Отговори
# 60
  • Мнения: 1 441
Банче, това ли е картинката дето не излизаше дълго време? Между другото, онзаи не е излизала, защото е била по-голяма от оределени пиксели - май 160 на 200 беше лимита  newsm78
Да, това беше, но се оказа, че не излизала защото сайта, от който я взех не поддържал динамично картинките (или нещо такова  newsm78) - Алабала ме светна, че е така и ми даде адрес, където за си я ъплоудна и да се зарежда оттам.  Mr. Green Така че - ей го моя нов аватар - сладуркото ми той  newsm74

# 61
  • Мнения: 939
получено е писмо в здравната каса за ин-витрото. Май има някакви леки изменения по документите, ако това остане в сила, защото то не играе ролята на "разрешително" за възобновяване на приема на документи. Май не стана ясно какво искам да кажа, но поинтересувайте се какви са промените, защот има нещо ново. За да дата, от която да се започне приема - не пише. Но се говори усърдно за 1 септември.

# 62
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
В Зачатие пък едно момиче е писало че прием няма да има тази година поради изчерпани средства, така са й казали от касата.  Rolling Eyes

Това пък го копирах от сайта на НЗОК:
В края на август ще има заседание на Управителния съвет на НЗОК, на който ще бъде направен финансов разчет на бюджета и евентуално през септември ще бъде подновен приемът на документи по програма ин-витро.

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 19:51 от Жабче

# 63
  • Мнения: 415
ЧЕСТИТО Ая!!! Много ме зарадва двойната ти радост  Grinning Пожелавам ти лека бременност и дано да нямаш повече никакви притеснения  bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря за пожеланията, момичета  Hug

# 64
  • Мнения: 939
Жабче, това е писмо, в което се казва, че програмата и критериите за прием на някои лекарства влизат в сила от 1 септември. Но това не е документ, който със сигурност съобщава да/не. Просто обяснява какви ще бъдат новите изисквания. Мога да копирам написаното, но искам да се получи официалното известие, което казва, че приемът на документи със сигурност се разрешава.

# 65
  • Мнения: 740
Момичета, помагайте - освен коремни преси какво друго би помогнало на фоликулите да се пукнат до утре?

# 66
  • Мнения: 1 419
Молене  Grinning

Ако ти кажа юни колко коремни направаих, и след 10000 ед. прегнил не се спукаха гадините, повторихме инсето, и пак не се пукнаха  #2gunfire

Юли стана с 15000 ед. прегнил и никакви коремни преси  Crazy

Между другото опитай с вътрешна хипноза (т.нар. автотрейнинг) - май са глупости, но не пречи да опиташ - като си легнеш вечерта, се отпусни и си мисли как се пукат фоликулчетата, представи си физически картината как това се случва, вслушай се в усещанията. Не знам дали помага, не няма да навреди със сигурност  Hug
Ааа, и не на последно място - молех се вътрешно мнооого предния и деня на инсето...  Blush

С теб сме, Симма  Peace   bouquet

# 67
  • Мнения: 740
Ех, мила Ая, значи 5000ед на 2-3 фоликула - на какво ли да разчитам...и мъжки фактор като сложим на всичкото отгоре...
Ок, мятам хипнозата smile3503

# 68
  • Мнения: 2 120
И от секс, ама сериозен/даже малко грубичък/ се пукат фоликулите, Сима.  Стискам палци. Peace

# 69
  • Мнения: 1 441
Ако знаете аз със автотрейнинг колко оплождания си направих  Mr. Green - готова яйцеклетка, сперми плува към нея, пуква й обвивката и ..... след 14 дена - честита ви леля!  Twisted Evil

# 70
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
вие можете да ми се смеете, но като бях на йога, около седмица след като съм заченала, докато разпускахме накрая, усетих къде точно се имплантира в момента ембриона - вътрешното усещане (а и желанието ми) беше много живо. След това на видеозона се видя, че е точно там - леко вдясно и малко нагоре  Shocked.
Така, че според мен автотренинга може да повлияе при някои дами Simple Smile
Успех, Сима, ще ти стискам и аз палци Simple Smile.

# 71
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Здравейте мацки! Аз взех, че направих още едно бързо моренце. Ходихме до Варна, заради волейболния мач. Хубавичко се навиках, ръцете ме боляха от пляскане и глас не ми остана. Разпуснах чудесно. На следващия ден ходихме до АКВАПОЛИСА, налудяхме се като малки деца, после един ден плаж и вчера се върнахме. Сега не ми се работи, та знае ли се! Толкова ми е гот, така добре се чувствам, че не ми се разваля настроението заради тази тъпа работа. Е, ще се стегна след малко и започвам.
   АИЧКЕ, много си мислех за теб докато нямах възможност да чета. Радвам се че бебоците са двечки и ги целувам. Хайде мила, пожелавам да се изнижат месеците и никога нищо да не помрачи щастливата ти усмивка!
  ДАРЕ, не съм те забравила и теб! Знам този месец какви очаквания таиш. Гледах пълнолунието и стисках палци до посиняване. С теб съм съкровище!!!  Heart Eyes
     Прегръщам ви момичета!  Hug

# 72
  • Мнения: 1 419
Банче, не си тренирала достатъчно  smile3533

Голдиnewsm51

# 73
  • София
  • Мнения: 7 242
Aya , честита ти лентичка! Толкова е хубаво, че бебоците са два /дето се вика, с един куршум два заека/! Леко и безпроблемно бременеене!  bouquet  bouquet  bouquet
Ако знаете аз със автотрейнинг колко оплождания си направих  Mr. Green - готова яйцеклетка, сперми плува към нея, пуква й обвивката и ..... след 14 дена - честита ви леля!  Twisted Evil
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Някак много познато ми звучи Wink 

Някой да знае от кога работи клиниката на Владимиров?

# 74
  • Мнения: 1 419
[Някой да знае от кога работи клиниката на Владимиров?

Някой спомена септември - ма кой беше .... newsm78

Мерси за пожеланията, Лекси   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт