"Избива" ли ви на сладко преди...хм...цикъл?

  • 10 361
  • 147
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 384
оооОООоооОООооо и още как  Blush в този период мога да изям света  Laughing
но сладкото си ми е слабост и си ми личи  Embarassed затова напоследък минавам със затворени очи покрай подобни рафтчета ignore2

# 106
  • Мнения: 384
Винаги ме избива на сладко-в цикъл,без цикъл... Mr. Green Че то това е основната ми храна  Laughing

# 107
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Избива ме, избива ме Simple Smile И не само на сладко, и на кисело и на солено и на .. всевъзможни глупости които иначе не би ми и хрумнало да си сложа в устата (примерно желирани мечета?!) .. На мен редовният ми номер е да кача 2-3 килограма в седмицата преди цикъла и още първите дни след него да ги смъкна (принципно съм 53-54 кила) - в момента в който ми свърши цъкъла ми свършва и апетита - Слава Богу Wink

# 108
  • Мнения: 313
На всичко ме избива, не само на сладко hahaha

# 109
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Избива ме и още как...последния път минах "само" с един LZ, защото не е само шоколад ами има и въздух  Simple Smile

# 110
  • Мнения: 948
Ден преди да ми дойде цикъла умирам за сладко. Rolling Eyes

# 111
  • Мнения: 949
На всичко ме избива, не само на сладко hahaha
Peace

# 112
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Като цяло 10-12 дни преди цикъл ставам като ламя - гладна съм буквално през два часа и мога да се конкурирам с мъжа ми кой ще изяде повече  Embarassed  Обаче въобще не ми се яде сладко тогава, само кисело, солено, месо... Сладко ми се прияжда чак като ми дойде М., а ден-два преди това изчезва и големия апетит.

# 113
  • Мнения: 271
Направо се побърквам за сладко седмица преди това. Мога да омета няколко шоколада на ден + още сладки неща. И само такова ям.

# 114
  • Мнения: 13 512
Като цяло 10-12 дни преди
А аз си мислех,че не е възможно да е от това, защото  ми остават десет дни поне.Явно било възможно

# 115
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
О,да ами как без сладко направо ще полудея,но ми се яде точно преди да ми дойде.После така ме боли корема,че повече ми се плаче!

# 116
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Монда напълно е възможно - всичко е на хормонална основа, заради хормона прогестерон, който се отделя след овулация. Понякога ламята ме навестява веднага след овулация, а това ще рече 14 дни преди цикъл  Twisted Evil

# 117
  • Мнения: 2 498
При мен е вс. път различно...понякога да, понакога не....

# 118
  • Мнения: 185
aз по принцип си оби4ам сладко,но по време на цикъл ме избива(или по-то4но имам желание)за....... Blushсекс,много странно,защото първите 2 дена имам адски болки в корема,но постоянно си мисля за секс и гледам мъжа си много странно Crazy #Crazy

# 119
  • Мнения: 2 697
И аз съм от клуба на шокоманите, при това без значение преди, по време или след цикъл. Опустошавам си шоколадите със скоростта на светлината, просто по време на цикъл става неудържимо (както и желанието ми за секс  Embarassed)...
Иначе медицинското обяснение за този шоколадов глад е просто - при менструация жената губи много кръв, а шоколадчетата много бързо вдигат хемоглобина, т.е. спомагат да се възстанови кръвта (не случайно като се дарява кръв, се дават шоколади)...

Общи условия

Активация на акаунт