Изневерих ли му?!

  • 4 876
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 71
Дано авторката се включи да разкаже защо е решила да се омъжва, така може би ще може по-еднозначно и категорично да се отговори. То и аз съм на 22 и си имам сериозна връзка от години, ама все пак мисля, че е рано за брак, индивидуално е и може би ако ни сподели, ще можем повече да помогнем с мнения.


ЗДРАВЕЙТЕ! Благодаря на всички , който се включиха! Той ми е второто гадже , което обичам многоо и за това се съсипвам , от това което направих!! Знам , че втори път няма да го повторя! Никога!! Обичам този човек и то много! Всичко с него е прекрасно, не искам да го изгубя! Разберете ме знам , че допуснах ужасна грешка , но немога да се откажа от него .. Да на 22 години съм така е , но съм сигурна , че искам да се омъжа за него !! Благодаря на всички!

# 61
  • Мнения: 1 327
Ние, "моралистките" да не живеем в нереалния живот? 😂
Ами като ще хуква, да си признава от сега и да не губи времето на всички по веригата.
П.С. Не се "пъна" изобщо. В крайна сметка не моята изневера бистрим тук. 😉

# 62
  • Мнения: X
Голям майтап. Моралистките, не се пънете много. Мацката е на 22. Забила се е с този и даже ще се бракуват. След няколко години ще й писне и ще хукне по живота. Само се хабите. Няма да ви разбере. Тия неща за чисти връзки и почтеност към партньора обикновено се осмислят на доста по-зряла връзка. Да, знам, че тука има безгрешни светици ама в реалния живот не е така.

Смешното е в другото - аз лично нямам проблем с мацурани, които изневеряват - на мен само такива ми се свалят.

Смешката е в това, че тя ще се омъжва, а не може дори да е честна пред себе си - оправдания си търси. Той я целувал, тя не искала, обаче не се дърпала... И се явява в бг-мамма-та да търси съвети от лелките изневерявала ли е или не, че тя не е на ясно. Още не се е научила да живее, а вече ще се омъжва и сигурно ще създава нов човек, след като тя самата не е станала Човек. Ама тея младите нищо не разбират от живота - едно време кви бяхме, като бяхме на 22...

Сигурно нейният е изч*кал половината село без тях да знае. Ш умра!

Забелязвам обаче, че на много потребителки май им се иска някой колега да ги поцелува по време на почивката. Хмммм

# 63
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Защо да не се пънем? И откога трябва да се обиждаме на моралисти? И какво лошо има в това да защитаваш тезата си? Да, на 22 е, но се е съгласила на брак. Това не е игра за деца в детската градина и ако си се решил на тази стъпка, трябва да показваш малко сериозност. Ако ли не- пръстенчето обратно и живот здравей.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 36 750
Авторката е бая заблудена ама и вие моралистките не падате по-долу. Животът не е само бял или черен, а основно сив. Кой разбрал, разбрал. Не ми се обяснява, на мен темата ми доскуча.

# 65
  • Мнения: 71
Благодаря на всички !! Давам си сметка , какво съм направила! Няма да го повторя никога!!

# 66
  • Мнения: X
Животът е и много цветен. За да изневериш, обаче, както и за да изживееш живота е нужен акъл.

Проблемът, Хай-че, не е в изневярата - проблемът е в глупостта.

# 67
  • Мнения: X
Там е работата, че не си даваш сметка за най-важното - защо се е стигнало до натискането с колегата, след като си в щастлива връзка с много обичан по твои думи мъж. Тотална мъгла ти е. А там е скрито разковничето.

# 68
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Извинявак, Хай, ама какво трябва да я посъветваме? Да я успоким, че това, което е направила е в реда на нещата и да си трайка зад гърба му? За мен това е смешно и жалко. Съжалявам, аз не мисля така, не съм моралистка, пиша това, което мисля и смятам за свое верую. На който му е смешно да се смее.

# 69
  • Мнения: 777
Благодаря на всички !! Давам си сметка , какво съм направила! Няма да го повторя никога!!
Аз те разбрах, сигурно и други също. Прости си, прави това, което смяташ за правилно и бъди щастлива. Любовта е най-важното. Мнението на тоя и оня няма нищо общо с  твоя живот и с теб.

# 70
  • Мнения: X
Проблемът в тези теми е, че се удря по честолюбието на хората. Никой не иска да му се случи това, което се случва на годеника на авторката. Затова и такива крайни мнения. Повечето хора сме склонни да се идентифицираме с този, на когото са изневерили (жертвата), а не с този, който изневерява.
И тук лъсват проекции, желание да наказваш. Изневярата удря много по егото - че не си специален, че другият има нужда от разнообразие. В изневярата често няма и никаква логика - ти може да си много готин, дори по-готин от този, с когото са ти сложили рога, ама ей ме на.
Изневярата приземява.Че не си специален, нито безумно красив, и никой не ти дължи и вярност.


Като цяло кофти тръпка. Bowtie

Aко някога ми се изневери, не бих искала да разбирам, защото не знам как бих го понесла Simple Smile

Но затова коментарите са такива.

Иначе постъпката естествено, че е кофти, ама ей на, не се е стърпяла, харесала е нещо в женения. Важното е че няма да повтори. А това петно ще си стои в главата й, това е още по-гадно. Да те разяжда съвестта ден след ден.

'Ма в живота каква е гаранцията? Все едно тези, които постъпваме винаги правилно, получаваме някаква награда за постъпките си или доблестта? Нищо такова. Животът е кучка Simple Smile

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Аз не бих казала. Ако наистина момичето съжалява, ако смята ситуацията за грешка, по-добре нищо да не споменава и да продължи. Когато половинката ти признае такова нещо, то не се забравя. И (да предположим, че има брак и той е сполучлив) в някакъв момент ситуацията от миналото ще изплува. Дали ще е в семеен скандал, дали ще е в труден момент - ще се повдигне темата за залитането. И лавинообразно ще доведе до още скандали. За добро или лошо, връзките са много комплексни и многослойни и истината е че е много трудно да ги поддържаш. Само любов и честност не е достатъчно. В заключение - ако е само това, което авторката казва, аз лично не бих споделила. Грешка е, но всеки греши , а и не е нещо фатално

# 72
  • Мнения: 9 802
Толкова мъка, страдание и съжаление за нещо, станало преди година и половина, когато авторката би следвало да на малко повече от 20г... И тая гузна съвест с толкова забавено действие...
Тая тема реална ли е?

# 73
  • София
  • Мнения: 35 253
Е, какво да му каже? Мило сори, ама половин година се понатисках с един?
Нейното признание ще разтовари нея и ще натовари НЕГО.

Аз хич не съм на мнение, че го обича безумно и крайно. Ако беше така, сега нямаше да е в това положение. Просто се е вкопчила в идеята за перфектните им отношения.

Дишай, година и половина щом никой не е разбрал -няма и да се разбере. Живей си с вината и умната.

# 74
  • Мнения: 71
Толкова мъка, страдание и съжаление за нещо, станало преди година и половина, когато авторката би следвало да на малко повече от 20г... И тая гузна съвест с толкова забавено действие...
Тая тема реална ли е?

Да на 20 и отгоре бях , темата е реална

Общи условия

Активация на акаунт