Пият ли мъжете ви...кърма?

  • 15 943
  • 129
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 19
Моят само чака да се родим и да почна да кърмя и да се нареди и той на опашката Joy Даже сега се пробва от време на време дали няма да текне нещо, но уви  Joy Joy Joy
Гледай само да не ти докара хиперлактация,че гледай какво става после Confused

# 106
  • Мнения: 256
моят съпруг  след 1то раждане ме цедеше и с удоволствие си изпиваше остатъка но сега бебо си суче и не остава за него hahaha

# 107
  • Мнения: 5 393
Докато кърмех му предложих няколко пъти да опита, но той отказа.Не съм го насилвала-като не иска-негова си работа.Аз съм я опитвала много пъти-сладка.Ама той май не ми вярваше Thinking

# 108
  • Мнения: 4 242
Ето ви един линк:
http://www.vbox7.com/play:974f3574
Коментари може да има всякакви.

 Thinking

Моичкия толкова е свикнал на кафе с мляко, че в няколкото случая когато съм забравяла да купя ме кара да му "наточа" малко млекце  Mr. Green, опрделено му харесва.

# 109
  • Мнения: 11 005
Още не е опитал, но проявява интерес. hahaha

# 110
  • Мнения: 217
Не е опитвал, няма и да опита, ама като ме ядосваше, го пръсках от разстояние  hahaha Само това му беше достатъчно, за да бъде послушен  Laughing
А като казвате, че и в кафето сте слагали, се сещам за една лекарка от Шабла, която посъветвала майката да си преварява кърмата, понеже пиела АБ и не можела да дава на детето направо от гърдата  Joy

# 111
  • Мнения: 888
Не пие, но е пробвал "уж" случайно докато са се провеждали други доста приятни мероприятия Joy

# 112
  • Мнения: 4 447
Ползвала съм го няколко пъти за помпа  Crazy И доста дегустаторската се изказваше - отначало било като вода със захар.. после идвало чак млякото  Mr. Green
Ама така изцедено не ще да го пие  Rolling Eyes

 Blush Blush и аз така, харесваше му много  Mr. Green Mr. Green

# 113
  • София
  • Мнения: 7 097
И моят е много консервативен в това отношение и не е опитвал, камо ли да пие... Thinking

# 114
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
И моят е много консервативен в това отношение и не е опитвал, камо ли да пие... Thinking

Моят също, но това не бих го нарекла консерватизъм  Thinking

# 115
  • Мнения: 110
Веднъж опита и не повтори повече. newsm62

# 116
  • Мнения: 1 691
Веднъж опита няколко капки директно от кранчето, но не си спомням да е изказал мнение. Ще взема да му предожа пак.

# 117
  • Мнения: 6 461
Въпреки ,че съм му предлагала ...на моя мъж да си пийне малко кърмичка Mr. Green
 ...винаги ми е отказвал Tired. Laughing

# 118
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Той отказваше да ми докосва гърдите, какво остава за опитване...

# 119
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Той отказваше да ми докосва гърдите, какво остава за опитване...

Предполагам не е било чак от отвращение?! Моят ги гледаше с такова благоговение, че чак ме досрамяваше  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт