"Избива" ли ви на сладко преди...хм...цикъл?

  • 10 355
  • 147
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 289
Да мен също ми се прияжда много сладко,седмица и половина преди цикъл.Загрях едва преди няколко месеца,че точно по едно и също време на месеца имам шоколадови пристъпи. hahaha Joy

# 31
  • Мнения: 2 336
Аз съм пристрастена към сладкото, по-точно към шоколада. Ама когато ще ми идва бедна ви е фантазията какво става.  То си ми и личи.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 679
Мен на сладко ме избива винаги- а като съм бясна -само това ме успокоява Joy Joy Joy
най- хубаво е че не ми се трупа- нали от доооста години съм свикнала с големи количества шоколад-май съм изградила имунитет към напълняване с него Laughing Laughing Laughing/е поне един порок да има човек/

# 33
  • Мнения: 2 336
Мен на сладко ме избива винаги- а като съм бясна -само това ме успокоява Joy Joy Joy
най- хубаво е че не ми се трупа- нали от доооста години съм свикнала с големи количества шоколад-май съм изградила имунитет към напълняване с него Laughing Laughing Laughing/е поне един порок да има човек/
Просто ти завиждам, ама благородно. Въэползвай се от този шанс и яж!!!

# 34
  • Мнения: 4 358
Мен винаги ме избива на сладко  Crazy

# 35
  • Мнения: 6 619
Мен пък не  аз си падам по соленичко Joy
Даже ми пада кръвната захар от липсата на сладичко

# 36
  • Мнения: 3 388
,,Избива,, ме на сладко,а също така ме друса и нервата newsm61


И мен така! Хормони, какво да правим  Confused

# 37
  • София
  • Мнения: 6 259
Аз по принцип съм си унищожител на сладки неща, т.е. шоколадови, но също съм забелязала, че преди цикъл още повече ми се яде шоколад.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И преди, и след цикъл все на сладко ме избива!  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 817
Мен преди цикъл ме избива на много неща......... .От сладкото,през соленото ,та чак до киселичко и лютиво Rolling Eyes Яде ми се къде ,кво сваря.И все съм гладна ,просто няма наяждане в този момент.
А като ме подгони нервата................   newsm61
Но пък като ми дойде,толкова ми се гади ,че не ям почти нищо първите дни и така нормализирам нещата , а и ме хваща едно разстройство newsm78 тогава ,че каквото хапна и съм в "на едното място"/тва не знам дали е нормално вече/Но към третия четвъртия ден ,вече съм се нормализирала емоционално и физически Wink

# 40
  • Мнения: 648
    М-м-м, ако съдим по непрекъснатото опустошаване на шоколадови изделия от моя страна, ще си създадем неправилното впечатление, че непрекъснато съм в цикъл hahaha
Но наистина преди него съм още по- мотивирана да ям сладко Grinning

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Избива ме и още как. Така ме избива, че ако случайно няма какво, вадя една кутия с какао (от онова сладкото на гранулките) и почвам с лъжицата   chef

# 42
  • Мнения: 3 360
,,Избива,, ме на сладко,а също така ме друса и нервата newsm61
ОООООХ,и аз съм същата... smile3514

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 6 340
и пъпки ми избиват понякога , че и хормоните и те  ме  бият

# 44
  • Мнения: 1 063
Определено да, защото не обичам сладко по принцип, а в тези дни си похапвам малко. Но не шоколад! Naughty Него и тогава не обичам.

Общи условия

Активация на акаунт