Отговори
# 75
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Бан и аз същата картинка все си представях, за жалост всеки път накрая имах среща с лелята.. Разсмя ме обаче  Joy

Рози радвам ти се на бодрото писание. И ти си фен значи на волейбола, ще викаме пак тази седмица - нали са решителните двубои  bg

Сима
стискам палци да се пукнат пущините  Praynig

# 76
  • Мнения: 1 329
За спукването на моите - нищо не помогна:
- ни коремни преси, ни здрав секс, за автотренинга няма да говоря, ни 15 000 Е Прегнил (само 1 път)
Спукват се при яко натискане от страна на доктора.
Казах на мъжа, че ще ми сяда на корема вечер, преди секс Mr. Green

Сима
, при теб може да се спукат при 5000Е, всичко зависи от организма. Стискам ти палци!

Банче, как си каке? Няма да се плашиш ееей Naughty.
ГолдънеHug
KayRenn  и аз от време на време практикувам йога у дома, но ако имаш нещо конкретно- поза, дишане или др, дай го на нас Mr. Green
Някой да знае какво стана с Морена? Сещам се за нея и ми липсва.

# 77
  • Мнения: 1 419
Някой да знае какво стана с Морена? Сещам се за нея и ми липсва.
Дари, и аз често се сещам, но последното нещо беше като питах Съни, когато Морернка се оттегли от модераторския пост. Съни спомена, че нещо имала проблеми, но не искаше да коментира от нейно име и с право  Heart Eyes И на мен ми липсва и ще се радвам ако намине поне едно здрасти да каже  Blush

# 78
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Моренка наминава из готварския, да не кажа, че направо блести там с различни готварски произведения, можете да и пишете на лични. Само после да не ме намразите, че съм ви посочла нейните неща в готварския - не нося отговорност, ако решите да ги готвите и случайно натрупате килограмчета Grinning

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Моренка наминава из готварския, да не кажа, че направо блести там с различни готварски произведения, можете да и пишете на лични. Само после да не ме намразите, че съм ви посочла нейните неща в готварския - не нося отговорност, ако решите да ги готвите и случайно натрупате килограмчета Grinning
Ва заради Моренка и Сладка Хапка не стъпвам из Готварския...съвсем ще се освиня и все ми текат лигите Mr. Green Веднъж Хапката беше пуснала една торта..че и със снимка придружена...ох окапаха ми зъбите...момичето чак ми носи от тортата /облизах си пръстите няма смисъл да казвам/  Crazy

# 80
  • Мнения: 415
Имам нужда от съвет, помагайте моля  Embarassed
Вчера минахме покрай клиниката на Стаменов /живееме на близо, а аз там не съм ходила/ и както бях решила, че вече съм си избрала лекар, така ме налегнаха съмнения.
Днес чета на Кая темата и вече съвсем се разколебах. Тя е била в клиниката на Щерев и меко казано съм притеснена от това, което разказва /веднага й препоръчали инвитро, без да й обеснят почти нищо/.
Почнах да се замислям, да се съмнявам... май искам да отида на консултация и при Стаменов.
Много хубави неща съм чела от Вас за него.
Май звуча като изпляшена лигла, която не знае какво иска   Embarassed
Посъветвайте ме моля, да отида ли и там?

# 81
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Дарилка, мен ми помагат упражненията за релаксиране в края на заниманието - ляга се по гръб на земята, отпускат се всички мускули и се концентрираш върху всяка част от тялото си. Мен това ми помага при автотренинга Simple Smile

jazzybaby, не знаеш ли какво ще те посъветват момичетата Wink.

# 82
  • Мнения: 740
Джази, каквото и да решиш, най-важното е да повярваш на лекаря си и да се чувстваш спокойна с преценките му / и в ръцете му /. Аз не съм при медицинско светило от ранга на споменатите от теб, но вярвам в лекаря си и се моля да успеем заедно... Понякога си мисля, че е като член на семейството - всички се борим за едно прекрасна кауза

# 83
  • Мнения: 415
Симма,
мислех, че съм намерила подходящата докторака. А сега без да имам конкретна причина изпадам в съмнения. Дерзаят ме всякакви негативни мисли  Sad Нещо ме притеснява, а и аз незнам какво ...
почвам да си мисля, че съм за жълта книжка  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 740
Що се отнася до негативните мисли и притесненията - май всички сме за жълта книжка newsm62
Стискам ти палци да се успокоиш и да прецениш правилно, пък и да сгрешиш - какво толкова - за това сме тук, да си помагаме с каквото можем love001

# 85
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
...ако раздават жълти книжки - записвам се първа! Mr. Green
 Хубав ден, момичета!

# 86
  • Мнения: 740
Опс, да кажа добрата новина на деня - два спукани фоликула днес и един за пукане евентуално Simple Smile

Ще метна още малко автотрейнинг, пък дано стане чудото... Praynig
Благодаря ви за стиснатите палци!

# 87
  • София
  • Мнения: 4 272
Браво Симма! Дано след две седмици имаш и друга добра новина!
Голди, а ти каке, къде се редиш за жълта книжка? Стегни се малко! Петък е. Идва прекрасен /малко горещичък/ уикенд newsm08 Хващай мъжлето и отидете някъде да разхладите....да не идва кака ти Леа Wink

# 88
  • Мнения: 1 329
Симма браво за автотренинга и фоликулите!

Голди, правилно ти е казала кака ти Лея- никви жълти книжки! Само секс и удоволствие му е майката.

Аз утре съм рожденничка.Ехххх, удъртяхме...
Черпя ви по случая и като духна свещичката, знаете какво ще си пожелавая. Пожелавам го и на вас.

# 89
  • София
  • Мнения: 4 272
Ееех, че си нетърпеливка, Дарилка! Много вкусни тортички, ама защо черпиш в аванс? Ще си запазя пожеланията за утре, а днес - само най-важното: Много здраве и едно здраво, сладко бебе в най-скоро време! И никакви приказки за одъртяване Naughty

Общи условия

Активация на акаунт