Радостта е тук голяма, през ДЕКЕМВРИ бебенце ще радва мама!

  • 15 060
  • 289
  •   2
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 2 044
Да ви кажа, че ще дойда, лелята утре вечер!  Laughing
smile3508Браво на лелята Mr. Green

# 286
Klemy, macko a kak 6te se poznaem utre na kursa?  Wink  Flutter

# 287
  • Варна
  • Мнения: 893
elitza_elitza,
обувки на токчета  #Crazy пълен абсурд! заври ги в ъгъла на някой шкаф до след раждането! Naughty как ще носиш такива неща??? аз само с джапанки се суркам цяло лято и пак ми отичат краката. от както разбрах че съм мама забравих всякакви такива неща високи.
най-малкото вредиш на гръбнака си! Naughty като знам как ходя като патка в калчища с джапаките не мога дори да си представя как ще изглеждам с токчета(а по принцип повечето ми обувки са такива  Rolling Eyes)и как ще ми преливат краката навън Shocked зимата сигурно ще съм с маратонки  Shocked

Последна редакция: ср, 23 авг 2006, 19:07 от Virginity

# 288
  • Варна
  • Мнения: 893
а относно морския вирус, не е от морето нито от водата да знаете. просто си има вирус.  Rolling Eyes
цяло лято нищо ми няма.преди месец си легнах с мокра коса и .... настинах  Sad вече ми мина но още покашлям от време на време  Close
снощи ходихме на ресторант на морето,ядохме и пихме всички,днес 2ма са с рядко щастие, на другите нищо ни няма  Thinking

# 289
  • Мнения: 3 376
Здравейте момичета Hug
Като гледам повечето сте добре с кг-те...на мен никакви дрехи от старите не ми стават освен анцузи,дори и панталоните с ниска талия,аз съм вече истински тюлен!!!!
Днес бях на доктор заради течението/кръв/ и каза,че било от плацентата,изписа ми хапчета,забрани ми да се гушкаме с мъжо и каза,че ако съм тръгнела на работа щял да ме убие  #2gunfire   Joy Joy Joy
Сигурно сте си изкарали супер на срещата,да качите снимки ееей!!!!И утре да разкажете всичко!! Доскоро   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт