ВИЖТЕ ТАЗИ МАГЕСНИЦА !!!

  • 4 802
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 526
и на мен ми мяза на травестит, нищо че уж си има всичко... Mr. Green

Последна редакция: чт, 10 авг 2006, 23:50 от Tali Dan

# 46
  • Мнения: 356
        Аз пък защо ли прочетох "Вижте тази магАРица?!

# 47
  • Мнения: 1 526
ама публиката вярно реагира много яко!!! hahaha

# 48
  • Мнения: 1 858
Това прилича на травестит  Sick
Права си! Прилича на грозен травестит.

# 49
  • Мнения: 677
е тук ше си изпросите дело за обида към травеститите бе..добре че ги няма във форума..странно обаче че ви се привиждат навсякъде..ама то с тая ваша неземна красота..

# 50
  • Мнения: 27 524
Много готино. Изкефи ме. Бих се зарадвала на някое скучно събрание да има едно такова разведренийце  Joy Публиката ми обра точките, толкова искрено сащисани   hahaha

# 51
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
 Joy Joy Joy

# 52
  • Мнения: 5 622
Много готино. Изкефи ме. Бих се зарадвала на някое скучно събрание да има едно такова разведренийце  Joy Публиката ми обра точките, толкова искрено сащисани   hahaha

Интересно какъв вид е било цялостното представление, че са си позвилили такова нещо  Thinking Да не би публиката да е вид колаж? И въобще да не е реална?

# 53
  • Мнения: 46 526
е тук ше си изпросите дело за обида към травеститите бе..добре че ги няма във форума..странно обаче че ви се привиждат навсякъде..ама то с тая ваша неземна красота..

Еее, чудо голямо съм казала, дане би да не е истина- равна в ханша, мъжки движения, мъжки задник, такава й е структурата, всеки го вижда  Peace
Нашата красота каква е, няма значение, не изкарваме пари с телата си, за да държим да са перфектни  Laughing

# 54
  • Мнения: 677
е тук ше си изпросите дело за обида към травеститите бе..добре че ги няма във форума..странно обаче че ви се привиждат навсякъде..ама то с тая ваша неземна красота..

Еее, чудо голямо съм казала, дане би да не е истина- равна в ханша, мъжки движения, мъжки задник, такава й е структурата, всеки го вижда  Peace
Нашата красота каква е, няма значение, не изкарваме пари с телата си, за да държим да са перфектни  Laughing
ми то момичето не пари,а червени кърпички изкарва..
охохохо..е вече като видя някоя с перфектно тяло ще знам че си изкарва парите с него  Twisted Evil

# 55
  • Мнения: 46 526
Бъзикаш ли се с мен  newsm78
Естествено, че ако някой ще се съблича, трябва да е перфектен, обратното не е задължително. Пояснявам, в случай, че не разбереш- щом има перфектно тяло, не е казано, че трябва да се съблича Grinning

# 56
  • Мнения: 1 858
Бъзикаш ли се с мен  newsm78
Естествено, че ако някой ще се съблича, трябва да е перфектен, обратното не е задължително. Пояснявам, в случай, че не разбереш- щом има перфектно тяло, не е казано, че трябва да се съблича Grinning

Никол , чудя се защо въобще се занимаваш да обясняваш?! Не се хаби няма смисъл!

# 57
  • Мнения: 46 526
Никол , чудя се защо въобще се занимаваш да обясняваш?! Не се хаби няма смисъл!

В последно време често ми се налага да обяснявам, явно не се изразявам правилно  Mr. Green но си права, че няма смисъл и спирам, не само за тази тема, по принцип ми омръзна  newsm47 smile3505

# 58
  • Мнения: 677
а бе ти верно за малоумен ме взе..разбира се,че се бъзикам..ама го прекалявате някои от вас в змиярника често бе..дами сте все пак..солидарност никва нямате..и тва с "травестита" ви е любимо..и на мен оня кУрейшо ли къв беше там ми прилича на фикус,ама си мълча..
П.П.а бе на жените в монтана как им викат..все се чудя?!

# 59
  • Мнения: 46 526
... П.П.а бе на жените в монтана как им викат..все се чудя?!

Монтафонки  Laughing

П.П. М/у другото и аз съм от Монтана  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт