ВИЖТЕ ТАЗИ МАГЕСНИЦА !!!

  • 4 803
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 677
монтафонки  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy
П.П.м/у другото питах за друго..ама ти ше ме разбереш..

# 61
  • Мнения: 1 120
В началото преди да се разсъблече и аз бих заложила, че е травестит Shocked
Тая МАГЕСНИЦА май не е в ред Joy

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Честно казано нищо изключително не виждам тук и не ми прилича на травестит. А относно "джобчето" за скриване - ами че нашенските циганки какви чудесии крият там! Питайте чичковците полицаи.  Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 4 884
Е, не вярвах, че Магесницата ще се разсъблече докрай, ама....

# 64
  • Мнения: 1 413
Ужасно е грозна, номерът е тъп, движенията й са дървени гадоооооссссстттт!
Но коментарите в темата са страхотни Joy Joy Joy

# 65
  • София
  • Мнения: 121
Не вярвах, че ще се разгорещите така от клипчето.. Честно казано, аз също много се изумих като го гледах и затова ви го пуснах, за малко разнообразие  Laughing Е на това му се вика форум  - разгорещени коментари да има  Peace

# 66
  • Мнения: 1 165
не е истина!!! Joy Joy Joyна какво са способни хората за парчето хляб Laughing

# 67
  • Мнения: 479
... П.П.а бе на жените в монтана как им викат..все се чудя?!

Монтафонки  Laughing


Или Монтанярки
 Joy
По темата: Магесницата си я бива....

# 68
  • Мнения: 437
клипчето цял ден ми го пращаха вчера от различни места.. ми ок - забавно, шокиращо заради финала донякъде, ама чак пък такива отзиви ... какво толкова повръщате и се дивите и т.н.? Simple Smile)))
верно, че не е най-голямата красавица девойката, ама какво пък.. важното е веселба да става Simple Smile
А по въпроса за "къде изчезва кърпичката" си имам моя теория..
Преди време една приятелка разказваше как взема изпити с пищови.. които никой не може да открие. С две думи - приятелка-гримьорка, набързо спретва нещо като джобче, от силикон, или подобен материал, който лесно може да се закрепи на дланта на ръката, след това се покрива майторски грим телесен цвят - тоест се слива с дланта... така, че скриването на пищови и в случая миниятюрна кърпичка, не би трябвало да е проблем Simple Smile

 Hug

# 69
  • Мнения: 271
Тая мацка ми взе акъла!!!! Crazy Crazy Crazy И мен не ми хареса нито тялото й, нито движенията, но номера си беше готин. И още щом свали сутиена и бикините бях абсолютно сигурна от къде ще си изкара парцалчето Joy Joy

# 70
  • Мнения: 7 186
На мен ми хареса клипчето, забавно е. А физиономиите, чупките и стойките са част от номера, явно ги прави нарочно, защото целта е по- скоро да предизвика смях, а не еротични помисли. Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 2 958
Хахахааа Joy През цялото време ми беше смешно  hahaha

# 72
  • Мнения: 1 353
 rotfImbo #Shocked #Silly rotfImbo #Puppy dog doh JoyХА-ХА много готино и забавно направо ме убихте smile3538 smile3538 smile3538

# 73
  • Мнения: 593
Това е Панси Паркинсън, която съблазнява Драко Малфой.  smile3521

# 74
  • Мнения: 1 014
Ха, ха, голям майтап! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт