ЯНУАРЧЕТА добрички, махат със крачета и ръчички!

  • 13 812
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 333
Ние преди малко се върнахме от Асеновград(малко при свеки), голяма жега беше по пътя. travel Климатика не се усеща, защото ни печеше. След като ви изчетох писанията смятам да си почина. Оправих си багажа, който се оказа повече отколкото на отиване, защото свеки ме натовари с един куп подаръци за бебо. Аз отказвах да ги взема, но тя си помисли че ни ми харесват и накрая ги взех.
За килограмите - аз съм около +3, но имам чувството, че са само на корем  pregnantи гърди  bombs . А ако знаете как се храня eat постоянно съм гладна, но избягвам тестените изделия, от тях много често получавам проблеми с перисталтиката.
Анджелина, за леглото да си кажа и аз мнението. Много е хубаво, но мисля, че тези сгъваемите са по-подходящи за пътуване. Но ти можеш да направиш номера хем за вкъщи, хем за пътуване. А ако търсиш легло което лесно се мести има дървени който са на колелца и са много олекотени, а в същото време са много стабилни. Аз май към такова съм се ориентирала, защото онези комбинираните който бях харесала на живо не ми харесаха, много са тромави!
Цвета, Хит е на много лесно място. Незнам от къде точно да ти обясна. Като караш по Цариградско хващаш отбивката която е за аерогарата, но към Младост. Караш само направо, минаваш Била и след 2 светофара ще го видиш. Много е голям и има много големи реклами, аз пазарувам от там и съм много доволна, незнам какво точно ще търсиш. В Била има страшно много народ и много се бутат с количките newsm71, сложили по 1 хляб и 1 кисело мляко и се спират пред всяка промоция и пречат на движението. Мен лично много ме дразни и затова вече за големи покупки ходя в Хит, а за нещо дребно във най-близкото Фантастико.
Лек ден и се пазете от жегата!
Изписах цял роман!!!

# 31
  • Мнения: 1 289
 Stop  Здравейте мамчета.Днес си дойдохме от балкана-беше готино и хладно,а тук....

# 32
  • Мнения: 1 081
Добро утро, майчета!  Hug

Днес аз ли съм най-ранобудната?  Joy То, не че не станах в 6.30 и толкова беше. Вече взех да се депресирам, че отсега не мога да спя и започнах да търся причина  newsm78 Чудя се вече дали не е от мястото, май откак съм при мъжо по-късно от 10.30-11.00 не съм ставала, а преди за мен беше нормално да спя до12.00-14.30... Ако продължава така ще взема да се прибера при нашите за една седмица да видя как ще ми подейства. Станала съм като някой таласъм, нощем ставам и не мога да заспя, сутрин отварям очи и това е  Shocked Shocked Shocked

Относно раждането, чакам варненските мами дето са раждали да дадат съвет, да кажат къде и при кога са били, аз идея си нямам. Да не говорим, че още ми се струва толкова далече, пък и не се знае дали нормално или секцио, тазът ми отпред бил нещо тесен и ако не се разшири - клъц! а изобщо не искам да ме режат!  Cry

# 33
  • Мнения: 40
Аз вече 1седмица не мога да спа на всичкото отгоре много ме боли глава Embarassed докторите казват че е нормално с Цвети /1вото/ не сам усетила че сам бремена а сега почти не мога да стана от леглото

# 34
  • София
  • Мнения: 6 798
Относно бюста, до тук съм +10см.  bombs

# 35
  • Мнения: 242
Да и аз раста само на корем и на бюст, даже близките ми се карат, че съм била отслабнала  Crazy направо ще се побъркам...
И мен често ме боли главата, но вчера беше върха. Може би беше от слънцето

# 36
  • Мнения: 40
Вярно че чакам второ но моля тези които са кърмили да ми кажат как си подготвят гърдите и всичко останало.Цвети не можах да кърмя зърната ми бяха меки и леко хлътнали.Предварително благодаря.

# 37
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Добро утро Hug
Главоболието не ме пусна два дена , днес е малко по-добре. За гръдна обиколка и аз съм много напред, нямам един сутиен да ми става, трябва пак нов да си купувам Mr. Green А за подготовката не правя нищо, защото незнам какво. Мисля да се мажа  с крема на Авент за зърна последния месец и толкова

# 38
  • Мнения: 3 405
Момичета, днес гледахме бебо на видеозона. Станал е страхотен малък мъж Grinning Видях му пръстчетата на ръчичките, на крачетата, личицето, тестисите. Докторката даже му видя зениците на очичките. Така се беше излегнал и си смучеше палеца, после се побутваше по топките Joy, не спря да мърда. Оформил се е перфектно Heart Eyes
Пусна го и на 4Д видеозона и там видяхме лицето му, много е готин.
Тежи 250 гр. и е дълъг 18 см, една шепа човече Hug
Ето, вече говоря за него в мъжки род Grinning Grinning Grinning

a.nedeva, и аз чакам второ. Големия не съм го кърмила, нямах кърма.

Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 10:53 от Анджелина

# 39
  • София
  • Мнения: 3 249
Анджелина, браво за прегледа!  smile3501 Аз съм на фетална в петък, ама ме е затресла някаква параноя от сега. В седмиците между прегледите съм добре, но като наближи и започвам да се шашкам.

На мен снощи ми влезе 1 муха в главата - прияде ми се една пълна глупост, дето никога не съм я яла.  eat Няма да казвам какво е, че да не "заразя" и някоя от вас! Така че сега отивам да набавя нужните продукти и отпочвам! Като се знам каква съм, ще хапна веднъж и ще го подбутна настрана, ама  Rolling Eyes

Утре съм на линия на училището  smile3523 Всички "обичайни заподозрени" ли ще са там?  55

# 40
  • София
  • Мнения: 6 798
Аз би трябвало да съм, ако детегледачката не ме отрже. Не ми се идва с малката, че нито с вас ще се видя, нито лекцията ще чуя.

# 41
  • Мнения: 40
Много искам да кърмя 2рото и се надявам да мога.И моите гърди са много наедря ли не знам колко.Купи си сутиен от без-шевните много са ми удобни.

# 42
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз си купих един сутиен с три шева така да се каже и като го сваля ми остава знака на мерцедес на гърдите:) много са радва милото незнам защо Laughing
Аз утре може да дойда, сутринта като стана ще реша, но по принцип ми пазете место

# 43
  • Мнения: 337
Здравейте и успешна седмица  bouquet,

Анджелина поздравления Grinning! Ти в коя седмица си? Защото аз ще ходя на 23.08 на БХС и доктора каза, че ще пробва да го разгледаме по-обстойно  261uu. Тогава ще съм в 17.5.........дали ще се види нещо по- ясно!?

Искам да ви питам нещо - от вчера имам болки долу ниско, като придърпване и ми изтръпват целите ръце Cry, никак не мога да се наместя да спя... (не че спя) случвало ли ви се е???

Правите ли срещи в извън работно време? Аз не мога да отсъствам, а ми се иска да се запознаем
smile3535 smile3535 smile3535

# 44
  • Мнения: 1 081
Абе, Анджи, тази нашата докторка май нещо лъже!  newsm78 На мен в края на 18г.с. ми казва, че бебето тежало 280гр., а на теб в 17г.с. - 450!!! Shocked Пък и моето като го замерваше никак не ми се тори много компетентна.  #2gunfire Аз може и да съм разглезена, защото другия доктор си ми обръща достатъчно внимание и наистина много професионално борави с апарата, но май Цветкова нещо не е голям специалист по фетална. Опитва се, ама според мен има много да се учи.

Общи условия

Активация на акаунт