Приятелят ми не ми обръща внимание и заглежда други момичета

  • 2 820
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Става ли да ви попитам нещо? С приятелят ми сме заедно от почти 2 години, последно време почнахме да се караме заради това че не ми обръща внимание, че обръща повече време на приятелите си, че не ми показва колко ме обича и от много време се мъча защото постоянно гледа други момичета... един ден отивам към него и едно момиче минава и той вика на един негов приятел ,, За тая ти говорих’’  и аз се почуствах много гадно. Това не е за първи път да гледа други момичета, виждала съм да пише на други момичета, че бил сам а дефакто той през това време е с мен, все едно си търси друга. Адски много го обичам и няма да издържа ако го видя с друга 😞 кажете ми какво мислите. Благодаря предварително!

Последна редакция: пт, 17 апр 2020, 09:18 от Qsminaa

# 1
  • Мнения: 2 217
Мисля, че двете години заедно ви стигат.

# 2
  • Мнения: 14
Аз не мога без него... много го обичам😞 Много неща съм правила за него.... беше паднал с Мотор и го гледах като бебе 6 месеца но той не го оценявя... До ден днешен правя какво ли не за него а той намира най-малкото нещо, за което да ми се разкрещи

Последна редакция: пт, 17 апр 2020, 09:29 от Qsminaa

# 3
  • Мнения: 2 217
Щом не те цени, време е да започнеш сама да се цениш. Смяташ ли нещата, които описа, за нормални в една връзка?

# 4
  • Мнения: 14
Попринцип не,но адски много се привързах към него и не знам какво да правя.... много го обичам

# 5
  • Мнения: 14
На 19 съм а той е на 26 и благодаря🙂

# 6
  • Варна
  • Мнения: 36 612
Спокойно, ще го преживееш. В някой момент ще видиш, че има и други мъже. И следващия пак толкова много ще го обичаш, и по-следващия.

# 7
  • Мнения: 14
Да ама ми писна да страдам и да плача всеки ден... много се мъча, искам всичко това да спре и да се промени.. Всичко това му го казах и той ми каза ,, Няма да ми казваш какво да прявя,на коя да пиша и коя да гледам като не ти отърва си земай нещата и пътя’’

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това твоето не е любов, а желание на егото да се валидира. Много е характерно за млади и незрели хора.
Любовта е взаимност и споделяне.
Докато не започнеш сама да се цениш, няма и другите да те ценят.
Колкото повече се опитваш да го впечатлиш, той толкова повече ще се отдалечава. Пращай го да пасе. Светът е пълен с млади и свободни мъже.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 36 612
Правилно ти го е казал. С едно изречение ти е изяснил всичко ама ти не искаш да го видиш.

Като искаш да спре, багажа и си заминавай. То от теб зависи. Но ти искаш да спре по другия начин - да го накараш да прави каквото ти искаш. Отсега си го набий в главата, няма да стане.

# 10
  • Мнения: 4 166
Приятелят ти е охладнял към теб и от прочетеното става ясно, че се опитва да те насочи ти да излезеш от връзката първа.
Ще ти бъде тежко, ще си поплачеш, но ще ти мине и пак ще бъдеш щастлива, като намериш следващия.

# 11
  • Мнения: 29 393
На 19 г. си припадаш по некъв женкар, дето грам не те оценява и уважава?
Вземи се в ръце, момиче, на 19 г. животът е пред теб!
Както казаха и по-назад , 2 години ви стигат.

# 12
  • Мнения: 14
Прави сте попринцип, той в началото на връзката идваше да ме прегърне, да ме целуне а сега това го няма от много време, сега аз отивам да го прегръщам или да го целуна а той ме бута като някой парцал.... искам да го оставя за седмица, две да видим дали ще ме потърси и дали ще разбере какво е направил, но вътрешно знам че ако не ме потърси и си намери друга ще ме боли много. Искам само да почне да ми обръща повече внимание, да ми показва че ме обича... толкова ли много искам?

# 13
  • Сф
  • Мнения: 4 766
Крайно време е да спре да ти е приятел. Казали са ти го- за него си някакво лапе, което няма да го ограничава. Колкото по- рано се научиш да поставяш себе си на първо място, толкова по- малко ядове ще имаш. И аз на 18 год ревах като магаре като се разделих с първата ми любов, ама минава. Колко още мъже има...

# 14
  • Варна
  • Мнения: 36 612
А ако те потърси, още повече ще те боли. Не вярваш, но е така.

Общи условия

Активация на акаунт