Мила Моя. Моя съвет е да забравиш тази история с колегата. Веднъж една моя приятелка ми каза, че някой ден, ако нейния приятеля ѝ изневери, предпочита той да не ѝ казва за това, защото така той едновременно ще изпита облекчение от споделянето и ще натовари нея с тежестта и последствията, произтекли от собствената си постъпка. Мисля, че ако уважаваш годеника си, не следва да му казваш. Също така вярвам, че ако обичаш и уважаваш този човек, тази постъпка няма да я повториш и ще ти бъде обица на ухото. Пожелавам ти да обмислиш добре защо си оставила колегата ти да успява да те целува и дали това е нещо, което да ти бъде за урок или е знак, че не си готова за брак. С най-добри чувства. Simple Smile
Охо, Раче на границата с Лъвче. Relieved
Гледай сега - идеята на чистите отношения, е точно да се казва всичко. Така има доверие и прозрачност, оттук спокойствие в двойката, защото ако нещо се случи, и ми се обясни, аз ще знам, че не е по нейна вина, а форсмажорно, което тя няма как да контролира, и не зависи от поведението й, разбираш ли разликата?
Ако това е на лице, каквото и да се е случило, бих простил винаги, даже не "простил" , а просто обсъдил и действал, както сментнем за удачно според ситуацията.

Чудна си Чакалке. Мъжът ти - късметлия. Wink Bowtie

Аз не мисля, че чистите отношения се изчерпват с това да се съобщи вече за направената беля. Чисти отношения има докато няма за какво да съобщиш от такова естество, така си мисля. Нямам личен опит в такива ситуации.

# 38
  • Мнения: 1 327
Любопитната, абсолютно си права, но уви  вече е имало беля и явно дилемата е дали да се информира половинката или не.

# 39
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Откога това да притежаваш морал и съвест те прави индивид с ограничени възгледи? Живейте си както намерите за добре, само не ми вменявайте, че лъжата и прикриването са нещо, което е нищо. За щастие все още имам разум и не се водя по подобни акъли.

# 40
  • Мнения: 773
Откога това да притежаваш морал и съвест те прави индивид с ограничени възгледи? Живейте си както намерите за добре, само не ми вменявайте, че лъжата и прикриването са нещо, което е нищо. За щастие все още имам разум и не се водя по подобни акъли.

Нямах предвид теб.

# 41
  • Мнения: 19 987
Ако си достатъчно интимен и близък с мъжа/жената – казваш му, заравяте случката и продължавате да се обичате.
Подобни замълчавания са по-характерни са мъжката половина, те не казват за такива заигравки, под достойнството им е да се обясняват.

Сега, хипотетично погледнато, ти не си спала с друг, просто си позволила някакви лигавщини – подръпвания, натискания, целувки. Демек, заигравки, което не е някакъв непосилен товар, ако го признаеш на годеника си. Аз не съм фен на "жали партньора, крий от него". След като сте 2-та, сте двама и в сполуки, и в несполуки и в куцузи. Няма ли споделяне, интимност, така или иначе ще си останете чужди и все в един момент ще избушат нещата. Човешката психика е доста гъвкава, всичко се понася, така че подобно "щадене" е меча услуга.

# 42
  • Мнения: 2 478
Скрит текст:
Аз пак да попитам, какво ще стане, когато разбере от трети лица? Само не ми казвайте, че няма такъв шанс. В малкия град всичко се знае.
Премълчаването на такова нещо не го изтрива като факт, случил се в миналото.
Точно и затова трябва да се споделя.
Най-мразя да чувам от трети лица за "това-онова", не само от личен характер, а като тренд в отношенията.

Любопитна, на прав път си. Simple Smile
Пак може да са чисти, въпросът е в диалога, разговора, сговора, който имат двама души.
Защото в такива отношения "по дифолт" всичко е чисто, и евентуално преди да "залитне" някой от двамата, би се предотвратило посредством споделяне, било ако вече чувствата са охладнели, или вече няма трепет, тръпка, или просто единият не иска вече тази връзка.
След което се разделят и да пуши цигарка, ако иска с целия колектив дибидюс. Wink

# 43
  • Мнения: 1 327
Откога това да притежаваш морал и съвест те прави индивид с ограничени възгледи? Живейте си както намерите за добре, само не ми вменявайте, че лъжата и прикриването са нещо, което е нищо. За щастие все още имам разум и не се водя по подобни акъли.

Нямах предвид теб.
А явно мен. 😂
Нека чистата ми съвест ме прави ограничена в чуждите очи. Не ми пречи. 😉

# 44
  • София
  • Мнения: 572
Скрит текст:
Скрит текст:
Аз пак да попитам, какво ще стане, когато разбере от трети лица? Само не ми казвайте, че няма такъв шанс. В малкия град всичко се знае.
Премълчаването на такова нещо не го изтрива като факт, случил се в миналото.
Точно и затова трябва да се споделя.
Най-мразя да чувам от трети лица за "това-онова", не само от личен характер, а като тренд в отношенията.

Любопитна, на прав път си. Simple Smile
Пак може да са чисти, въпросът е в диалогът, разговорът, сговорът, който имат двама души.
Защото в такива отношения "по дифолт" всичко е чисто, и евентуално преди да "залитне" някой от двамата, би се предотвратило посредством споделяне, било ако вече чувствата са охладнели, или вече няма трепет, тръпка, или просто единият не иска вече тази връзка.
След което се разделят и да пуши цигарка, ако иска с целия колектив дибидюс. Wink

Ако говорим по принцип, за някакъв общ случай - така е. Но тук става дума не за единично млясване, а за нещо с по-системен характер, респективно и по-дълга липса на споделяне, общуване, т.е. тук вече нещата са охладнели. Затова и посъветвах момичето да си помисли това за урок ли се случва или е сигнал, че не е готова да се впуска в брак. А и пушенето трудно се отказва при някои.

# 45
  • Мнения: 2 478
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Аз пак да попитам, какво ще стане, когато разбере от трети лица? Само не ми казвайте, че няма такъв шанс. В малкия град всичко се знае.
Премълчаването на такова нещо не го изтрива като факт, случил се в миналото.
Точно и затова трябва да се споделя.
Най-мразя да чувам от трети лица за "това-онова", не само от личен характер, а като тренд в отношенията.

Любопитна, на прав път си. Simple Smile
Пак може да са чисти, въпросът е в диалогът, разговорът, сговорът, който имат двама души.
Защото в такива отношения "по дифолт" всичко е чисто, и евентуално преди да "залитне" някой от двамата, би се предотвратило посредством споделяне, било ако вече чувствата са охладнели, или вече няма трепет, тръпка, или просто единият не иска вече тази връзка.
След което се разделят и да пуши цигарка, ако иска с целия колектив дибидюс. Wink

Ако говорим по принцип, за някакъв общ случай - така е. Но тук става дума не за единично млясване, а за нещо с по-системен характер, респективно и по-дълга липса на споделяне, общуване, т.е. тук вече нещата са охладнели. Затова и посъветвах момичето да си помисли това за урок ли се случва или е сигнал, че не е готова да се впуска в брак. А и пушенето трудно се отказва при някои.
Чудесно. Simple Smile
Много добре допълни. Hands Plus1
E, аз нямам проблем с цигарките, идеално ми е без, и съм много щастлив, че не съм ги "научил".
Идеално ми е без димна завеса около мен, усмърдяване, тровене и пари на вятъра. BowtieCloseMask
Да му мислят пушачите, или 95% от населението.

Към авторката - отсявай важното и смисленото, и другият път внимавай.
Но и си много млада още, ще се научиш, въпреки че не е и до възраст, а до самосъзнание.

# 46
  • Мнения: 7 349
Ако някой изневери (този случай не е такъв) и после си признае за мен е супер егоистично, глупаво и пълно неуважение към партньора. Носиш си кръста, преживяваш го, продължаваш.

# 47
  • Мнения: X
Тепърва ще изневеряваш още. На 22 години с 5 годишна връзка и ще се жениш за (вероятно) първия си...

Живее ти се и ти се опитват други мъже, не знам защо си тръгнала да се жениш, след като видимо не си узряла за тази стъпка. Премисли и не бързай да си играеш на сватби.

# 48
  • Мнения: X
Изневерила си му и все още му изневеряваш, след като ЯВНО често се връщаш на по цигарка с колегата, макар и мислено.

Той не те ли пита по каква причина напускаш работа?!

Ние тук сме на ясно, че сигурно твоят ти е първия любовник и ти се иска да опиташ и нещо друго - няма нищо лошо.
Защо, обаче, ще се омъжваш, след като не си на ясно какво искаш?

На твое място бих прекратил връзката - ти сигурно и любов не знаеш какво е.

# 49
  • Мнения: 19 987
Това не е кръст, това си е елементарна лъжа. Начин за самосъхранение. Благородните лъжи не са ли за по-смислени каузи. Обикновено изневерите са свързани с липси във връзката или чиста глупост. Замитайки под килима, едва ли се изчиства проблема. Животът има свойството да ни изненадва (дори неприятно понякога) и много вероятно е един хубав ден партньорът да научи за нашия "гаф" съвсем случайно. Е, тогава вече става тегаво.

# 50
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Понякога хората се разкайват и имат нужда от прошка. Това не се получава с премълчаване.
Изневярата има много аспекти, не се изразява само в креватни изпълнения. Из- не- вяра. Да отнемеш вярата на един човек в теб.

# 51
  • Мнения: 1 327
Има много смисъл в коментара на Орион.

# 52
  • Мнения: 773
Кое от "осъзнах грешката си" и "не искам да го загубя" не разбрахте?

# 53
  • София
  • Мнения: 572
Дано авторката се включи да разкаже защо е решила да се омъжва, така може би ще може по-еднозначно и категорично да се отговори. То и аз съм на 22 и си имам сериозна връзка от години, ама все пак мисля, че е рано за брак, индивидуално е и може би ако ни сподели, ще можем повече да помогнем с мнения.

# 54
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Кое от "осъзнах грешката си" и "не искам да го загубя" не разбрахте?
Честно казано, аз съм повече потресена от отговорите, отколкото от авторката.

# 55
  • Мнения: 1 327
Кое от "осъзнах грешката си" и "не искам да го загубя" не разбрахте?
Не разбрахме желанието да повтаря редовно грешката си на по цигарка. Това ли е осъзнаването?

# 56
  • Мнения: X
Кое от "осъзнах грешката си" и "не искам да го загубя" не разбрахте?

И аз не искам да губя чорапи, но пералнята е на друго мнение.

Я стига глупости. Осъзнайте се, моля.

На 22 години осъзнавали грешки и обичали безкрайно. Остана да каже, че без него животът ѝ няма смисъл и е по-добре да умре.

Като те сърби, се чешеш. То е ясно.

# 57
  • Мнения: 773
Напуснала е работа. Значи е престанала.

# 58
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Авторке, още първия път е трябвало да му залепиш звучен шамар и да му покажеш ясно, че си ангажирана жена. Една жена трябва да излъчва достойнство и авторитет, не да се оставя да бъде натискана от семейни коцкарчета.
Щом си позволила нещата да се случат пак и пак, със сигурност си олекнала в очите на въпросния, а на теб не ти е било безразлично.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 36 693
Голям майтап. Моралистките, не се пънете много. Мацката е на 22. Забила се е с този и даже ще се бракуват. След няколко години ще й писне и ще хукне по живота. Само се хабите. Няма да ви разбере. Тия неща за чисти връзки и почтеност към партньора обикновено се осмислят на доста по-зряла възраст. Да, знам, че тука има безгрешни светици ама в реалния живот не е така.

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 13:27 от HighSpeed

# 60
  • Мнения: 71
Дано авторката се включи да разкаже защо е решила да се омъжва, така може би ще може по-еднозначно и категорично да се отговори. То и аз съм на 22 и си имам сериозна връзка от години, ама все пак мисля, че е рано за брак, индивидуално е и може би ако ни сподели, ще можем повече да помогнем с мнения.


ЗДРАВЕЙТЕ! Благодаря на всички , който се включиха! Той ми е второто гадже , което обичам многоо и за това се съсипвам , от това което направих!! Знам , че втори път няма да го повторя! Никога!! Обичам този човек и то много! Всичко с него е прекрасно, не искам да го изгубя! Разберете ме знам , че допуснах ужасна грешка , но немога да се откажа от него .. Да на 22 години съм така е , но съм сигурна , че искам да се омъжа за него !! Благодаря на всички!

# 61
  • Мнения: 1 327
Ние, "моралистките" да не живеем в нереалния живот? 😂
Ами като ще хуква, да си признава от сега и да не губи времето на всички по веригата.
П.С. Не се "пъна" изобщо. В крайна сметка не моята изневера бистрим тук. 😉

# 62
  • Мнения: X
Голям майтап. Моралистките, не се пънете много. Мацката е на 22. Забила се е с този и даже ще се бракуват. След няколко години ще й писне и ще хукне по живота. Само се хабите. Няма да ви разбере. Тия неща за чисти връзки и почтеност към партньора обикновено се осмислят на доста по-зряла връзка. Да, знам, че тука има безгрешни светици ама в реалния живот не е така.

Смешното е в другото - аз лично нямам проблем с мацурани, които изневеряват - на мен само такива ми се свалят.

Смешката е в това, че тя ще се омъжва, а не може дори да е честна пред себе си - оправдания си търси. Той я целувал, тя не искала, обаче не се дърпала... И се явява в бг-мамма-та да търси съвети от лелките изневерявала ли е или не, че тя не е на ясно. Още не се е научила да живее, а вече ще се омъжва и сигурно ще създава нов човек, след като тя самата не е станала Човек. Ама тея младите нищо не разбират от живота - едно време кви бяхме, като бяхме на 22...

Сигурно нейният е изч*кал половината село без тях да знае. Ш умра!

Забелязвам обаче, че на много потребителки май им се иска някой колега да ги поцелува по време на почивката. Хмммм

# 63
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Защо да не се пънем? И откога трябва да се обиждаме на моралисти? И какво лошо има в това да защитаваш тезата си? Да, на 22 е, но се е съгласила на брак. Това не е игра за деца в детската градина и ако си се решил на тази стъпка, трябва да показваш малко сериозност. Ако ли не- пръстенчето обратно и живот здравей.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 36 693
Авторката е бая заблудена ама и вие моралистките не падате по-долу. Животът не е само бял или черен, а основно сив. Кой разбрал, разбрал. Не ми се обяснява, на мен темата ми доскуча.

# 65
  • Мнения: 71
Благодаря на всички !! Давам си сметка , какво съм направила! Няма да го повторя никога!!

# 66
  • Мнения: X
Животът е и много цветен. За да изневериш, обаче, както и за да изживееш живота е нужен акъл.

Проблемът, Хай-че, не е в изневярата - проблемът е в глупостта.

# 67
  • Мнения: X
Там е работата, че не си даваш сметка за най-важното - защо се е стигнало до натискането с колегата, след като си в щастлива връзка с много обичан по твои думи мъж. Тотална мъгла ти е. А там е скрито разковничето.

# 68
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Извинявак, Хай, ама какво трябва да я посъветваме? Да я успоким, че това, което е направила е в реда на нещата и да си трайка зад гърба му? За мен това е смешно и жалко. Съжалявам, аз не мисля така, не съм моралистка, пиша това, което мисля и смятам за свое верую. На който му е смешно да се смее.

# 69
  • Мнения: 773
Благодаря на всички !! Давам си сметка , какво съм направила! Няма да го повторя никога!!
Аз те разбрах, сигурно и други също. Прости си, прави това, което смяташ за правилно и бъди щастлива. Любовта е най-важното. Мнението на тоя и оня няма нищо общо с  твоя живот и с теб.

# 70
  • Мнения: X
Проблемът в тези теми е, че се удря по честолюбието на хората. Никой не иска да му се случи това, което се случва на годеника на авторката. Затова и такива крайни мнения. Повечето хора сме склонни да се идентифицираме с този, на когото са изневерили (жертвата), а не с този, който изневерява.
И тук лъсват проекции, желание да наказваш. Изневярата удря много по егото - че не си специален, че другият има нужда от разнообразие. В изневярата често няма и никаква логика - ти може да си много готин, дори по-готин от този, с когото са ти сложили рога, ама ей ме на.
Изневярата приземява.Че не си специален, нито безумно красив, и никой не ти дължи и вярност.


Като цяло кофти тръпка. Bowtie

Aко някога ми се изневери, не бих искала да разбирам, защото не знам как бих го понесла Simple Smile

Но затова коментарите са такива.

Иначе постъпката естествено, че е кофти, ама ей на, не се е стърпяла, харесала е нещо в женения. Важното е че няма да повтори. А това петно ще си стои в главата й, това е още по-гадно. Да те разяжда съвестта ден след ден.

'Ма в живота каква е гаранцията? Все едно тези, които постъпваме винаги правилно, получаваме някаква награда за постъпките си или доблестта? Нищо такова. Животът е кучка Simple Smile

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Аз не бих казала. Ако наистина момичето съжалява, ако смята ситуацията за грешка, по-добре нищо да не споменава и да продължи. Когато половинката ти признае такова нещо, то не се забравя. И (да предположим, че има брак и той е сполучлив) в някакъв момент ситуацията от миналото ще изплува. Дали ще е в семеен скандал, дали ще е в труден момент - ще се повдигне темата за залитането. И лавинообразно ще доведе до още скандали. За добро или лошо, връзките са много комплексни и многослойни и истината е че е много трудно да ги поддържаш. Само любов и честност не е достатъчно. В заключение - ако е само това, което авторката казва, аз лично не бих споделила. Грешка е, но всеки греши , а и не е нещо фатално

# 72
  • Мнения: 9 755
Толкова мъка, страдание и съжаление за нещо, станало преди година и половина, когато авторката би следвало да на малко повече от 20г... И тая гузна съвест с толкова забавено действие...
Тая тема реална ли е?

# 73
  • София
  • Мнения: 35 165
Е, какво да му каже? Мило сори, ама половин година се понатисках с един?
Нейното признание ще разтовари нея и ще натовари НЕГО.

Аз хич не съм на мнение, че го обича безумно и крайно. Ако беше така, сега нямаше да е в това положение. Просто се е вкопчила в идеята за перфектните им отношения.

Дишай, година и половина щом никой не е разбрал -няма и да се разбере. Живей си с вината и умната.

# 74
  • Мнения: 71
Толкова мъка, страдание и съжаление за нещо, станало преди година и половина, когато авторката би следвало да на малко повече от 20г... И тая гузна съвест с толкова забавено действие...
Тая тема реална ли е?

Да на 20 и отгоре бях , темата е реална

# 75
  • София
  • Мнения: 38 609
Хормоните са я треснали. Нормално на 20. Аз тогава въобще не съм си помисляла за сериозни връзки и брак. Според мен там е ключът. Момичето се води от някакъв фалшив морал, има сериозна връзка "за пред хората". Отвътре й ври и кипи, а тя сама не си го признава.
Момиче, човек лъже най-много и най-лошо самия себе си!

# 76
  • Мнения: 71
Има значение. Затова и се терзае момичето. Ако не се терзаеше, нямаше да пише тук, щеше да го е забравила.

Благодаря ви! Радвам се , че има такива хора като вас ! Бъдете здрави!

# 77
  • Мнения: 9 755
Чудно, просто ми беше интересно как след толкова време гузната ти съвест заради 2-3 целувки се роди като феникс.
Не ми се струва, че го обичаш чаааааак толкова много, колкото се опитваш да убедиш списващите тук, но много повече самата себе си. Не си играйте на семейство, докато не си наясно със себе си.

# 78
  • Мнения: 71
Чудно, просто ми беше интересно как след толкова време гузната ти съвест заради 2-3 целувки се роди като феникс.
Не ми се струва, че го обичаш чаааааак толкова много, колкото се опитваш да убедиш списващите тук, но много повече самата себе си. Не си играйте на семейство, докато не си наясно със себе си.

Сигурна съм в това което чувствам! Обичам го много , и съм сигурна че искам да се омъжа за него! Допуснах ужасна грешка, която няма да се повтори и това не означава, че не го обичам!!!

# 79
  • Мнения: X
Когато човек обича МНОГО и е във влюбена фаза, няма очи за никой друг... останалото са празни приказки.

# 80
  • Мнения: 9 755
Силно се надявам, че е така, но патоса и пламенното повтаряне колко го обичаш не доказва, че е. Няма да навлизам в детайли защо мисля така, но на тая възраст е по-"нормално" да грешиш, да учиш,  живееш,  опознаваш себе си, тялото си дори, емоциите си и прочие.
Да се видиш като малка, щастлива принцеска в бяла рокля, сбъдната мечта, принц, с кон или без... Не знам. Дано не съм права, че ти е малко раничко.

# 81
  • Мнения: X
Кога ще изкоментираме женения мъж, целуващ колежки по време на фас-почивките?!

Да не се окаже мъж на някоя съфорумка? Мхм хммммм

# 82
  • Мнения: 71
Благодаря на всички! Всяко едно мнение е важно за мене ! Дори да ме съдят , приемам всичко!

# 83
  • Мнения: 9 755
Аз бих попитала за възрастта на двамата герои, з да мога да си представя картинката по-цветна, както и дали жененият колега се е сдобил с наследници. Не ме интересуват зодии, благодаря!

# 84
  • София
  • Мнения: 572
Кога ще изкоментираме женения мъж, целуващ колежки по време на фас-почивките?!

Да не се окаже мъж на някоя съфорумка? Мхм хммммм

Струва ли си въобще такъв човек да се обсъжда, не знаем и на него какво му е Grinning

# 85
  • Мнения: X
Жените на непушачите имат по-малко грижи... Grinning
Цигарите са много вредни за здравето, бюджета и верността.

# 86
  • Мнения: 15 619
По-заплетените сюжети изчерпаха ли  се?

# 87
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Моят не пуши, не е той.

# 88
  • Мнения: 9 755
Аз все още тайно (май вече не е, щом го написах) се надявам, че авторката има и друг трик в ръкава и не са само 4-5 целувки, докато пафкат на работа. Несериозно е някак си.
За протокола. Моят пуши, ама съм 100% сигурна, че не е той.
*PS Гледам на кафе и виждам ключ.

# 89
  • Мнения: 19 987
Авторке, няма какво да благодариш за отговорите и да повтаряш на НАС, че няма да се повтори.
Това касае твоя живот, тука сме някакви никове, не сме твоя живот, на нас ни е все тая дали ще се повтори или не. Ти дай отговор на себе си какво искаш, защо го искаш и с кого.

Това с годините и морала не е баш така. Аз си бях неизневеряваща и на 18 и на 30. Случа ти се нещо подобно, ако позволиш да ти се случи. Аз не бих влязла в брак с лъжа. Ще те го излъжа, за да се омъжа за него и да не го натоварвам. Защото много го обичам. Не знам това на мен ми звучи, освен алогично, и лудо.

# 90
  • Мнения: 6 189
Изневярата е разтегливо понятие, за един само помисли са достатъчни, за друг ако го е извадил на време, всичко е ок....
Ако съм на мястото на приятеля и, едва ли ще ми е много ок да разбера, че се е натискала, но все пак в случая не мисля, че заслужава да я утрепем с камъни. Залитнала е, но се е усетила на време и е спряла (ако не ни спестява цялата истина). По-добре е да не му казва, щом чувствата и към него са толкова силни, ще си спести доста излишни драми.

Хормоните са я треснали. Нормално на 20. Аз тогава въобще не съм си помисляла за сериозни връзки и брак. Според мен там е ключът. Момичето се води от някакъв фалшив морал, има сериозна връзка "за пред хората". Отвътре й ври и кипи, а тя сама не си го признава.
Момиче, човек лъже най-много и най-лошо самия себе си!
Ей тва мнение е тотална щета.
В момента поне за няколко жени мои наборки и по-малки момичета се сещам, които се омъжиха на по около 20-22 и сега са си с мъжете си вече много години. Дори се сещам за две сестри, които се омъжиха за гаджетата си от 8-ми клас и са си с тях вече сигурно 15-20 години. Така че е много индивидуално, не всички скачат от клон на клон дори и по на 20 години.

# 91
  • Мнения: 1 327
И моят, но пък е рибар. 🙄
Все още не са се появявали русалки на хоризонта... 😂

# 92
  • Мнения: X
Не му казвай.

# 93
  • Мнения: 7 349
Авторке, спри да повтаряш, че това няма да се повтори! Никой не знае какво го чака. Стига си се обвинявала, ще вземеш да се разболееш. Големите моралистки, обвиняващи едно 20 годишно момиче да се позамислят струва ли си. Мен самата дума "моралистки" ми е неприятна.

# 94
  • Мнения: X
Вземи му изневери, ама както трябва... и ще спреш да се измъчваш изневерявала ли си му или не. Ще си наясно, че да.

# 95
  • Мнения: 9 755
Вземи му изневери, ама както трябва... и ще спреш да се измъчваш изневерявала ли си му или не. Ще си наясно, че да.
Папи, правилно ли те разбрах или да?!?
(мислех, че си в Германия)

# 96
  • Мнения: 3 186
Хормоните са я треснали. Нормално на 20. Аз тогава въобще не съм си помисляла за сериозни връзки и брак. Според мен там е ключът. Момичето се води от някакъв фалшив морал, има сериозна връзка "за пред хората". Отвътре й ври и кипи, а тя сама не си го признава.
Момиче, човек лъже най-много и най-лошо самия себе си!
Ей тва мнение е тотална щета.
В момента поне за няколко жени мои наборки и по-малки момичета се сещам, които се омъжиха на по около 20-22 и сега са си с мъжете си вече много години. Дори се сещам за две сестри, които се омъжиха за гаджетата си от 8-ми клас и са си с тях вече сигурно 15-20 години. Така че е много индивидуално, не всички скачат от клон на клон дори и по на 20 години.

Защо да е тотал щета? Твоите наборки са още по-зле, ако първо са се оженили и после са хукнали да събират внимание и фенове.

# 97
  • Мнения: 6 622
Това си е изневяра от всякъде, нямаше да е изневяра ако беше му зашила един още първия път. Няма значение кой е бил инициатора. Ако някой те натисне на секс и ти не се отдръпнеш по-малко ли ще си е**на?
Но и момента за споделяне отдавна си го изпуснала. Ако сега сервираш на годеника си подобно нещо, друго освен да го нараниш няма да постигнеш. Мълчи си, даже и да разбере отричай. Ако те мъчи съвестта раздели се с него, но не изтъквай това като причина.
Не разбирам хората, които вършат всевъзможни глупости и после тичат да споделят на партньора си, уж от честност. Щом държите толкова на връзката си просто не вършете глупости, тогава няма да има и какво да ви тежи на съвестта.
Иначе и според мен авторката не е  достатъчно влюбена. Влюбените до полуда млади момичета, обикновено не се натискат с други.

# 98
  • Мнения: X
Папи, правилно ли те разбрах или да?!?

(мислех, че си в Германия)

И все още съм.

Не проявявам интерес към... пушачки.

# 99
  • Мнения: 9 755
Аз не съм 🤣😂🤣

# 100
  • Мнения: 6 189

Защо да е тотал щета? Твоите наборки са още по-зле, ако първо са се оженили и после са хукнали да събират внимание и фенове.

Е защо мислиш, че е задължително да събират фенове и внимание? Като са почнали на 15-16, някои се наиграват до 20-22. По-зле за мен е жена на 35-40 да се държи като тинейджърка и да си кара на случайно опрашване. Някои си намират точния човек сравнително рано. Сещам се за една позната, с приятеля и от училище караха 10 години заедно. Как ли не я моли да се женят, да си правят дете, обаче тя се заинати и му казваше, че преди 30 няма да се омъжи. Е когато кандиса най-накрая, пичът и показа среден пръст и я натири. Сега е на 35, смени няколко мъже след това, като все несполучливи връзки, и в момента май е сама повече от година. Не знам това дали е по-добре....
По темата, авторката е малка наистина и може да се приеме като изневяра, но според мен е по-скоро залитане. По-добре е да не му казва, все пак според мен се е усетила на време и се е справила с проблема.

# 101
  • Мнения: 41 174
Кога ще изкоментираме женения мъж, целуващ колежки по време на фас-почивките?!
Да не се окаже мъж на някоя съфорумка? Мхм хммммм

Аз, както гледам, всички съфорумки са убедени, че техните мъже никога не са отклонявали поглед даже към друга жена Wink Уви, опитът ми ме е научил на друго - почти всички мъже са склонни на забежка, ако са сигурни, че ще им се размине без последствия. От там нататък нещата зависят от това колко са смели и кой риск приемат за разумен Wink И парадоксалното за женския ум е (за болшинството жени де, не  за всички, защото иначе мъжете с кого ще изневеряват?) , че един мъж може да флиртува и даже истински да кръшка, но това не му пречи да се счита сам себе си за добър съпруг, а и наистина да дава всичко за семейството си и да обича жена си. И ако не го хванат в крачка, семействата просперират и са щастливи до старини. Колко такива случаи знам, ехехеее.... И даже мъжете твърдят, че кръшкането без любов, а само за секса, не само не разбивало брака, а го заздравявало???
Но причината за този парадокс е, че моралът не ни е нещо вродено, а се възпитава в семейството и после от обществото. А мъжкото общество е не просто толерантно към изневярата (на мъжа към жената, де), а даже я смята за геройство и "лузърите" завиждат на успелите. Ако някой семеен мъж се похвали в компанията на други женени мъже, докато си пийват бирата, че е "изчукал" някоя каква мислите че ще е реакцията? Ще му кажат ли "Ти си мръсник и подлец, повече не искаме да пиеш с нас"? Или ще почнат "И как беше?", "Евалата, пич", "А свирка прави ли? А гълта ли?"  и.... разбрахте ме. 

Но накратко - написах това за да имат едно наум заклетите моралистки и да си знаят, че не е хубаво както да съдят сурово, така и да ровят много, защото от това нищо добро не излиза. Ако мъжът  се държи добре, грижи се за семейството, уважава брачното легло и прочее, значи всичко е наред и само глупачка ще рови дали няма нещо скрито покрито. Щото като намери какво ще спечели? А шансът да намери съвсем не е малък, според моите над половин вековни наблюдения. Или както се казва - требе да си верваме, щото ако не си верваме ке почнем да се следиме, а ако почнем да се следиме ке се фанеме Stuck Out Tongue Closed Eyes
Това в последния абзац важи и за жените.

# 102
  • Мнения: 3 186
Значи жена на 35-40, която търси опрашване е зле?

Без коментар.

# 103
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Долу моралистките, на сапун!
Много жалко с какви мъже се събирате и си вадите от тях генврални заключения Wink

# 104
  • Мнения: 866
Не е изневяра, а глупотевина за мен и то голяма. Направо е късмет, че не е имало опция, иначе с твоята пасивност (без нужната реакция като ти е налетял да те целува), не е имало опция иначе щеше да те заклещи в някоя стаичка и за нещо повече.

За един мъж, ако направи това и жената не реагира отрицателно, значи за него тя вече е сигурна и му е навита. Да си признаваш би било пълна глупост, защото може да си съсипеш връзката.
Никой от нас не знае, той как би приел това.

Все пак си осъзнала, че не е било редно, но ако беше реагирала адекватно, сега нямаше да те гложди съвестта. Дано да ви е добре връзката, защото процента на успешните ученически връзки завършили с брак не е много висок.

Ако не си имала повече от един интимен партньор, както и той, това след време може да се отрази (казвам може, а не сигурно). Сега е момента да изясниш някои неща за себе си, което може да ти помогне за връзката. Важно е да се изясниш, защо допусна този колега да направи това и не реагира адекватно и не го "отряза".

Дали не е защото си имала някаква липса във връзката и това налитане от колегата ти, да ти е било приятно дори.
Важни въпроси, които могат да покажат дали връзката ти за в бъщеще ще е стабилна.

Щото още от сега ако има някакви празноти, а си само на 22, то какво ще е като си на 30 млада младина и вече 13 години с него ?

(Мис пиша от телефона и за това толкова кратко тоя път Grinning)

# 105
  • Мнения: 19 987
Няма моралистки, има хора с топки.
Когато надробиш попарата, трябва да си готов да поемеш последствията.
Да замита под килим, всеки може.
Момичето се е поддало, случва се, всеки има по някой гаф, но то не е било инцидентно, а е имало поредица от подобни случки, което идва да каже, че явно е склонна на такива заигравки (или ѝ липсва нещо във връзката, не е готова да се отдаде на 1 партньор, сигнал за неувереност). Лошо няма, ако ѝ харесва, лошото е да го отричаш и да казваш, че "таковО животно нЕма".
На кога какво ще му се случи никой не знае. Всички живеем в настоящето си и не е лошо то да е чисто. Нарича се хигиена на отношенията – с партньор, приятели, колеги.

# 106
  • София
  • Мнения: 35 165
Чистата съвест е най-меката възглавница.

Сталионе, липсвам ти Heart

# 107
  • Мнения: 6 189
Значи жена на 35-40, която търси опрашване е зле?

Без коментар.

Казах случайно опрашване, има лека разлика. От клон на клон, от цвят на цвят, от к... на..... сещаш се.
Защо е зле обаче, питай онази предишната потребителка, дето много знае какво си говорят мъжете в мъжка компания. Тя по-добре ще обясни как се обсъждат точно тези много дашните, и какво им е мнението за тях точно на ползвателите им.

# 108
  • Мнения: X
Откога това да притежаваш морал и съвест те прави индивид с ограничени възгледи? Живейте си както намерите за добре, само не ми вменявайте, че лъжата и прикриването са нещо, което е нищо. За щастие все още имам разум и не се водя по подобни акъли.
Морала и съвестта нямат нищо общо със скруполите в повече.
Всеки попада в подобни ситуации в различните етапи на живота си. Дай да не се женят, че може нещо лошо да стане.

# 109
  • Мнения: 41 174
Защо е зле обаче, питай онази предишната потребителка, дето много знае какво си говорят мъжете в мъжка компания. Тя по-добре ще обясни как се обсъждат точно тези много дашните, и какво им е мнението за тях точно на ползвателите им.

Така си е, наричат ги с едни хубави имена. Както казах, моралът на мъжете не е равносилен в двете направления. Но от друга страна с не по-малко негативизъм наричат с имена и жени, които не са им пуснали Simple Smile
Абе, да ви кажа, да си над 50 си има и хубавите страни - можеш да пиеш бира с колегите (в болшинството си 10-20 години по-млади) и никой не се опитва да те вкара в леглото, а те приемат като една от тях и приказват без задръжки. Особено след третата бира Stuck Out Tongue

# 110
  • Бургас
  • Мнения: 1 987
Хайде, Mila_moq, затваряй темата, че сега ще започнем да се ровим в "което си яла вчера". И никакви признания за неслучили се случки. Много дами съветваха да си признаеш, но нито една не написа, че като е била в подобна ситуация и си е признала, партньорът е "плеснал с ръце и  я прегърнал"

# 111
  • Мнения: 1 327
Кой е казал, че е на 100% сигурен, че мъжът не залита? А това с ровенето в тела е признак на простащина. И все пак доза доверие не е излишна. Има мъже, които не хойкат, колкото и на черна станция да не и се вярва. И не, не говоря за моя, макар и в него да съм сигурна. Работя с много мъже, имам и мъже приятели. Водили сме много пъти този диалог. Има ги и залитащите, има ги и верните, както е и при жените. Абсурдно е да се слага всичко под общ знаменател на база собствен опит с мъжете. 😉

# 112
  • Мнения: 3 186
Значи жена на 35-40, която търси опрашване е зле?

Без коментар.

Казах случайно опрашване, има лека разлика. От клон на клон, от цвят на цвят, от к... на..... сещаш се.
Защо е зле обаче, питай онази предишната потребителка, дето много знае какво си говорят мъжете в мъжка компания. Тя по-добре ще обясни как се обсъждат точно тези много дашните, и какво им е мнението за тях точно на ползвателите им.

Не бих питала какво си говорят простаците в компания.

# 113
  • Мнения: 71
Благодаря ви! Нова съм в сайта незнам как се затваря тема ?

# 114
  • Мнения: X
Човек е свободен да спи с когото, както и колкото си поиска, но това друг да му следи бройката е истински жалко.
А в темата се ползва за заплаха: ако си позволиш да спиш с еди-колко си, ние ще ти викаме еди каква си.
Ма ще спи с който си иска бе!
Не мога да разбера защо за едни хора това е без никакво значение, а други се ангажират даже да им търсят подходящи имена и обиди. И като я обидите една такава какво? Става ли ви по-леко на душиците?
Крайно провинциално.

# 115
  • Мнения: 661
Здравейте на 22г. От малко градче, от 5г. имам връзка с едно момче, общо взето връзката ми е стабилна и много сериозна.. подходили сме сватба след някой месец.
От година и половина имам угризения на съвестта, постъпих много подло признавам си и много съжалявам!
Бях започнала работа в една фирма и там започна всичко!
Имах един колега, с който излизах за по цигара, лафихме си нищо друго ( той е женен ). Всички колеги мислиха, че има нещо между нас, но не беше така... Докато един ден както пушихме той ме дръпна към себе си и ме целуна, аз не отвърнах но и не се дръпнах.. Той знаеше, че имам приятел както и аз, че е женен.. След това, много често започнаа да ме търси викаше ме за по цигара, лафихме ме си.. шегуваше се с мене. Излизах с него само по време на работа, но това че ме целуна не ми даваше мира! Въпреки това неможех да спра да излизам с него ( по време на работа).. И така се задълбочи всичко, всеки удобен момент той ме прегръщаше, целувал ме е.. за друго не съм си и помисляла, но допуснах огромна грешка за която се разкайвам от тогава. Никога не съм изневерявала на приятеля ми, по точно годеника ми. И така продължихме с него, докато един ден се реших да напусна работа неможех да продължавам така. Спрях, но съвестта ме грезе! Приятеля ми не знае нищо, но в работата имаше негови приятели.. Приятеля ми знае, че излизах с този колега за цигара друго нищо не знае. Осъзнах грешката си и напуснах работа, но съвестта не ме оставя.. незнам какво да правя!!
Ако му кажа ще го загубя, а не искам! Страх ме е много да не разбере от някого, от тогава мина почти година и половина..
Как да постъпя не искам да го загубя! Благодаря Ви за вниманието, бъдете здрави! Извинете за грешките , пиша от телефон!
А, ти защо си изпитала нуждата да се целуваш  с друг мъж, още повече женен!!?!?

# 116
  • Мнения: 36 005
Благодаря ви! Нова съм в сайта незнам как се затваря тема ?

Общи условия

Активация на акаунт