Струва ли си да ревнуваме от миналото на бившия?

  • 3 046
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 308
Според мен мъжът и е много нетактичен .
Би трябвало да се сеща,че я наранява,като говори за чувства към бившата си.
А тя явно е неуверена и в себе си и в него.

Ако вярваш ,че партньора ти наистина те обича ,не би трябвало да се притесняваш от разни бивши.

С моя мъж никога не сме говорили по темата.
А ако ми беше изтърсил нещо подобно,щях да му тегля една майна и да му напомня,че и аз имам бивши гаджета.

# 46
  • Мнения: 4 353
Аз самата нямам против моят партньор да сподели за бившите си. Полезно знание е какво мнение има за жените в живота си. Това показва аспект от личността му, която в повечето случаи остава скрита докато не станем ние "бивши".  Simple Smile

# 47
  • Варна
  • Мнения: 37
Всички сте гледали филма ОПАСЕН ЧАР.Как завършва филма-никоя жена не трябва да научава че друга жена е била обичана повече от нея.ПРИНЦИП

# 48
  • Мнения: 1
Искам да кажа, че всичко зависи от това на какъв етап от взаимоотношенията си сте. Ако Вие двамата се обичате истински, то това не трябва да буди в нито един от двамата каквито и да е негативни мисли или мисли за ревност, съмнение или подобни. Това че е споделил какви чувства е имал преди към даден човек, трябва да допринесе за по-голяма сплотеност между вас, защото това е признак на доверие. Щом той/тя (това може да е взаимно)споделят такива неща, значи в общият случай се предполага че сте достигнали някакъв етап, в който имате една висша форма на доверие и чувства един към друг. Сега има хиляди вариации и интерпретации на ситуацията, но в най-чиста форма при двама искрени човека дето да се обичат и подкрепят един другиго, то не само трябва, а е задължително да си споделят всичко.

Общи условия

Активация на акаунт