Първа бременност - съвети

  • 8 132
  • 119
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 131
Ако спреш да се надяваш толкова и се успокоиш ще ти дойде, в момента си пренавита и това ти се отразява. Гърдите и при идване на цикъл си болят, даже в по-редкия случай болят толкова рано при бременност! Успех и по - спокойно
Момичета засега ми закъснява с два дни, вчера привечер като минах през тоалетната и след избърсване имах 2-3 бледо розови петна само на хартията и на сутринта нямаше вече нищо. На 7.05 (четвъртък) имам рожден ден и ако дотогава не ми дойде ще станат 5 дни закъснение. Въпроса ми е ако си направя втори тест тогава, дали ще има положителен резултат.
Гърдите все още много болят при допир и рязка смяна на климата, главата отвреме навреме също ме боли и корема пак отвреме навреме. 😊

# 46
  • Мнения: 13 083
При мен пък беше обратното. Не ме болят преди цикъл, но са адски напрегнати при бременност. Всъщност втория път така се усетих, че има нещо и то няколко дни преди датата.

# 47
  • София
  • Мнения: 99
Ако спреш да се надяваш толкова и се успокоиш ще ти дойде, в момента си пренавита и това ти се отразява. Гърдите и при идване на цикъл си болят, даже в по-редкия случай болят толкова рано при бременност! Успех и по - спокойно
Момичета засега ми закъснява с два дни, вчера привечер като минах през тоалетната и след избърсване имах 2-3 бледо розови петна само на хартията и на сутринта нямаше вече нищо. На 7.05 (четвъртък) имам рожден ден и ако дотогава не ми дойде ще станат 5 дни закъснение. Въпроса ми е ако си направя втори тест тогава, дали ще има положителен резултат.
Гърдите все още много болят при допир и рязка смяна на климата, главата отвреме навреме също ме боли и корема пак отвреме навреме. 😊
Не мога да разбера целта на коментара Ви, аз не се надявам да ми дойде, а искам да имам дете и с наблюденията, които имам относно промените в тялото ми съм склонна да мисля,че вероятността да съм бременна е доста голяма, просто изчаквам още малко докато си направя теста.

# 48
  • Мнения: 13 083
Ама виж сега, шуърчек е точен тест и показва дори верен резултат дори и с еднодневно закъснение. Търсейки симптоми и вглеждайки се във всичко не си правиш услуга. По-добре направи един тест за да си сигурна.

# 49
  • София
  • Мнения: 99
Ами вече съм малко по-спокойна в четвъртък ще си направя тест и ще стане ясно дали има бебе или е само закъснение на цикъла. Благодаря ти 😊

# 50
  • Мнения: 131
Целта ми е да се успокоиш и аз бях в същото положение преди 6 месеца, толкова исках да съм бременна и бях сигурна, че съм че всичко ми беше знак, за съжаление не беше момента и на другия месец когато вече не се вманиачавах и не следях даже и календара чудото стана. С такова вълнение не си помагаш Simple Smile
Дано е станало бебчето, но и да не е трябва да си спокойна, щастлива и то ще дойде в правилния момент
Ако спреш да се надяваш толкова и се успокоиш ще ти дойде, в момента си пренавита и това ти се отразява. Гърдите и при идване на цикъл си болят, даже в по-редкия случай болят толкова рано при бременност! Успех и по - спокойно
Момичета засега ми закъснява с два дни, вчера привечер като минах през тоалетната и след избърсване имах 2-3 бледо розови петна само на хартията и на сутринта нямаше вече нищо. На 7.05 (четвъртък) имам рожден ден и ако дотогава не ми дойде ще станат 5 дни закъснение. Въпроса ми е ако си направя втори тест тогава, дали ще има положителен резултат.
Гърдите все още много болят при допир и рязка смяна на климата, главата отвреме навреме също ме боли и корема пак отвреме навреме. 😊
Не мога да разбера целта на коментара Ви, аз не се надявам да ми дойде, а искам да имам дете и с наблюденията, които имам относно промените в тялото ми съм склонна да мисля,че вероятността да съм бременна е доста голяма, просто изчаквам още малко докато си направя теста.

# 51
  • София
  • Мнения: 99
Ами аз внимавам много да не се вманиачавам защото ако прекалено много искам и мисля за бебето и накрая ми дойде ще се разочаровам, това не е последният месец, в който да правя опити за бебе така, че каквото и да става продължаваме напред. Благодаря 😊

# 52
  • Мнения: 507
Мами, паднах по корем.
В 6гс+4 съм. Опасно ли е?
След 2 часа отивам в спешното да ме прегледат...

# 53
  • Мнения: 131
Дано всичко е наред, но аз бих звъняла на гинеколога който съм си избрала или в някоя АГ клиника, макар и на частно да те вземат. Успех
Мами, паднах по корем.
В 6гс+4 съм. Опасно ли е?
След 2 часа отивам в спешното да ме прегледат...

# 54
  • София
  • Мнения: 99
Момичета много съм щастлива най-после видях двете чертички. Ще ставам майка и съм безкрайно щастлива 😍😍😍😍😍😍 на 21 май съм на преглед за потвърждаване на бременността можете ли да ми кажете какви въпроси трябва да задам на лекаря на този етап?

# 55
  • Мнения: X
Момичета много съм щастлива най-после видях двете чертички. Ще ставам майка и съм безкрайно щастлива 😍😍😍😍😍😍 на 21 май съм на преглед за потвърждаване на бременността можете ли да ми кажете какви въпроси трябва да задам на лекаря на този етап?
Браво,честито.Дано имаш лека бременост.Почивай си и не се ядосвай.Пий витамини за бременни.

# 56
  • София
  • Мнения: 99
Благодаря, да пия фолиева киселина Неофолик мета

# 57
  • Мнения: 131
Момичета много съм щастлива най-после видях двете чертички. Ще ставам майка и съм безкрайно щастлива 😍😍😍😍😍😍 на 21 май съм на преглед за потвърждаване на бременността можете ли да ми кажете какви въпроси трябва да задам на лекаря на този етап?
Честито, успех и лека бременост. Пази се и си почивай повече:laughing:

# 58
  • София
  • Мнения: 99
Благодаря а можеш ли да ми кажеш какви въпроси трябва да задам на лекаря повреме на първия преглед

# 59
  • Мнения: X
Здравей! Питай лекаря това, което те интересува или притеснява.

Общи условия

Активация на акаунт