Какво беше последното нещо,с което ви издразни СВЕКИТО?

  • 31 313
  • 373
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 039
Не точно свекървата, а нейната свекърва и негова баба в случая. Постоянно повтаря, че ако бебето е момче на ръце ще го носи, но ако е момиче въобще не и трябва такова в къщата  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out . Като взехме количката каза " ауу, колко е хубава сега няма нужда да харчите излишно за креватче, бебето ще си спи в нея" , на което мъжът ми отговори "ти защо не спиш в колата"  и т.н. Всеки ден нещо ново, добре че имам ниско кръвно и ми го оправя от раз  Mr. Green
Joy Joy Joy

# 331
  • Мнения: 166
А аз дали споменах колко често идва в нас, откакто се преместихме? newsm78 Не й ползвам услугите за нищо от това, което си мислех, с цел да не си комуникираме. Обаче жената се трясва абсолютно всяка вечер, без предупреждение и на всичкото отгоре ми стои като изгонена на вратата! Снощи беше поредният фарс, като дойде точно 30секунди след прибирането ни - къщата наопаки от сутринта, детето и ние още с якетата! Няма почивка! На всичкото отгоре, била болна и не можела "да се докосне" до детето. Ами то ние и тримата сме болни, току-виж си се заразила още повече! Я вън! smile3513

# 332
  • Мнения: 1 058
Каза ми : " ле-ле сега трябва да купувам на детето разни неща , а не за мен" , че кой я кара. Не я търпя най-добре е да се гръмне  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 333
  • Мнения: 527
дразниме нонстоп  newsm78 закакволине .наи вече кога ше раждам деца че хората говорели .... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 334
  • Мнения: 162
Не съм я чувала от 9 м. а за последните 2 год общо 3 пъти, но не ми завиждайте моля ви, преди това за 3 год "живот"при нея си наваксахме.

# 335
  • Мнения: 268
Днес и подарих блуза за Именния ден , а тя -  "ООО толкова блузи имам ,що си хар4иш парите ,я иди я върни в магазина и си вземи парите"   Close

# 336
  • Мнения: 4 451
Ядосва ме непрекъснато, но ще ви разкажа тази история. Лежа в родилното след секцио. На втория ден идват свекъра и свекървата да ме видят. Тя ми казва:" Идвам да те видя, че да не си кажеш после, че тая свекърва не дойде да те види." На мен ми докривя #Cussing out Добре, че свекъра е много тактичен човек и каза:"Аз пък идвам, защото искам да си я видя."

# 337
  • Варна
  • Мнения: 758
Моята се опитва да бъде добра (и си мисли, че е), обаче по някое време такива ги върши и приказва, че всичко отива по дяволите.
За дреболиите в началото се ядосвах, после започнах да гледам философски на нещата и даже в един момент започнах искрено да се забавлявам (докато сина й в това време беше готов да тръгне да я души  Joy )
Та скоро не ме е ядосвала. Най-великите й изцепки са от седмицата преди да родя. Говорила с Иво и му казала много да внимаваме да не стане нещо в последния момент и той нали е хипохондрик през 1 час ме питаше дали бебето мърда  #Cussing out (а тя момата беше мързелива и понякога по цял ден не се "обаждаше"). Няколко дена по-късно като се обади попадна на мен и ми обясни в никакъв случай да не давам да ми вадят бебето с форцепс, щото на една позната така с форцепс й били извадили внучето и то сега не било добро детето. Е, онемях! В следващия момент ми идеше да й тегля една майна... в крайна сметка се овладях и й казах да не се притеснява, че сега като видят, че нещо се закучи директно правят секцио, че иначе кой знае колко глупости щеше да ми наприказва още. Обаче ми стана много криво. Разбирам, че е на майната ис и се притеснява, ама да си се притеснява сама, вместо да трови и нас. Оставаха ми броени дни до раждането и вместо спокойствие и насърчителни думи - това!

В интерес на истината обаче собствената ми майка ме дразни повече (и тя така, докато си прави добрините).

А най се дразня от това, че някой ден сигурно ще съм по-зле и от двете (овен съм и си мисля, че все аз най-правилно върша и разбирам всичко  newsm47)

# 338
  • Мнения: 1 564
Оня ден свеки я гледа и с дядо и и дали цигара да си "пуши". Това свеки ми го споделя днес едва ли не с гордост в гласа. Викам, как може, а свеки:"Ми то детето иска." Та то детето може да поиска и да му я запалят... #Cussing out
=======================================================================
 smile3515Направо нямам думи. Close

# 339
  • Мнения: 11 025
Тя ми казва:" Идвам да те видя, че да не си кажеш после, че тая свекърва не дойде да те види."
;

А всеки път, когато сме обядвали у моята, тя ми казва: "Яж, че после да не кажеш, че сме те оставили гладна."  #Crazy

# 340
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Айде отново да се включа и аз. Примера е от снощи. Прави си тя някакъв ремонт на етажа и дойде да ми каже да и дам пердетата от МОЯТА спалня, защото щели да и паснат.  #Crazy Само да поясня че въпросните пердета ми ги подари самата тя преди една година Shocked. Също и да добавя че материално сме доста зле и надали скоро ще мога да отделя средства за да си купя пердета. Sick

# 341
  • Мнения: 5 026
А-А-А! Пресно, от тази сутрин. Бебо се събуди в 6,30 и започна да бърбори и да се хили-станах и му дадох играчки и детето се заигра. По едно време си отварям очите и виждам, че някой го държи пред прозореца-СВЕКЪРВА МИ! Не го била виждала снощи, че бяхме на гости и нахълтала в стаята ни, докато спим! Без коментар!

# 342
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Бясна съм в момента на тая жена! И на сина й!... От няколко седмици карам мъжа ми да отидем до Метро. И днес благоволи (понеже разглежда каталога и си хареса стол за пеце-то). Но трябваше да оставим единия дечко на свеки, а тя като чу за Метро и каза "идвам"... искала просто да разгледа жената. А аз исках да напазарувам куп неща и само в неделя мога да отида. Отидоха си двамката и ме оставиха  Shocked Close Crossing Arms

Освен това ми се бърка за какво си харча парите (моите пари!)... Или как си обличам децата- все били голи... С какво да ги храня... и не се съобразява, че забранявам ежедневната консумация на вафли и бисквити, непрекъснато им купува. Просто вече не я понасям Sick

# 343
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
А-А-А! Пресно, от тази сутрин. Бебо се събуди в 6,30 и започна да бърбори и да се хили-станах и му дадох играчки и детето се заигра. По едно време си отварям очите и виждам, че някой го държи пред прозореца-СВЕКЪРВА МИ! Не го била виждала снощи, че бяхме на гости и нахълтала в стаята ни, докато спим! Без коментар!


 hahaha Това си е класика в жанра просто Sick

# 344
  • Мнения: 780
здравейте! от както не живея при съкровището съм много добре /с малки изключения/ама преди  беше кошмар - дялба на синовете, кои да мие чинии да гледа детето и всички домакински задължения - все аз - тя все от нещо болна/боли я задника/...... а бе колкотопо-надалеч толкова по- добре- СПОКОЙСТВИЕ

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт