започнах с пюрета и сокове,но съм объркана

  • 1 535
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 164
На соковете на Хип си пише 3/ от 4. мес. - което е след 3ти навършен от 4. Вие сте в четвъртия. Домашните сокове Крис не ги искаше, получи колики, а за Хип си умира, и му понасят добре. Пием ги откакто навърши 3 месеца. Grinning

# 31
  • Мнения: 535
Абе мен ми стана ясно, че ние сме си " изкукуригали и параноични кърмачки", ама бебетата ни какви ли се водят? Thinking newsm78

# 32
  • Мнения: 6 243
Ще копирам написаното от една уважавана от мен майка - от друга тема. Прочети го, помисли си, не е нужно да коментираш.
Цитат
Аз мога само да споделя негативния си опит от едно рано захранено дете, което има проблеми вече четири години и половина и се е превърнало в едно измъчено дете- старец.
Алергия, безкрайни разстройства, пазене на къщата и лишаване от игра и общуване с децата. Много пъти съм казвала- детето може и да не реагира зле на захранването, но все пак не си струва риска да го разбереш от опит. Успех ти желая. Peace
Мога да ти извадя доста такива постове, но нямам време, а и отношението ти не ми допада. Ще ти кажа само едно: моят син е едно от децата, на които т.нар. ранно захранване не понесе. И досега се обвинявам, че допуснах тая грешка, макар че той вече израсна алергиите си. Аз нямах избор, нямах информацията, която имам сега, не допусках, че има алтернатива. И имам чуство за вина. Какво ще чустваш ти, след като си знаела, че има риск, и си го допуснала.

# 33
  • Мнения: 364
Първо искам да се извиня ,че използвам тази тема , но само да кажа ,че около мен има само една моя приятелка , която ще захранва след 6 ти месец , всички са започнали и дават яко  пюренца и сокове:( Вчера като видях поредната позната с бебе почти на възраста на моето , която ми каза как без вода при тези жеги , ще се обезводни и как така още не си захранила , направо ми стана хем криво хем тъжно .  Благодарна съм че го има този форум и вие   и че имам възможност да чета тук   bouquetТъжно ми е ,че педиатрите са толкова назад, че част от майките няма как да се информират ,че не се доверяват на новите "измишльотини" ( така каза познатата ми ).
 Усмихнат ден на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт