Нормално ли е "нормалното бяло течение"?

  • 19 704
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 539
Вдигам темата, за да похваля Мулти-Гин АктивГел Grinning Само с едно нанасяне има страхотен ефект. Естествено, сега ще продължа да го ползвам, всеки ден или веднъж на 3 дни, ако симптомите ми спрат съвсем.

# 31
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Какво точно представлява и как се нанася newsm78?Може ли да напишеш от брошурата за какво е предназначен? Praynig


А цената?

# 32
  • София
  • Мнения: 6 803
Гери, ръкавиците са:
CarePlan VpH.

# 33
  • Мнения: 3 760
Много съм доволна от Мулти-Гин АктивГел. Гинеколожката ми го изписа заради възпалени вътрешни шевове. Гелчето е много свежарско и доста икономично. Струва 20 лв, но се употребява месеци наред.

# 34
  • Мнения: 408
да-вярно е,че няма профилактични.пише ми бяло течение или нещо друго-и аз скоро научих.иначе смело си исках профилактичен преглед и се чудех,защо винаги иска да ми напише нещо...  Confused
Защото така наречените профилактични прегледи трябва да ги направи самото джипи #Crazy консултирала съм се с юриста на здравна каса. Затова пишат някаква измислена диагноза.

# 35
  • Мнения: 729
И аз така си влача бялото течение от пубертета. Тогава ми правиха нещо, но знам дали беше цитонамазка не съм сигурна. Но казах, че го правят по специален начин, че съм девствена. Дори ме бяха наплашили че няма да мога да има деца. До преди година се притеснявах постоянно от това. А ето че преди два месеца родих син и всичко е наред. Много пъти съм пробвала лечение и микробиологии и всичко, резултат никакъв. И млечна киселина съм пробвала, също нищо. По време на бременността последно ми правиха микробиология и цитонамазка и резултатите бяха отлични. Единствено сега нямам течение, не знам на какво се дължи. Може би защото още кърмя и не ми се е възстановил цикъла. newsm78

# 36
  • София
  • Мнения: 2 434
3% от жените нямат "нормалното бяло течение". Това ми го каза гинеколожката. А гелчето  Мулти-Гин АктивГел как се ползва? и то ли е за "нормалното бяло течение" или за някакви по-сериозни проблеми?

# 37
  • София
  • Мнения: 2 967
Водих я и при един професор Пранчев. За него чувам много добри отзиви, но се оказа, че той бил незаменим най-вече при мъжкият и женският стерилитет-имал такива специалности. При него е пълно с момичета, които е оправил от всякакви проблеми и заболявания и са забременели. Стори ми се обаче, че иначе не е нещо много компетентен или просто за пари гледа да назначава разни дълготрайни лечения, превантивни при това.Поне при мен беше така.Имах раничка, която ми бяха изгорили, имах и спирала. Отидох на преглед просто и той веднага ми махна спиралата без дори да пита може ли. Каза, че раничките ги горял с лазер, въпреки че моята била изгорена трябва да мина курс на лазера за всеки случай /по принцип не обяснява какво ти е и какво ще ти прави, което ме влуди, но всички го приемат и мълчат и вирят краците/. Та Пранчев ме накара да ходя всяка вечер в продължение на месец и ми вкарваше един накрайник с лъчение, стоях така 10 минути и си тръгвах. Защо беше това, какво ми помогна не обясни, не каза, но ми направи впечатление, че почти на всяка жена предписва този курс. Взима по 2лв. на сеанс, което е нищо, тъй като не ги иска накуп, напротив държи всяка вечер да ги дадеш и не ги усещаш. Но той наем не плаща, печели от това като сметнеш доста добре и чух мнения, че злоупотребява с тези процедури с тази цел. Не ти вреди верно, но защо да се подлагаш на безсмислени терапии, освен това си е гадно 10 минути разчекната с нещо между краката, през това време прави нещо друго на следващата пациентка и в кабинета, където погледнеш голи задници. Crazy доста неприятно. Не му водя и детето, тъй като и на нея търсеше начини да и "навре" лазера, но пак не поясни защо и какво ще и лекува, каза че било добре да се направи. Негови колеги са ми споделяли, че не вреди на пациентите, но наистина им извършва ненужни процедури с цел печалбарство. ooooh!



Знаеш ли, че директно лъжеш в постинга ти относно професора. Поне съм му пациентка и от доста време го познавам, а явно и тримата сме съседи, защото професора живее точно до нас, мога с чиста съвест да кажа, че повечето ти думи са чиста измислица. Първо не е само специалист в проблемното забременяване при жените и мъжете. Второ, знаеш ли, че в МД завеждаше Инфекциозното отделение, което говори, че не разбира само от проблемно забременяване, а и от други проблеми. Трето, той никога не взема парите за процедурите всяка вечер, а държи да му се плаща всеки петък. Четврърто, не по 2лв., а по 4лв. е една процедура. Пето, професор Пранчев може да не плаща наем, но той е последния лекар, който може да бъде обвинен в печалбарство, защото хората с тази фамилия са известни реститути в София. Шесто, заради това, което са ти сподебиби негови колеги, мога да ти кажа, че за това му е пълен кабинета с пациентки, защото обикнавено са тотално объркани. Аз раждах при него в МД и се нагледах на това какво са свършили "компетентните му колеги". И СЕДМО, интересно ми е да кажеш какво толкова не изнервя това, че докато ти тече твоята процедура, те дразни това, че прави процедури и на други жени едновременно?!?!?! А за последно ще ти кажа, че ако "навира" лазера, дали на дъщеря ти, или на друга жена, то това е защото е нужно.



П.П. И без лъжи!!!

# 38
# 39
  • София
  • Мнения: 1 444
GERBER ,
ще е добре да си мериш приказките и да смениш тона. Мисля, че много по-добре от теб знам кои са Пранчеви. С брата на въпросният лекар съм много близка приятелка и той ме заведе първоначално на преглед при него. Много близка съм и със съпругата на д-р Пранчев. Доста ограничено е да наречеш една цяла фамилия реститути, само това ли прави впечатление на комерсиалният ти мозък? Те са известни с доста други неща, като културни дейци, Живко Пранчев е много известен у нас и в чужбина оперен певец и т.н. Не само че не лъжа, а въпреки близките си отношения със семейството на доктора, както и със самия него съм максимално откровенна. За таксите явно не ми е актуална информацията, тъй като когато аз правех процедурите беше преди повече от две години и явно вече е по-скъпо. Когато го посещавах държеш да плащам всяк процедура непосредствено след приключването и.Относно това, че си позволява да прави абсолютно безвредни, но напълно ненужни процедури, то това е самата истина. Твърдо стоя зад това. Не зная къде живееш, аз съм на същата улица и често посещавам градинката срещу дома на д-р Пранчев. Бих искала да зная коя си ако ти стиска, тъй като много ме ядоса с детинските си и груби изявления и нападки. Особено послеписа ти е доста в повече. Ако казваш истината и живееш срещу градинката няма да е трудно да науча повече, доколкото виждам детето е Косьо, което не ми говори нищо, но нпоследък хубавото ни кварталче се напълни с (новодомци).
Забравих да отговоря на въпроса ти кое ме изнервя толкова, че докато тече моята процедура срещу мен се е разчекнала друга жена. Просто не намирам за нормално да се извършват подобен род прегледи в присъствието на други хора, крайно ми е неприятно да гледам разплутите задници на останалите пациентки, да търпя мириса на мръсните чорапи и бельо на някои от тях и какво ли още не, не мисля да изреждам, всяка здраво мислеща жена би ме разбрала и няма да се нуждае от изрични пояснения. Ако на теб не ти пречи това, проблма е твой, не го нлагай на останалите. А колкото до сляпата ти вяра отново е твой проблема, макар да го намирам за доста посредствено да имаш подобно ревностно отношение и да не си задаваш дори въпроси към когото и да било, нали господ за това ни е дарил с мозък, на мен лично ми е приятно да го използвам....

Последна редакция: вт, 29 авг 2006, 21:40 от marypopins

# 40
  • София
  • Мнения: 2 967
Мисля, че това за тона са отнася за теб в случая. Честно казано е грубо да си позволяваш обиди. Като си толкова близка със семейството и със съпругата на професора, как си позволяваш такива приказки, в който няма истина??? И бъди сигурна, че съм човек, който има мозък и не мога да разбера как може да си позволяваш такива нападки /при положение, че не ме познаваш и още повече, че имаш големи деца и на възрастта ти  подхождат такива приказки/. И не съм новодомка. Преди моного години съм тичала в градинката.

А колкото до сляпата ти вяра отново е твой проблема, макар да го намирам за доста посредствено да имаш подобно ревностно отношение


По цитата: изобщо не ми е ревностно отношението, най-просто казано съм видяла какво може въпросният професор. Помогнал ми е, помогнал е на много мой близки и познати и продължава да помага.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 444
Позволявам си да кажа истината, това са моите лични впечатления. Ти коя си да ги нричаш лъжи?
Смятам, че не е тук мястото за подобни дразги, ако искаш нещо го пиши на лични.
Колкото до обидите да, позволих си на твоите обиди да отговоря, не крия че ме подразни, писна ми от подобни реакции. Не мисля, че на годините ми подхожда да търпя всякакъв род нападки и квалификации. Ненавиждам да ме обвиняват в лъжа, тъй като това го мразя най-много, аз съм изключително открит човек, поради което си позволих да изкажа мнението ми за теб създадено от собствената ти реакция на изразеното ми мнение относно методите на работа на даден лекар.Отново виждам пишеш, че лъжа, но не казваш коя си все пак и срещу градинката ли живееш.
Не смятам да си губя повече времето с теб, поне не тук, личният контакт ми е по-приятен #Crazy.Ако смяташ да продължаваш писмено, нека е на лични, никой няма желание да чете тъпотиите, в които прераства темата.
На всички останали се извинявам за размиването на темата и за това, че макар и без да имам желание ви затормозих с подобни глупости, но за жалост все се намира някой станал на криво да започне безмислени атаки във форума.Още един път моля да ме извините.  bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 2 967
Ти коя си да ги нричаш лъжи? Колкото до обидите да, позволих си на твоите обиди да отговоря, не крия че ме подразни. но за жалост все се намира някой станал на криво да започне безмислени атаки във форума


Не можеш да ми говориш по такъв начин!!!
Аз казвам по темата за  професора, че това не е вярно! НО НЕ ОБИЖДАМ НИКОЙ! И последно, което ще кажа по въпроса: не съм станала накриво!

# 43
  • Мнения: 2 039
Шокирана съм от прочетеното.  CrazyАз съм жена, която много държи на личната хигиена и редовно посещавам гинеколог. Дори смятам, че съм се вманиачила на тази тема , особено след като прехвърлих 30 години. През 37 годишният ми житейски път съм имала течение само по време на двете ми бременности, което обясниха като нормално и то най-вече защото съм с отрицателен резус фактор на кръвта. Имах един път след употреба на антибиотик, от който се оказа че съм алергична и течението се беше получило от гъбична инфекция, като реакция на организма към антибиотика. На упътването му също пишеше, че гъбичните инфекции са характерни алергични реакции за него-беше Дурацеф от групата на Цефалоспорините. От тогава не се лекувам с препарати от групата.
Никога не съм чувала за нормално бяло течение.  ThinkingДори гинеколог ми е казвал, че това е абсурд и пълна глупост, че от влагалището не е нормално да изтича нищо. Чистата и здрава среда не допуска появата на течения. Naughty
Прочетох едно мнение, че течение може да се появи от редовен секс............ ooooh! абсолютно невъзможно нещо е да изтича........оставям без коментар дори това становище. Във всяка една среда е нормално да има определен вид бактерии.За стомаха са едни, влагалищните други, в устата трети и т.н.Когато се появи бактерия от друго място, тогава не е нормално състояние и се получава реакция на организма, като влагалищно течение, което е отделно от разните заболявания други и инфкции.
Ако има медицинско лице във форума, особенно гинеколог или акушер, нека се включи и даде професионално мнение по въпроса. Ще е полезно за жените с проблеми. Ако не се намеси професионалист ще си позволя да ви посъветвам ДА ПОСЕТИТЕ ГИНЕКОЛОГ. На мнение съм, че за всичко си има специалисти, не е редно да си чешем езиците и да се дават препоръки по чатовете, когато става въпрос за здравословно състояние, това са сериозни и могат да бъдат и опасни проблеми. newsm78 Не си играйте със здравето си.
Първо айде да не се шокираме чак толкова,че стресът хич не е хубаво нещо Tired!Убедена съм,че повечето жени,които присъстваме в този форум,имаме отлична интимна хигиена,която пък няма нищо общо с въпросното течение  Naughty!Не знам дали ти е известно,но вагината се самопречиства постоянно,като за целта е нормално за едно денонощие да изтича една,максимум две лъжички течност Wink.Тя не само че не е вредна,ами напротив-полезна е и защитава влагалищната среда  Peace

Общи условия

Активация на акаунт