Мами в Италия 19

  • 13 709
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 388
Еййй,чак сега ми се отвори форума !!!!Бях изпаднала в паника  Rolling Eyes

Сонита,какви засилени проверки???И аз уж само за нашите,ама какво????

Успешна седмичка   bouquet


Айде сега, дипенденца ли или какво е това, Кала  Wink   bouquet

Ами стандартни, ама засилени проверки  Grinning  документи, за алкохол в багажа и прочие ... един приятел кацна снощи и така ме информира  Heart Eyes

# 256
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
      Ехооо!Имам си голяяяма занимавка с Никол!А  Италина не може да отваря форума тия дни,има проблем с компа,но ви праща горещи поздрави!  bouquet
      Нещо стана много горещо в някои от темите ви Laughing.....
      Успех на всички ви! Laughing

# 257
  • Мнения: 6 167
Да, Краси, мен това днес ме издразни максимално, но какво да се прави. Интернет - хора разни. Накрая се ядосах, заради моята тема, в която ми отговарят на в-с, който не съм задала и въобщееее. Кофти ден. Може да е от времето.
А и аз съм днес ултра-нервна.

Благодаря за поздрава от Италина, ти се радвай на Никол максимално)))
И хайде снимки де!

# 258
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
     Ами то станало-добър ден!
     Хайде поразмърдайте се!Пак сте на 2стр.А ние сме будни с Никол от 7 и вече си е направила всичките номера!Ама днес каза БАБОООО!!!! Laughing

# 259
  • Мнения: 3 388
Привет и от мен  Grinning

Хубав ден на всички  Hug

# 260
  • Мнения: 764
Здравейте,девойки  bouquet
От 1 седмица сме се прибрали ама ми се отваря6е само сайта,а форумите не CryСега 6те ми трябва малко време да ви из4ета и после 6те пи6а.Ама не сте се престарали много де,мислех 4е поне 21-22 тема сте отворили NaughtyХайде до скоро Heart Eyes

# 261
  • Мнения: 2 804
Здравейте ! Hug
Включвам се за малко , че пак ще излизаме в 16 часа !
Днес мъж ми си е в къщи и имам още след един да шетам , но поне си имам с кого да поговоря .
Добре завърнала се Италина . Hug
Краси , браво на внучката ! Flutter
Майка ми много се кефеше Самира , като и кажеше бабо Сфетле , защото и е трудно да го каже правилно .

# 262
  • Мнения: 3 388
Привет отново от мен  Simple Smile
Добре завърнала се на Италина и дано е била хубава ваканцията   bouquet
Мен продължава да ме боли гърлото и ми е студено, стоя си с чорапки и блузка с дълъг ръкав  Rolling Eyes ... а сме все още август ...
Мъжо е още в Емилия Романя по работа, дано няма много трафик и се прибере навреме тази вечер, че вече много ми липсва  Heart Eyes

# 263
  • Мнения: 5 476
Поздрав от мен и приятна вечер на всички!  Hug
  bouquet

# 264
  • Мнения: 3 425
Добър вечер банда!!!

Много лежерно го раздавате с писането!!!

Бенторнати на отпускарките!

Лека вечер от нас   bouquet

# 265
  • Мнения: 5 476
От мен закуската



за да знаете,че не съм ви забравила!  Wink  Hug

Като си заминат нашите събота ще имам време да ви изчета!  Peace

Лек ден на всички!  Hug

  bouquet

# 266
  • Мнения: 3 388
Добро утро сладурки  Hug  Днес се очертава да съм доста работна, после имам излизане и вечерта сме на рожден ден. А аз съм болна, очевидно рафреддоре  Cry  ОТ снощи вземам такипирини и прополи.
Хубав ден и много слънчеви усмивки на всички  Heart Eyes

# 267
  • Мнения: 2 804
Добро утро и от мен ! Hug
Джорджа , благодаря за закуската  Hug знае ме , че си с нас и не си ни забравила !
Сонита , дано се оправиш до довечера , че е гадно да си рафредата .
Самира ни счупи ДВД-то , и сега чи тока а компраре нуово !
Много о диво това дете не знам какво да го правя , явно ще трябва да поискам от лекарката някакво лекарство да се кротне малко .
Чакам ви къде пак за чезнахте ?!?

# 268
Дани,
прави и чайчета от лайка, но не и давай медикаменти! и по-често навън с други деца може би. Но намесвам се, за да кажа за медикаментите,че току-така не бива да се дават, заради черта в характера, която си е просто нейна индивидуалност. По-бурна, но занимавай я например да ти помага в кухнята, нещо да сготвите двете, да помага на мама, макар и толкова малка, като усети че ти е в помощ ще се радва, че е полезна и тази нейна активност ще се оползотворява.

# 269
  • Мнения: 2 804
Кафе , идеята ти е хубава само дето аз нямам време да готвя дълго , така че да и давам възможност да се изявява  .
Правя всичко максимално бързо защото се бие със сестра си и аз все трябва да съм до тях .
Чистя като спят или поне малката докато спи , защото това ми е по-спокойният момент за работа в къщи .
А чай от лайка пие ме често всички у дома не само Самира !

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт