Изневерих ли му?!

  • 4 876
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 20 064
Няма моралистки, има хора с топки.
Когато надробиш попарата, трябва да си готов да поемеш последствията.
Да замита под килим, всеки може.
Момичето се е поддало, случва се, всеки има по някой гаф, но то не е било инцидентно, а е имало поредица от подобни случки, което идва да каже, че явно е склонна на такива заигравки (или ѝ липсва нещо във връзката, не е готова да се отдаде на 1 партньор, сигнал за неувереност). Лошо няма, ако ѝ харесва, лошото е да го отричаш и да казваш, че "таковО животно нЕма".
На кога какво ще му се случи никой не знае. Всички живеем в настоящето си и не е лошо то да е чисто. Нарича се хигиена на отношенията – с партньор, приятели, колеги.

# 106
  • София
  • Мнения: 35 253
Чистата съвест е най-меката възглавница.

Сталионе, липсвам ти Heart

# 107
  • Мнения: 6 229
Значи жена на 35-40, която търси опрашване е зле?

Без коментар.

Казах случайно опрашване, има лека разлика. От клон на клон, от цвят на цвят, от к... на..... сещаш се.
Защо е зле обаче, питай онази предишната потребителка, дето много знае какво си говорят мъжете в мъжка компания. Тя по-добре ще обясни как се обсъждат точно тези много дашните, и какво им е мнението за тях точно на ползвателите им.

# 108
  • Мнения: X
Откога това да притежаваш морал и съвест те прави индивид с ограничени възгледи? Живейте си както намерите за добре, само не ми вменявайте, че лъжата и прикриването са нещо, което е нищо. За щастие все още имам разум и не се водя по подобни акъли.
Морала и съвестта нямат нищо общо със скруполите в повече.
Всеки попада в подобни ситуации в различните етапи на живота си. Дай да не се женят, че може нещо лошо да стане.

# 109
  • Мнения: 41 425
Защо е зле обаче, питай онази предишната потребителка, дето много знае какво си говорят мъжете в мъжка компания. Тя по-добре ще обясни как се обсъждат точно тези много дашните, и какво им е мнението за тях точно на ползвателите им.

Така си е, наричат ги с едни хубави имена. Както казах, моралът на мъжете не е равносилен в двете направления. Но от друга страна с не по-малко негативизъм наричат с имена и жени, които не са им пуснали Simple Smile
Абе, да ви кажа, да си над 50 си има и хубавите страни - можеш да пиеш бира с колегите (в болшинството си 10-20 години по-млади) и никой не се опитва да те вкара в леглото, а те приемат като една от тях и приказват без задръжки. Особено след третата бира Stuck Out Tongue

# 110
  • Бургас
  • Мнения: 1 989
Хайде, Mila_moq, затваряй темата, че сега ще започнем да се ровим в "което си яла вчера". И никакви признания за неслучили се случки. Много дами съветваха да си признаеш, но нито една не написа, че като е била в подобна ситуация и си е признала, партньорът е "плеснал с ръце и  я прегърнал"

# 111
  • Мнения: 1 327
Кой е казал, че е на 100% сигурен, че мъжът не залита? А това с ровенето в тела е признак на простащина. И все пак доза доверие не е излишна. Има мъже, които не хойкат, колкото и на черна станция да не и се вярва. И не, не говоря за моя, макар и в него да съм сигурна. Работя с много мъже, имам и мъже приятели. Водили сме много пъти този диалог. Има ги и залитащите, има ги и верните, както е и при жените. Абсурдно е да се слага всичко под общ знаменател на база собствен опит с мъжете. 😉

# 112
  • Мнения: 3 186
Значи жена на 35-40, която търси опрашване е зле?

Без коментар.

Казах случайно опрашване, има лека разлика. От клон на клон, от цвят на цвят, от к... на..... сещаш се.
Защо е зле обаче, питай онази предишната потребителка, дето много знае какво си говорят мъжете в мъжка компания. Тя по-добре ще обясни как се обсъждат точно тези много дашните, и какво им е мнението за тях точно на ползвателите им.

Не бих питала какво си говорят простаците в компания.

# 113
  • Мнения: 71
Благодаря ви! Нова съм в сайта незнам как се затваря тема ?

# 114
  • Мнения: X
Човек е свободен да спи с когото, както и колкото си поиска, но това друг да му следи бройката е истински жалко.
А в темата се ползва за заплаха: ако си позволиш да спиш с еди-колко си, ние ще ти викаме еди каква си.
Ма ще спи с който си иска бе!
Не мога да разбера защо за едни хора това е без никакво значение, а други се ангажират даже да им търсят подходящи имена и обиди. И като я обидите една такава какво? Става ли ви по-леко на душиците?
Крайно провинциално.

# 115
  • Мнения: 661
Здравейте на 22г. От малко градче, от 5г. имам връзка с едно момче, общо взето връзката ми е стабилна и много сериозна.. подходили сме сватба след някой месец.
От година и половина имам угризения на съвестта, постъпих много подло признавам си и много съжалявам!
Бях започнала работа в една фирма и там започна всичко!
Имах един колега, с който излизах за по цигара, лафихме си нищо друго ( той е женен ). Всички колеги мислиха, че има нещо между нас, но не беше така... Докато един ден както пушихме той ме дръпна към себе си и ме целуна, аз не отвърнах но и не се дръпнах.. Той знаеше, че имам приятел както и аз, че е женен.. След това, много често започнаа да ме търси викаше ме за по цигара, лафихме ме си.. шегуваше се с мене. Излизах с него само по време на работа, но това че ме целуна не ми даваше мира! Въпреки това неможех да спра да излизам с него ( по време на работа).. И така се задълбочи всичко, всеки удобен момент той ме прегръщаше, целувал ме е.. за друго не съм си и помисляла, но допуснах огромна грешка за която се разкайвам от тогава. Никога не съм изневерявала на приятеля ми, по точно годеника ми. И така продължихме с него, докато един ден се реших да напусна работа неможех да продължавам така. Спрях, но съвестта ме грезе! Приятеля ми не знае нищо, но в работата имаше негови приятели.. Приятеля ми знае, че излизах с този колега за цигара друго нищо не знае. Осъзнах грешката си и напуснах работа, но съвестта не ме оставя.. незнам какво да правя!!
Ако му кажа ще го загубя, а не искам! Страх ме е много да не разбере от някого, от тогава мина почти година и половина..
Как да постъпя не искам да го загубя! Благодаря Ви за вниманието, бъдете здрави! Извинете за грешките , пиша от телефон!
А, ти защо си изпитала нуждата да се целуваш  с друг мъж, още повече женен!!?!?

# 116
  • Мнения: 36 052
Благодаря ви! Нова съм в сайта незнам как се затваря тема ?

Общи условия

Активация на акаунт