Да поговорим за красивите българки

  • 16 958
  • 175
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 417
Анелия май е единствената естествено красива българка от всички изброени. Нели от "Туистър", Онтева, разните ми там Луна, Пуна, Муна...всички са пълно менте.  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 6 417


Накитите биха привлекли вниманието на други жени, а не на мъже!
В тази връзка ти какво си?

Party Mr. Green

Бебето има някакви неща по краката - или е кукер или е амфибия.  Laughing Хубаво е, да не се засегнеш сега, че тук вече имам параноя от хора без чувство за хумор.
joro1, що не си сложиш Си Си Кеч? newsm78

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 7 001

Златото е инструмент за бягство от инфлация и геополитическа нестабилност. Когато един мъж види една хубава млада жена да носи злато, той започва да мисли, че тя е и умна. Какво ще кажеш сега, а?

Че  който си го помисли това е или глупак, или в ранен пубертет!  Joy
Всеки мъж ще си помисли "курва".

Още повече се задълбочиха подозренията ми , че си ученичка!  Thinking

# 78
  • Мнения: 6 417

Златото е инструмент за бягство от инфлация и геополитическа нестабилност. Когато един мъж види една хубава млада жена да носи злато, той започва да мисли, че тя е и умна. Какво ще кажеш сега, а?

Че  който си го помисли това е или глупак, или в ранен пубертет!  Joy
Всеки мъж ще си помисли "курва".

Още повече се задълбочиха подозренията ми , че си ученичка!  Thinking
Ученичка едва ли, но със сигурност joro1 е жена, а не мъж.

# 79
  • Мнения: 739
опасни сме, ей!  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 460
А какво все пак мислите за Анелия?Виждали ли сте я на живо?Дали и в действителност е така чаровна?


мисля че е естествена и много чаровна жена

И АЗ Я ХАРЕСВАМ

# 81
  • София
  • Мнения: 3 328
Златото е инструмент за бягство от инфлация и геополитическа нестабилност. Когато един мъж види една хубава млада жена да носи злато, той започва да мисли, че тя е и умна. Какво ще кажеш сега, а?
Колко мъка по тоя свят, Боже...

# 82
  • София
  • Мнения: 3 444
Цитат на: joro01 link=topic=120651.msg2222733#msg2222733
Не е лоша, но мисля, че повече биха и отивали златни накити - такъв тип е и ще я заглеждат повече мъжете май.
[/quote
Ей, преби ме с информация с това изказване  Joy

# 83
  • София
  • Мнения: 1 481
Койна Русева

# 84
  • София
  • Мнения: 3 444
Само да попитам, виждали ли сте някои от по горе изброените без грим и прическа? Скоро ми се случи да видя една от тях, беше дошла на фризьор без грим скрита зад слънчеви очила. Гледах я 10 мин. и се чудех тя ли е или не Thinking, беше неузнаваема, ако преди това не я бях засякла  със същия тоалет щях категорично да реша че това не е същата жена, изключае тялото и!

Да, аз така се чудех за Ирен Онтева! Единият път беше така гримирана , че фон дьо тена и стоеше грапав, все едно отдолу има акне  Sick , а без грим е още по-зле. Изглежда невзрачна жена , която има бегла прилика с Ирен Онтева.
И тялото и е различно от снимките - не е така едра и висока. Около 170 см, кожа и кости и едни огромни гърди (дали са силикон?).
[/quote
Аха. Има и силикон- Сердев, коса- Дима стил... Joy
Но пък заслужава уважение фактът, че жена с такива данни /конски/ може да влезе в класацията за най-сексапилни жени. Иначе е висока- и безобразно упорита по отношение на фигурата си- може да тренира с часове, всеки ден, докато не и изскочат сълзи в очите.   bouquet
Таня Илиева и Гергана Полежанова са моите фаворитки- като модели, а
Анелия е родена красавица   bouquet

# 85
  • Мнения: 239
  Красива е! И много ми напомня София Лорен. Може би не толкова външно, колкото по величината на таланта си. Не знам дали ще имаме друга, по-добра актриса  от нея.

Явно имаш някакво пристрастие - тази грам секс няма и даже и в студентски град анонимно не бих я извел.

# 86
  • Мнения: 410
Сега попадам на темата и чета смо последните мнения, и понеже прочетох Ирен Онтева...
видях я случайно в един Софийски ресторант преди години, вече беше в Сблъсък и по билбордовете мисля...Наистина нещо бегло ми напомни за онази жена от ТВ - то..... Мисля че е Болемичка! Наистина грима и визията въобще са уникални лъжци. Слаба, грозно дълга, конско лице, широки бели ботушки и къса пола, много ланци...

Иначе, красотата е странно нещо ...
Всеки мъж, харесва различно , в различните си възрасти мисля!

# 87
  • Мнения: 239
Росито е мило и усмихнато момиче.
За Гергана - направо й завиждам - член на МЕНСА, че и толкова красива..  Ама за комплексарите може и да са много 1.80  Joy

'Комплексар' не е обида тъй като всички имаме комплекси и това е нормално. Твоят явно е, че си твърде висока. Ами да - единствено латентните хомосексуалисти харесват да са с жена, която е почти толкова висока, колкото са и те.

# 88
  • Мнения: 239

Златото е инструмент за бягство от инфлация и геополитическа нестабилност. Когато един мъж види една хубава млада жена да носи злато, той започва да мисли, че тя е и умна. Какво ще кажеш сега, а?

Че  който си го помисли това е или глупак, или в ранен пубертет!  Joy
Всеки мъж ще си помисли "курва".

Още повече се задълбочиха подозренията ми , че си ученичка!  Thinking
Ученичка едва ли, но със сигурност joro1 е жена, а не мъж.

Опазил Господ! Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 569
  - Гергана Полежанова     
  - Ева Паунова
- Венета Харизанова

Това са част от красивите българки според мен.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт