Кой ще успее да сгъне така тениската? (аз не успях)

  • 5 643
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Хаха, успях от 1-ия път, ама днес.  Mr. Green

Показах на мъжа ми, той уж бил гледал това клипче, не му се пробваше, ама аз като хванах тениската и като я сгънах от раз!  hahaha

# 76
  • Мнения: 13 512
Явно само аз останах да не мога да сгъвам..... newsm78.Не че ми трябва, ама би било хубаво да го умея Laughing

# 77
  • София
  • Мнения: 10 825
Готино! Мерси за линка! Колкото по-малки са тениските, толкова по-добре. Понеже детето е при баба си тази нощ, а мъжа ми спи, взех че пренагънах (има ли такава дума newsm78) целия гардероб на мъжете Blush Laughing

# 78
  • Мнения: 11 007
Успях още от 1-ви опит !!!  newsm44  newsm44

# 79
  • Мнения: 81
Мерси за линка! Лесно е и е идеално за мързеливки като мен.

# 80
  • Мнения: 321
Виждала съм как сгъват и потник по същия начин Simple Smile  ,
много е интересно, само кадето не сам се пробвала

# 81
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Хехе, моят мъж току що пробва и успя Laughing Mr. Green Laughing от втория път. Аз пък му казах, че вече той ще сгъва прането след като го прибера от простира.  Mr. Green Mr. Green Горкият,лошо му стана  Laughing

# 82
  • Мнения: 333
Успех от 2 път. newsm44 Много е готино, но на мен лично моя си начин, който е по-бавен повече ми харесва. Но това ще влезе в употреба за сгъването на пижамата на мъжо сутрин. Ако има начин да се гладят ризи по-лесно давайте насам!

# 83
  • Мнения: 2 596
 Ох, това е номера на мъжа ми, много го обича и само ме дразни с него. Аз не мога така.

# 84
  • Мнения: 1 150
Успях от първият път  newsm44

# 85
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Браво на мацката и на всички, които сте успели  Hug

# 86
  • Мнения: 292
Ей направо съм удивена от себе си успях от първия път!!

# 87
  • Мнения: 3 932
Ми това си е "номера на китайката", що да и вземам занаята...

# 88
  • Мнения: 1 909
В долния линк една китайка ли, корейка ли показва как с едно движение на ръката се сгъва тениска. Изглежда лесно, пробвах - нъцки, чак се ядосах.  Crossing Arms

Я да видим коя ще е по-сръчната от нас !  Mr. Green Тъй като смятам утре да продължа....  Laughing

http://video.google.com/videoplay?docid=1418893690959049342

Линкът го "откраднах" от темата за забавните клипчета, пуснат е от Гейминг, който в момента псувам.  Mr. Green
А3 то3и на4ин на сгьване го практикувам от около 2 години ве4е, дори бях пуснала линка преди време в някой от форумите  Grinning
Видях го един ден по ТВ, но много бьр3о го пока3аха и доста време не можах да го ра3у4а,
докато един ден не помолих мьжа ми да ми го намери в нета http://www.fold-your-shirt.com/
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт