Дайте мнения за едно креватче на Чико, сгъваемо.

  • 1 770
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 475
Мнението ми съвпада 1:1 с това на Biskara  :
Удобно-неудобно,  не бих си оставила детето да спи у нас в травъл кошара  Crossing Arms, ако ще и 10 нива да има.

 Peace и аз мисля така

# 16
  • Мнения: 3 405
Видях един модел, който има втора степен, висока, за малко бебе и отстрани цип. Май не е точно Чико, но си приличат.
Имаме време все още Grinning. Благодаря за мненията, момичета Hug

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Видях един модел, който има втора степен, висока, за малко бебе и отстрани цип. Май не е точно Чико, но си приличат.
Имаме време все още Grinning. Благодаря за мненията, момичета Hug
Видяла си точно на Чиполино,доста по евтино и също толкова добро Peace

# 18
  • Мнения: 817
Абсолютно същото купихме на Бибата ,като я оставам да спи при нашите.Още от новородена.
Матрака се вдига ,даже май и на три нива newsm78/не съм съвсм сигорна/
Майка ми казва ,че и е много удобно ,като и оставам дето си спи в него ,като я няма го прибира в сакчето и не и заема никакво място.
По късо е от леглото ,но май е по-широко ,големият ми син е 4,5 години и почти се събира Laughing
Пък и то каквото и да е леглото ,като детето порасне на към 2-3год. вече май си спи в голямо ,стандартно легло.

# 19
  • Мнения: 472
Нашето е "Hauk" на две нива е.Сина ми спа в него до 3-4 годишен,сега го ползваме за малката(на 2год.е).За баткото имахме и дървена кошара(люлка),но се удряше в перилата,когато беше на о/ло годинка и започна да се изправя,падна два пъти от нея(след второто падане я махнах от къщи)

# 20
  • Мнения: 1 451
Ми няма минуси. Всичко си му е ок. Идеално си е просто.

# 21
  • Мнения: 160
моят син спи в  такава-(лесно преносима) кошара откакто се е родил ,с/д мен му е добре и беба мисля с такава да отгледам   Peace  ,въпрос на личен избор

# 22
  • Мнения: 7 474
Идеално е креватчето. Дъщеря ми го ползва да 4г. .

Между другото за 250 лв. можеш да вземеш по-евтина кошара и дървено креватче  Peace

# 23
  • Мнения: 3 405
Да, най-вероятно ще взема Чиплино, преносима.

# 24
  • Мнения: 1 999
Беба спи в кошарка на Чиполино откакто се е родила. Първите 6м. беше на второто ниво, а след това и купихме матраче и я свалихме долу. Леглото е перфектно. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт