Повръщане и гадене лек

  • 524
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 373
В 8 г.с. съм, но тези дни повръщам много, почти не хапвам.Ако хапна нещо веднага организма не го задържа. Може ли съвет за облекчение на състоянието , опитах всичко възможни илачи лимонова вода, чайчета, избягване на тежки храни ...

# 1
  • Мнения: 2 172
С първата бременност си повръщах почти до края.
С втората една дама от форума ме светна за гривни против гадене. Подходих с недоверие, но се оказаха наистина ефективни при мен.

# 2
  • Мнения: 158
Чая от джинджифил доста облекчава

# 3
  • Варна
  • Мнения: 259
Газирана вода ми помагаше малко, но общо взето повръщах нон стоп, дори и вода и два пъти влизах в болницата по този повод.

# 4
  • Германия
  • Мнения: 865
Аз повръщах много до 5 месец. Нищо не ми помогна, но от една страна се радвах, защото това е знак, че нещата се развиват както трябва. След като спря гаденето, изчезнаха всички симптоми на бременност. Добре, че бях в 5ти месец и усещах движенията и корема ми растеше. Иначе щях да побъркам докторката сигурно, че съм голяма паника.

# 5
  • Мнения: 2 352
В 8 г.с. съм, но тези дни повръщам много, почти не хапвам.Ако хапна нещо веднага организма не го задържа. Може ли съвет за облекчение на състоянието , опитах всичко възможни илачи лимонова вода, чайчета, избягване на тежки храни ...
Сподели с лекаря си, бяха ми изписали нещо

Общи условия

Активация на акаунт