Пият ли мъжете ви...кърма?

  • 15 945
  • 129
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 451
Не, а и на мен не би ми било приятно.

# 91
  • Мнения: 294
Класацията ни е следната: бебе - нон стоп на цица, мама - пробвала веднъж-дваж, тати - ужасЕн, не иска да знае!  Joy
и при нас е така  Laughing а аз все му дудна " не искаш ли да знаеш какво яде детето ти ?"  Wink

# 92
  • Мнения: 19
Ето ви един линк:
http://www.vbox7.com/play:974f3574
Коментари може да има всякакви.

# 93
  • Мнения: 313
Мъжа ми от чашка няма да иска, но ако му предложа директно от извора няма да откаже Laughing

# 94
  • Мнения: 163
До сега не е проявявал любопитство...може би защото сме малки още Wink....но за в бъдеще не зная Mr. Green

# 95
  • Мнения: 1 043
Не ще, даже и го е страх да ме пипне по гърдите, незнамзащо и с първата ми щерка беше така и сега с втората пак , според мен не е само гнус ами имат някакви предразсъдаци че като бебето суче от там и нетрябва да им се пипа територията  Mr. Green,  а след като спрях да кърмя пак си ги възприемаше като гърди ...
а с първата ми щерка имам блед спомен че е опитвал но може и само така да си мисля  newsm78,
моя позната обаче имаше късмета мъжа и да и се кафи на гърдите и да си пие от тях  hahaha Joy , спортист беше човека и то с десет години по голям от нея и имаше разни изказвания пт негова странче как щял да се откаже от толкова полезно нещо  Mr. Green ,

# 96
  • Мнения: 351
Не, не е пробвал. То нямаше достатъчно за малката, а какво остава за татето. Joy

# 97
  • Мнения: 1 440
Само веднъж си близна ръката, където пробва Т' на кърмата  Crazy Не е изявявал желание повече Tired

# 98
Моят съпруг страшно я харесва - фитнесманиак е и казва, че се чувства много добре след като е изпил цялата остатъчна кърма (а той я пие всеки път) Joy

# 99
  • Мнения: 19
Може да има наистина ефект.Качва сигурно бързо маса или там нещо подобно. Grinning

# 100
  • Мнения: 1 735
Ето ви един линк:
http://www.vbox7.com/play:974f3574
Коментари може да има всякакви.

Хахахаха!!!  hahaha  Joy hahaha  Joy Бях го забравила този филм,много е забавен.
Но този момент наистина е велик!!!!!!!!!!!!!!!  Mr. Green

# 101
  • Мнения: 2 616
Моят само чака да се родим и да почна да кърмя и да се нареди и той на опашката Joy Даже сега се пробва от време на време дали няма да текне нещо, но уви  Joy Joy Joy

# 102
  • Бургаски вечери...
  • Мнения: 52
Убихте ме с тази тема!(казавам го с добро чувство). Никога не бих пробвала дори да му предложа да опита кърма! Усещам, че ще започна да обърквам ролите на майка и съпруга.

# 103
  • Мнения: 903
Не иска и да чуе за такова нещо Simple Smile

# 104
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Попитах го само веднъж, дали иска да опита, и той категорично отказа. Аз също не съм опитвала /а съм кърмила 3 деца/- някаква психологическа бариера сякаш имах.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт