Приятелят ми не ми обръща внимание и заглежда други момичета

  • 2 830
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 36 738
Ами точно заради това е с теб. Не е само чувство, голата истина си е. Отвори си очите.

# 31
  • Мнения: 12 862
Толкова много искаш. Търси те само за пари и секс, използвачът ниеден. Бъди малко реалистка. Вместо да се мъчиш, последвай неговия съвет - това е перфектното решение за теб: "като не ти отърва си земай нещата и пътя"

Край! Това е. Вместо този боклук, който смята теб за боклук, си намери някой свестен.
"След трамвай и след мъж не се тича - ще дойде друг!" - това пък е моят съвет.

# 32
  • Шотландия
  • Мнения: 2 858
Със нашите се има много, когато беше паднал единствено аз и родителите ми бяхме до него, защото неговите родители нямаха как да му дадът това което му дадохме ние. С родителите ми се държи все едно никакви проблеми няма във връзката ни, а с мен се държи като парцал и вижда че страдам и продължава.Понякога имам чувството че е с мен, защото ме използва за с*кс и защото използва нашите за пари. Когато сме в леглото идва и ме прегръща само когато иска с*кс а иначе не идва изобщо.

Знаеш истината дълбоко в себе си - остава да си повярваш. Ти си му удобна за секс, защото когато му се иска, си му под ръка. Понеже не те иска за дълго, си търси и други момичета. Защо родителите ти се държат добре с един мъж, който се държи с дъщеря им като с парцал - не знам. Ти искаш ли да се държат с тебе като парцал? Няма значение какво му казваш на него или тук във форума. Има значение какво казваш с действията си - като стоиш с него, с поведението си точно това му показваш - "аз съм парцал и според мен е нормално да се държиш с мен така". Прецени ти искаш ли да си парцал. Извини ме за грубите думи, но това е истината.

# 33
  • Мнения: 29 752
Авторке, прочети отново темата. Няма нито една съфорумка, която да намира връзката ви за ок. Почти всички, ако не и всички, съвети са за това да се разделите.
Сега си на 19 г., помисли какъв ще е животът ти на 29 г., а на 39 г. ?!? Виждаш ли се с този човек, ти щастлива ли ще си с това отношение?
Съветът ми отново е да започнеш да се уважаваш и да не допускаш таковива токсични връзки.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 139
Тази връзка така или иначе ще приключи по един или друг начин, но докато не се научиш на самоуважение, всички последващи ще са такива и още много ще има да ревеш.
Иначе е ясно, че съвет не искаш реален, но все пак дано нещо ти влезе в главата и разбереш, че няма нужда да си в такава ситуация, от теб зависи.

# 35
  • Мнения: 4 354
Ясмин, ( така те наричам, защото ми е по-удобно, извинявай ако има нещо),
Той те използва, мила.
Не искаш много. Но за съжаление, не от него ще го получиш. Прибери се при твоите родители. Кажи им, че си разбрала, че ти изневерява. Или че вече не го обичаш. Или, че само се карате. Май, по-добре да кажеш, че не го обичаш и не искаш повече да го виждаш.
За да уважат мнението ти ( в противен случай ще тръгнат да му искат обяснение и може той да изкара теб лошата - след като пред вашите се държи сякаш всичко е наред).
На 19 си, точно време да помечтаеш какво искаш от живота - какво да учиш, да работиш.... Най-малкото можеш да кажеш на вашите че искаш да учиш, но не си решила какво. Всеки родител ще се радва, да чуе че детето му иска да учи, а не да прави любов.
Идеята ми е да си изковеш желязна опора в лицето на родителите ти. 
И бягай от този човек.
Той иска парите ти. За това ли вашите са се трепели да имат пари? За един паразит? Момиче, това е твоето семейство, твоето наследство. Ти си Главният герой в живота ти. Живота ти ще е такъв какъвто поискаш!
Този като не ти дава любов и уважение, ще намериш друг.
Блокирай го навсякъде - по Вайбър, тел, фейсбук. И не се тревожи за него.
Майната му!
Ако не ме послушаш, ще станеш като мен - ранена психика, и дори на 30 няма да си се "излекувала". Успех и горе главата!

Сега прочетох, че си е "направил телефона на сол".
Господи, знаеш ли мила, че в някой момент ще ти посегне?
Трябва да бягаш от този. Той няма да се промени.
По-зле ще става!

Последна редакция: пт, 17 апр 2020, 12:01 от bubanka

# 36
  • Мнения: 14
Прави сте всички благодаря за съдействието вече знам какво да правя. Благодаря за което!

# 37
  • Мнения: 119
Зарежи го ,скъпа!Няма смисъл да се мъчиш показал ти е,че не те желае.Не иска да е лошия,но намира начин да покаже,че сте до там!Не те уважава и не те обича,млада си намери си свестен.Трудно е ,но се преживява и при мен е било така кофти...Блокирай го за да не виждаш какво прави и да не ти става гадно!

# 38
  • Мнения: 14
Ами като цяло постоянно ще го виждам, на две улици разтояние сме 😕

# 39
  • Мнения: 29 752
Ами като цяло постоянно ще го виждам, на две улици разтояние сме 😕

Чудо голямо.....

Разкарай го тоя див селянин и това е. Разбирал се бил с вашите?!? Че с тях ли ще прави семейство? А теб те прави на луда калинка...... Ай, мерси за такваз любов!

Ще ти казва - като не ти харесва, събирай си багажа.... А, ти какво точно чакаш? Той да ти го събере?
На 19 г. си, животът е пред теб, няма симсъл да се заробваш с некъв ниандерталец....

# 40
  • Мнения: 14
Прав/а си🙂

# 41
  • Мнения: 209
Мисля, че ти си от жените, които обичат прекалено силно. Това е вредно, една жена на 1-во място трябва да обича себе си.
Пречети книгата "Параноя на страха. Наръчник за жените, които обичат прекалено силно" от  Робин Норууд има я и в пдф формат в интернет, прочети дори малко ще се откриеш!

# 42
  • Мнения: 4 354
Ясмин, бъди силна!
Похвали се, когато всичко това свърши!
Сподели как са се развили нещата Simple Smile
Сложи едно прекрасно начало на живота си този Великден!
Заслужаваш Щастие!

# 43
  • Мнения: 301
Мило момиче, тази връзка е обречена и няма да намериш щастие с този човек. Каквото и да промениш в себе си той не е достигнал моментът, в който да се обвърже. Това което описваш в държанието му ми напомня на моите съученици когато бяха на по 15-16г. Прекалено си млада и животът е пред теб. Ако не учиш, а имаш тази възможност го направи. Срещай се с твои връстници. Смени средата и ще разбереш, че всичко това не си е заслужавало.

# 44
  • Мнения: 1 447
Авторке, бягай,бягай далеч от този! Мъжът до теб трябва да те цени, този само те мачка. Най-вероятно стои с теб, защото още не е намерил друга подходяща, но определено е в режим на постоянно търсене. Защо си причиняваш унижението??

Общи условия

Активация на акаунт