Да поговорим за красивите българки

  • 16 923
  • 175
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
Много ми е интересно кои българки според вас са изумително красиви. Аз се възхищавам от Ивайла Бакалова, Жени Калканджиева, Наталия Гуркова, Надежда Михайлова, Ирен Онтева както и от много други по-малко известни девойки. Българката е най-красивата жена!

# 1
  • Мнения: 7 474
Жорж, развихрил си се днес май Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 271
Много ми е интересно кои българки според вас са изумително красиви. Аз се възхищавам от Ивайла Бакалова, Жени Калканджиева, Наталия Гуркова, Надежда Михайлова, Ирен Онтева както и от много други по-малко известни девойки. Българката е най-красивата жена!
Peace Само Ирен Онтева не я долюбвам, много и е конска физиономията.

# 3
  • Мнения: 1 517
За физическа красота ли говорим или за интелект? Или и двете в комплект?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Надежда Михайлова! О, Джизъс!  ooooh!

# 5
  • Мнения: 239
За физическа красота ли говорим или за интелект? Или и двете в комплект?

За красота говорим, естествено. Имах възможността да чета едно интерв' на Ивайла Бакалова и искам да ви кажа, че тази жена не само е ослепително красива, но според мен е и член на МЕНСА. Майка, красавица и бизнесдама.

# 6
  • Мнения: 239

Страхотна жена.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Любовта е сляпа. Ти затуй казваш ослепителни красавици... Въх!  ooooh!

Аз не се сещам коя дама ми се струва тъй обаятелна.  То много жена, много нещо, сложен избор.
Но мисля, че Анастасия Мозер е била много красива млада дама. Екатерина Михайлова тоже.

Мисля, че назад във времето имаше подобна тема и там писах някакви предпочитания..  Crazy

# 8
  • Мнения: 1 517
Аз давам глас за обикновените хубави момичета и жени. Има ги толкова много по улиците.  Peace

# 9
  • Мнения: 221
Има страшно красиви българки, но те не са известни..

Ирен Онтева ми харесва много..

Обаче много голяма част от жените като ги нагримираш така и после с Фотошоп снимките-всички са страшно красиви.. а като са без грим са големи крокодили

# 10
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
За физическа красота ли говорим или за интелект? Или и двете в комплект?

тази жена не само е ослепително красива, но според мен е и член на МЕНСА. Майка, красавица и бизнесдама.

Според мен тези определения може да се отнасят единствено за Гергана Полежанова.Съжелявам,че в момента не мога да го докажа нагледно.А що се отнася до г-ца Бакалова,съм съгласна с Небесна.

# 11
  • Мнения: 239
Аз давам глас за обикновените хубави момичета и жени. Има ги толкова много по улиците.  Peace

Обикновените не са толкова лъскави и рядко се обезкосмяват според мен иначе си права - има доста красиви и сред тях. Липсва им самочувствие.

# 12
  • Мнения: 239
За физическа красота ли говорим или за интелект? Или и двете в комплект?

тази жена не само е ослепително красива, но според мен е и член на МЕНСА. Майка, красавица и бизнесдама.

Според мен тези определения може да се отнасят единствено за Гергана Полежанова.Съжелявам,че в момента не мога да го докажа нагледно.А що се отнася до г-ца Бакалова,съм съгласна с Небесна.

Гергана Полежанова е хубава, но на снимки. Та тя е към метър и осемдесет!!!!!!!! Знаете ли какво му е на един мъж да легне в леглото с жена, която е колкото него?! Аз съм преживявал такова нещо и не беше хубаво. Никой не иска да си дружи с кон без да развива състезателна дейност ако се сещате за какво говоря.

# 13
  • Мнения: 112
Много по-склонна съм да приема Надежда Михайлова за красива жена, отколкото Ивайла Бакалова  Shocked Ивайла ужасно ми простее. Има една такава селска хубост /нека момичетата от провинцията не се обиждат/ - имам предвид по-скоро простоватото й излъчване. Докато при Евгения Калканджиева, Надежда Михайлова, Ирен Онтева личи класа. От изброените на критериите ми за красота отговарят Наталия Гуркова и Ирен Онтева.
Но за мен най-красивата българка на всички времена си остава
Невена Коканова!! /лека й пръст/

# 14
  • Мнения: 239
Има страшно красиви българки, но те не са известни..

Ирен Онтева ми харесва много..

Обаче много голяма част от жените като ги нагримираш така и после с Фотошоп снимките-всички са страшно красиви.. а като са без грим са големи крокодили

Фотошоп мотошоп ама когато видя в списанията манекенките от Визаж и забравям и месечен отчет и семейство.

# 15
  • Мнения: 239
Много по-склонна съм да приема Надежда Михайлова за красива жена, отколкото Ивайла Бакалова  Shocked Ивайла ужасно ми простее. Има една такава селска хубост /нека момичетата от провинцията не се обиждат/ - имам предвид по-скоро простоватото й излъчване. Докато при Евгения Калканджиева, Надежда Михайлова, Ирен Онтева личи класа. От изброените на критериите ми за красота отговарят Наталия Гуркова и Ирен Онтева.
Но за мен най-красивата българка на всички времена си остава
Невена Коканова!! /лека й пръст/

Не знам, според мен старите кореняци софиянци са малко арогантни хора и смятат, че са едва ли не някаква класа. Аз сега съм се интегрирал, но навремето помня как някои от най-големите селяни се имаха за изобретатели на гражданството. Само където остават безработни после като знаят много.

Виждал съм снимки на Коканова на младини и гарантирам, че ако сега ми се яви в онзи си вид никога няма да я заведа в червило например.

# 16
  • Мнения: 112
Жоро, аз нямах предвид да обиждам или да деля жените на селски и градски /в ниаккъв случай!/ - просто селянията за мен е манталитет, а не локална принадлежност. Ивайла съм я слушала на интервюта - еми не може да ме грабне това момиче, няма го оня чар, няма го живеца, няма го стилът. Ето това имах предвид като казах, че ми простее.

Относно Невена Коканова - ясно, че времената, модите, тенденциите, нравите - всичко е било друго, обаче Невена Коканова има обаяние и излъчване. Само като те погледне и виждаш пламъче. Може би съм пристрастна, но за мен тя наистина е красива жена. Аня Пенчева също е красива жена. Даамм..

# 17
  • Мнения: 1 547
Жоро, поздравявам те за избора! Без да коментирам имената в списъка ти, ще те попитам само дали се шегуваш за Наталия Гуркова. Определено се съмнявам в добрия ти вкус и ти гарантирам, че, освен, че се обезкосмява редовно, госпожица Гуркова няма други достойнства. Освен това не съм сигурна, че ще я познаеш, ако не си е поставила обичайния макиаж. Така се случи, че гледах едно нейно интервю преди години, в което тя каза, че е студентка по право в СУ. После обаче се оказа, че не е в СУ, ами в Благоевград, и не точно право, ами нещо около правото. Твърде посредствена дама. Да.

# 18
  • Мнения: 2 407
Юлияна Дончева ми харесва, и Жени не е лоша.

# 19
  • Мнения: 7 186
Ето я най- красивата Grinning



Сега сериозно- от моделките ми харесват най- много Таня Илиева /има интелигентно излъчване/ и Росица Иванова- мис БГ. Simple Smile



# 20
  • Мнения: 949
Доста от българските жени ми харесват,но фаворитката ми е Нели от Огледала.

# 21
  • Мнения: 2 897
Доста от българските жени ми харесват,но фаворитката ми е Нели от Огледала.

И аз много я харесвам PeaceВиждала съм я на живо,много красива жена,направо перфектна!Друга,която ми харесва е Диляна(бившата на Дичо),също и Елена Петрова.

# 22
  • Мнения: 35 968
За физическа красота ли говорим или за интелект? Или и двете в комплект?

тази жена не само е ослепително красива, но според мен е и член на МЕНСА. Майка, красавица и бизнесдама.

Според мен тези определения може да се отнасят единствено за Гергана Полежанова.Съжалявам,че в момента не мога да го докажа нагледно.А що се отнася до г-ца Бакалова,съм съгласна с Небесна.

определено НЕ Ивайла Б. е член на МЕНСА, а Гергана П.  Naughty

освен това ей тоз критерий не е много подходящ за аудиторията, към която е отправен въпросът ти:

Гергана Полежанова е хубава, но на снимки. Та тя е към метър и осемдесет!!!!!!!! Знаете ли какво му е на един мъж да легне в леглото с жена, която е колкото него?! Аз съм преживявал такова нещо и не беше хубаво. Никой не иска да си дружи с кон без да развива състезателна дейност ако се сещате за какво говоря.

Жоро, поздравявам те за избора! Без да коментирам имената в списъка ти, ще те попитам само дали се шегуваш за Наталия Гуркова. Определено се съмнявам в добрия ти вкус и ти гарантирам, че, освен, че се обезкосмява редовно, госпожица Гуркова няма други достойнства. Освен това не съм сигурна, че ще я познаеш, ако не си е поставила обичайния макиаж. Така се случи, че гледах едно нейно интервю преди години, в което тя каза, че е студентка по право в СУ. После обаче се оказа, че не е в СУ, ами в Благоевград, и не точно право, ами нещо около правото. Твърде посредствена дама. Да.

потвърждавам! виждала съм я преди време на летището, когато си купуваше билет - нищо общо със снимките! Да живее Фотошоп!

Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 23:34 от bubanka

# 23
  • Мнения: 7 186
Жоро, поздравявам те за избора! Без да коментирам имената в списъка ти, ще те попитам само дали се шегуваш за Наталия Гуркова. Определено се съмнявам в добрия ти вкус и ти гарантирам, че, освен, че се обезкосмява редовно, госпожица Гуркова няма други достойнства. Освен това не съм сигурна, че ще я познаеш, ако не си е поставила обичайния макиаж. Така се случи, че гледах едно нейно интервю преди години, в което тя каза, че е студентка по право в СУ. После обаче се оказа, че не е в СУ, ами в Благоевград, и не точно право, ами нещо около правото. Твърде посредствена дама. Да.

Това интервю беше в Ексклузивно. Венета Райкова я направи на дроб сърма и тя се разрева накрая. Как може да лъже за такова нещо, при положение, че папараците са и по дирите и истината излиза наяве рано или късно. Много се изложи горката.

# 24
Фаворитки са ми Таня Илиева и Диляна Попова Grinning

# 25
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Много жени ми харесват като визия и ми е трудно да определя, но със сигурност мога да кажа кого не харесвам - Жени Калканджиева - с таз лисича физиономия и арогантно излъчване ми е непоносима Sick.

# 26
  • Мнения: 7 186
На мен пък НЕ ми харесва Теди Велинова. Crazy



# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Харесвам Росица (последната Мис България), мис Канада и Гергана Полежанова.

Жорко, мъжете имат различни комплекси, на някои точно жени с ръст над 180 им харесват!  Laughing


# 28
  • Мнения: 522
От моделките - Жени Калканджиева
А иначе много ми харесва фолк певицата Анелия - просто перфектна жена.

# 29
  • Мнения: 4 300
На прима виста се сещам за Нели от "Огледала"- странно, но на живо няма почти нищо общо с барбито от екрана. Бяхме я видели в Комо преди година и ми се стори много лъчезарна и изящна. Другата жена, която много ми харесва, е Елена Петрова. Има невероятно присъствие на сцената и много ненатрапваща се красота. Съжалявам за повторението, но и за нея бих използвала изящна. Много красива усмивка, страхотна коса и кожа и много грациозни движения.
В сравнение с нея Наталия Гуркова си прилича на арогантен кон. Някакси не ми допада агресивността, която се излъчва от повечето манекенки. Може и да имат перфектна комбинация от отделни черти и форми, но цялото не е завършено.

# 30
  • Мнения: 522
На мен пък НЕ ми харесва Теди Велинова. Crazy




Направо е ужас.Така противна ми е - чак се чудя на себе си, защо Sick

# 31
  • Мнения: 7 186
От чалгаджийките ми харесват Преслава- особено в лицето, и Камелия- има страхотно тяло. Не харесвам Мара Отварачката, Гергана и още доста други. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 817
Нели от Туистър ми е фаворитка ,следвана от Лилана................... има и други,но в момента ми е още сънено и не се сещам Rolling Eyes
Жоро , а ти защо си решил ,че "обикновените" жени не се обезкосмяват или,то поне не редовно #Crazy

# 33
  • Мнения: 79
аз много харесвам Нели от Туйстър, миналогодишната Мис България - Росица Иванова, но фаворитка ми е Венета Райкова:)

# 34
  • Мнения: 5 622
Аз давам глас за обикновените хубави момичета и жени. Има ги толкова много по улиците.  Peace

Обикновените не са толкова лъскави и рядко се обезкосмяват според мен иначе си права - има доста красиви и сред тях. Липсва им самочувствие.

Това беше виц направо  Joy

# 35
  • Мнения: 661
От моделките - Жени Калканджиева
А иначе много ми харесва фолк певицата Анелия - просто перфектна жена.
Анелия!

# 36
  • Мнения: 880
Аз най-много харесвам Диляна Попова,а също и Теди Бургазлиева,Росица Иванова(само в лице),Александра Стоилова..Има доста хубави,но не смятам,че българката е най-красивата(на мен лично много повече ми харесват руските и бразилксите манекенки)

# 37
  • Мнения: 416
На мен пък НЕ ми харесва Теди Велинова. Crazy





Ама това е киборг, бе!

Аз не харесвам Ивайла Бакалова въобще, нито Жени Калканджиева, нито конската физиономия на Ирен Онтева.

Доста съм критична май, но също смятам, че момичетата по улицата, които срещам са доста по-чаровни и красиви.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 328
Виолета Гиндева - обаче и тя няма да отиде с Жорко в "Червило", както и Невена Коканова. Друг стандарт, друг свят даже...в който мъжете определено не се интересуват на глас колко често се обезкосмяват жените.

# 39
  • Мнения: 1 616
Виолета Гиндева - обаче и тя няма да отиде с Жорко в "Червило", както и Невена Коканова. Друг стандарт, друг свят даже...в който мъжете определено не се интересуват на глас колко често се обезкосмяват жените.

newsm10 Към красавиците от старите ленти бих прибавила и Цветана Манева - изумителна, ослепителна...

# 40
  • Мнения: 2 897

newsm10 Към красавиците от старите ленти бих прибавила и Цветана Манева - изумителна, ослепителна...


Много хубава жена е ,с изящни правилни черти newsm10

# 41
  • Мнения: 98
всеки има своя вкус - аз например Ивайла Бакалова не я харесвам , но пък много ме кефи Мария Илиева

# 42
  • Мнения: 1 417
Само да попитам, виждали ли сте някои от по горе изброените без грим и прическа? Скоро ми се случи да видя една от тях, беше дошла на фризьор без грим скрита зад слънчеви очила. Гледах я 10 мин. и се чудех тя ли е или не Thinking, беше неузнаваема, ако преди това не я бях засякла  със същия тоалет щях категорично да реша че това не е същата жена, изключае тялото и!

# 43
  • Мнения: 7 474
всеки има своя вкус - аз например Ивайла Бакалова не я харесвам

И аз не я харесвам  Naughty

# 44
  • Мнения: 98
всеки има своя вкус - аз например Ивайла Бакалова не я харесвам

И аз не я харесвам  Naughty

а какво мислиш за Мария Илиева

# 45
  • Мнения: 7 474
Мисля, че е много чаровна и е винаги усмихната, излъчва топлина Laughing

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Само да попитам, виждали ли сте някои от по горе изброените без грим и прическа? Скоро ми се случи да видя една от тях, беше дошла на фризьор без грим скрита зад слънчеви очила. Гледах я 10 мин. и се чудех тя ли е или не Thinking, беше неузнаваема, ако преди това не я бях засякла  със същия тоалет щях категорично да реша че това не е същата жена, изключае тялото и!

Да, аз така се чудех за Ирен Онтева! Единият път беше така гримирана , че фон дьо тена и стоеше грапав, все едно отдолу има акне  Sick , а без грим е още по-зле. Изглежда невзрачна жена , която има бегла прилика с Ирен Онтева.
И тялото и е различно от снимките - не е така едра и висока. Около 170 см, кожа и кости и едни огромни гърди (дали са силикон?).

# 47
  • Мнения: 98
Мисля, че е много чаровна и е винаги усмихната, излъчва топлина Laughing


newsm10

# 48
  • Мнения: 7 474
Ирен Онтева не знам дали някой си я спомня от времето ,когато се снимаше в чалга клип на Влади Априлов - друго нещо беше. И тогава си имаше цици, но не помня дали бяха чак такива  newsm78

# 49
  • Мнения: 7 186
Ирен винаги е имала голям бюст, но ми се струва, че сега след раждането е вкарала тунинг със силикон. Така ми изглежда. Няма лошо де, може да е имала нужда жената. По- добре силикон, отколкото уши на кокершпаньол. Simple Smile

# 50
  • Мнения: 661
А какво все пак мислите за Анелия?Виждали ли сте я на живо?Дали и в действителност е така чаровна?


# 51
  • Мнения: 7 474
Аз съм я виждала - невероятно е красива и на живо. Както я гледаш на снимки и клипове , и е висока  Hug

# 52
  • Мнения: 98
А какво все пак мислите за Анелия?Виждали ли сте я на живо?Дали и в действителност е така чаровна?


мисля че е естествена и много чаровна жена

# 53
  • Мнения: 98
А какво все пак мислите за Анелия?Виждали ли сте я на живо?Дали и в действителност е така чаровна?



мисля че е естествена и много чаровна жена

# 54
  • Мнения: 7 186
Анелия е много хубава в лицето и има разкошна коса, но не ми харесва фигурата и след раждането, беше понапълняла. Може и да е отслабнала вече. На живо не знам как е.
Не ми харесва и че в основата на косата- на челото има един мъх, който все си сресва надолу, не знам защо го прави. Thinking

# 55
  • Мнения: 661
А какво все пак мислите за Анелия?Виждали ли сте я на живо?Дали и в действителност е така чаровна?



Много е чаровна наистина!И винаги е перфектно гримирана!Не знам как е без грим!И се чудя какви ли гримове ползва, вероятно е нещо доста качествено!

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Анелия беше качила много с бременността, но отдавна отслабна, дори вче е твърде слаба.

# 57
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Случвало ми се е да видя на живо, а също и на снимка, но преди обработката с фотошоп много от изброените... Ми... Надежда Михайлова е най-добре преди ретуша, а и на живо...
Кво да ви казвам - имат пъпки, имат стрии... И за обезкосмяването нЕмам думи...
А фотографите се майтапят, че "миските" трябва да съберат пари и да вдигнат паметник на програмистите, създали фотошоп...  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 739
Истината е, че гримът прави чудеса! Негримирани, особено сутрин на светло 98% от жените изглеждат ужасно, това е факт, няма какво да си кривим душата. Нагласени, наконтени, повечето изглеждат доста добре. Отделно някои хубави жени не се поддържат, което е недопустимо, ако са млади, пък съвсем.
Виждали ли сте папарашка снимка на Памела Андерсън без грим? Никога няма да я познаете, ама никога, гарантирам ви!
Фотографите са магьосници, винаги съм се възхищавала на този занаят, защото могат да направят една жена да изглежда слаба, висока, да прикрият дефектите и т.н.
Не съм фен на манекенките, защото повечето конкурси са нагласени и там е друга работата .... Гледах снимките на последния Плеймейт - еми крокодил до грозофил до извънземно ...  ooooh!. Наистина, наточили са ги за снимките, но пак си личи.
Харесва ми Нели от Туистър. Много е чаровна и естествена, има завладяващо излъчване.

# 59
  • Мнения: 293
Росито е мило и усмихнато момиче.
За Гергана - направо й завиждам - член на МЕНСА, че и толкова красива..  Ама за комплексарите може и да са много 1.80  Joy

# 60
  • Мнения: 433
Ето една новоизгряваща манекенка. Маноела Иванова:

# 61
  • Мнения: 522
Анелия на живо е много по-хубава отколкото като я нахлепотят по тия клипове.Има невероятна кожа, а лицето и е като бебешко.Винаги и се възхищавам като е без грим - просто е наистина страхотна.Все едно гледаш детско личице.

# 62
  • Мнения: 952
Анелия на живо е много по-хубава отколкото като я нахлепотят по тия клипове.Има невероятна кожа, а лицето и е като бебешко.Винаги и се възхищавам като е без грим - просто е наистина страхотна.Все едно гледаш детско личице.

що бе? Анелия според мен е една от най НЕгримираните певици в Пайнер, ама тя няма и нужда от мацаници Rolling Eyes Не съм я виждала на живо но също много я харесвам,струва ми се доста земна и естествена и може би точно това я откроява от болшинството певачки Peace

# 63
  • Мнения: 255
Вярно е ,че имаме доста симпатични момичета по улиците  и на кориците на списанията ,но много малко от тях са наистина естествено красиви и притежават чар и изисканост - за последното  качество почти не се сещам някоя известна манекенка да го притежава...
За мен фаворитки са: Марияна Попова - много диво излъчване - кефи! Анелия също е готина ,но защо пее чалга Sick А Герито Полежанова е номер едно , а и е призната не само у нас. За по -светла жена ми харесва излъчването на Летисия Каста ,която ми е на аватара, но тя не е българка Grinning
А да също ме кефи Наталия Симеонова - невероятна дама, нищо че е малко закръгленка!

# 64
  • Мнения: 7 186

що бе? Анелия според мен е една от най НЕгримираните певици в Пайнер, ама тя няма и нужда от мацаници Rolling Eyes Не съм я виждала на живо но също много я харесвам,струва ми се доста земна и естествена и може би точно това я откроява от болшинството певачки Peace

Така е, а и като че ли не се облича така пошло като колежките си. Аз поне не съм я виждала с деколте до пъпа в комбинация с пола до гънката на дупето или просто по бански на сцената. Laughing

# 65
  • Мнения: 239
Ето една новоизгряваща манекенка. Маноела Иванова:



Не е лоша, но мисля, че повече биха и отивали златни накити - такъв тип е и ще я заглеждат повече мъжете май.

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Не е лоша, но мисля, че повече биха и отивали златни накити - такъв тип е и ще я заглеждат повече мъжете май.

Накитите биха привлекли вниманието на други жени, а не на мъже!
В тази връзка ти какво си?

# 67
  • Мнения: 147
Преслава   Heart Eyes - на клипове е хубава, но на живо е още по-хубава голяма сладурана е, за Анелия се отнася същото . От фолк певиците не ме кефи Гергана- ми много е зле момичето без грим. Нели от Туистър също е много хубава жена. Гергана Полежанова   Hug

# 68
  • Мнения: 239
Не е лоша, но мисля, че повече биха и отивали златни накити - такъв тип е и ще я заглеждат повече мъжете май.

Накитите биха привлекли вниманието на други жени, а не на мъже!
В тази връзка ти какво си?


Златото е инструмент за бягство от инфлация и геополитическа нестабилност. Когато един мъж види една хубава млада жена да носи злато, той започва да мисли, че тя е и умна. Какво ще кажеш сега, а?

# 69
  • Мнения: 959

[/quote]

Златото е инструмент за бягство от инфлация и геополитическа нестабилност. Когато един мъж види една хубава млада жена да носи злато, той започва да мисли, че тя е и умна. Какво ще кажеш сега, а?
[/quote]

 newsm47 аха нося злато и съм умна поради това

# 70
  • Мнения: 239

Златото е инструмент за бягство от инфлация и геополитическа нестабилност. Когато един мъж види една хубава млада жена да носи злато, той започва да мисли, че тя е и умна. Какво ще кажеш сега, а?
[/quote]

 newsm47 аха нося злато и съм умна поради това
[/quote]

Знаех си, че тук има интелигентни хора с чувство за стил. Grinning

# 71
  • Мнения: 1 629
Моят избор: 
Таня Илиева, Койна Русева и Теодора Иванова

# 72
  • Мнения: 5 391


Накитите биха привлекли вниманието на други жени, а не на мъже!
В тази връзка ти какво си?

Party Mr. Green

# 73
  • Мнения: 239


Накитите биха привлекли вниманието на други жени, а не на мъже!
В тази връзка ти какво си?

Party Mr. Green

Бебето има някакви неща по краката - или е кукер или е амфибия.  Laughing Хубаво е, да не се засегнеш сега, че тук вече имам параноя от хора без чувство за хумор.

# 74
  • Мнения: 22 867
  Красива е! И много ми напомня София Лорен. Може би не толкова външно, колкото по величината на таланта си. Не знам дали ще имаме друга, по-добра актриса  от нея.

# 75
  • Мнения: 6 417
Анелия май е единствената естествено красива българка от всички изброени. Нели от "Туистър", Онтева, разните ми там Луна, Пуна, Муна...всички са пълно менте.  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 6 417


Накитите биха привлекли вниманието на други жени, а не на мъже!
В тази връзка ти какво си?

Party Mr. Green

Бебето има някакви неща по краката - или е кукер или е амфибия.  Laughing Хубаво е, да не се засегнеш сега, че тук вече имам параноя от хора без чувство за хумор.
joro1, що не си сложиш Си Си Кеч? newsm78

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 6 943

Златото е инструмент за бягство от инфлация и геополитическа нестабилност. Когато един мъж види една хубава млада жена да носи злато, той започва да мисли, че тя е и умна. Какво ще кажеш сега, а?

Че  който си го помисли това е или глупак, или в ранен пубертет!  Joy
Всеки мъж ще си помисли "курва".

Още повече се задълбочиха подозренията ми , че си ученичка!  Thinking

# 78
  • Мнения: 6 417

Златото е инструмент за бягство от инфлация и геополитическа нестабилност. Когато един мъж види една хубава млада жена да носи злато, той започва да мисли, че тя е и умна. Какво ще кажеш сега, а?

Че  който си го помисли това е или глупак, или в ранен пубертет!  Joy
Всеки мъж ще си помисли "курва".

Още повече се задълбочиха подозренията ми , че си ученичка!  Thinking
Ученичка едва ли, но със сигурност joro1 е жена, а не мъж.

# 79
  • Мнения: 739
опасни сме, ей!  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 460
А какво все пак мислите за Анелия?Виждали ли сте я на живо?Дали и в действителност е така чаровна?


мисля че е естествена и много чаровна жена

И АЗ Я ХАРЕСВАМ

# 81
  • София
  • Мнения: 3 328
Златото е инструмент за бягство от инфлация и геополитическа нестабилност. Когато един мъж види една хубава млада жена да носи злато, той започва да мисли, че тя е и умна. Какво ще кажеш сега, а?
Колко мъка по тоя свят, Боже...

# 82
  • София
  • Мнения: 3 408
Цитат на: joro01 link=topic=120651.msg2222733#msg2222733
Не е лоша, но мисля, че повече биха и отивали златни накити - такъв тип е и ще я заглеждат повече мъжете май.
[/quote
Ей, преби ме с информация с това изказване  Joy

# 83
  • София
  • Мнения: 1 481
Койна Русева

# 84
  • София
  • Мнения: 3 408
Само да попитам, виждали ли сте някои от по горе изброените без грим и прическа? Скоро ми се случи да видя една от тях, беше дошла на фризьор без грим скрита зад слънчеви очила. Гледах я 10 мин. и се чудех тя ли е или не Thinking, беше неузнаваема, ако преди това не я бях засякла  със същия тоалет щях категорично да реша че това не е същата жена, изключае тялото и!

Да, аз така се чудех за Ирен Онтева! Единият път беше така гримирана , че фон дьо тена и стоеше грапав, все едно отдолу има акне  Sick , а без грим е още по-зле. Изглежда невзрачна жена , която има бегла прилика с Ирен Онтева.
И тялото и е различно от снимките - не е така едра и висока. Около 170 см, кожа и кости и едни огромни гърди (дали са силикон?).
[/quote
Аха. Има и силикон- Сердев, коса- Дима стил... Joy
Но пък заслужава уважение фактът, че жена с такива данни /конски/ може да влезе в класацията за най-сексапилни жени. Иначе е висока- и безобразно упорита по отношение на фигурата си- може да тренира с часове, всеки ден, докато не и изскочат сълзи в очите.   bouquet
Таня Илиева и Гергана Полежанова са моите фаворитки- като модели, а
Анелия е родена красавица   bouquet

# 85
  • Мнения: 239
  Красива е! И много ми напомня София Лорен. Може би не толкова външно, колкото по величината на таланта си. Не знам дали ще имаме друга, по-добра актриса  от нея.

Явно имаш някакво пристрастие - тази грам секс няма и даже и в студентски град анонимно не бих я извел.

# 86
  • Мнения: 410
Сега попадам на темата и чета смо последните мнения, и понеже прочетох Ирен Онтева...
видях я случайно в един Софийски ресторант преди години, вече беше в Сблъсък и по билбордовете мисля...Наистина нещо бегло ми напомни за онази жена от ТВ - то..... Мисля че е Болемичка! Наистина грима и визията въобще са уникални лъжци. Слаба, грозно дълга, конско лице, широки бели ботушки и къса пола, много ланци...

Иначе, красотата е странно нещо ...
Всеки мъж, харесва различно , в различните си възрасти мисля!

# 87
  • Мнения: 239
Росито е мило и усмихнато момиче.
За Гергана - направо й завиждам - член на МЕНСА, че и толкова красива..  Ама за комплексарите може и да са много 1.80  Joy

'Комплексар' не е обида тъй като всички имаме комплекси и това е нормално. Твоят явно е, че си твърде висока. Ами да - единствено латентните хомосексуалисти харесват да са с жена, която е почти толкова висока, колкото са и те.

# 88
  • Мнения: 239

Златото е инструмент за бягство от инфлация и геополитическа нестабилност. Когато един мъж види една хубава млада жена да носи злато, той започва да мисли, че тя е и умна. Какво ще кажеш сега, а?

Че  който си го помисли това е или глупак, или в ранен пубертет!  Joy
Всеки мъж ще си помисли "курва".

Още повече се задълбочиха подозренията ми , че си ученичка!  Thinking
Ученичка едва ли, но със сигурност joro1 е жена, а не мъж.

Опазил Господ! Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 569
  - Гергана Полежанова     
  - Ева Паунова
- Венета Харизанова

Това са част от красивите българки според мен.

# 90
  • Мнения: 184
И аз да си кажа... Наталия Гуркова и Ирен Онтева Peace

# 91
  • Мнения: 6 618
Гергана Полежанова ,Надежда Михайлова, има и доста други ,но тези първи ми идват наум

# 92
  • София
  • Мнения: 3 880
На мен пък НЕ ми харесва Теди Велинова. Crazy





леле, на тази мадама кой хирург си е оставил ръцете върху силиконките й. ужасни, раздалечени и грозни гърди Shocked

# 93
  • Мнения: 1 546
Българките явно наистина са много красиви жени! Лятото работя с много чужднеци покрай Фолклорния фестивал във Велико Търново и бразилците ми зададоха следния шеговит въпрос "В България като се роди грозна жена да не би да й режете главата??" Joy

# 94
  • Мнения: 7 186
леле, на тази мадама кой хирург си е оставил ръцете върху силиконките й. ужасни, раздалечени и грозни гърди Shocked

Явно тя е на друго мнение, щото много се гордее с тях. Бащата на бившето и гадже и ги е правил, пластичен хирург е, ама не знам кой.
И на мен не ми харесват, хем раздалечени, хем напомпани като балони, направо грозна работа. Предпочитам си моите пред такива. Simple Smile

# 95
  • Мнения: 2 108
сле дкато изчетох всичко-харесваме поддържани жени, а дали са красиви ... Thinking опитваме се да отсеем красивите наистина-и за съм за Анелия и Диляна попова

# 96
  • Центъра на Вселената...
  • Мнения: 97
Ето Анелия, съвсем скоро се снимахме с нея, уверявам ви на живо не е нищо особено.
http://bgphoto.net/photos/15498/o632890302542656250.JPG

Последна редакция: пт, 18 авг 2006, 15:26 от Lacio

# 97
  • Мнения: 661
Ето Анелия, съвсем скоро се снимахме с нея, уверявам ви на живо не е нищо особено.
http://bgphoto.net/photos/15498/o632890302542656250.JPG
Казват, че на живо била толкова хубава, колкото и на снимките!
Какво имаш предвид с това на какво е приилчала преди да отиде в Пайнер?

# 98
  • Мнения: 739
Ето Анелия, съвсем скоро се снимахме с нея, уверявам ви на живо не е нищо особено.
http://bgphoto.net/photos/15498/o632890302542656250.JPG
Lacio - ти по-ми харесваш  Blush

а иначе:
Известно е, че красотата при жените е относителна категория
Някои от българските стилисти са категорични, че "красота" звучи много стерилно, докато думата "хубост" включва и чара, и излъчването.
Известен е и митът, че българките са най-красивите жени. В основата му стои фактът, че повечето са с обаятелно и лъчезарно лице.
Представата за красиво в последните години се налага от стереотипа, изфабрикуван от тв клиповете и лайфстайл списанията.
Моделът за жена е манекенката. Масовите критерии относно външността включват дългата коса, дългите крака и силикон в устните и гърдите.
Не е задължително красивата жена да има интелигентно излъчване. Ценят се по-глуповато и наивно изглеждащите, което се възприема като женственост и невинност. Предпочитат се по-тъмните типове.
Чарът се поддържа от маркови дрехи или псевдомарков гардероб.
Днес за снобски настроените господа е важно жената не само да е хубава, но и известна.
Един от главните редактори на нашумелите жълти издания разказва историята на приятелката на известен бизнесмен, който й отправил ултиматум: "Или ставаш известна или край."

При мъжете за красив се смята "мачисткият" тип
За да постигне нужните физическите параметри, мъжът трябва много да работи над себе си във фитнеса и да полага грижи за тялото си.
Необходимите усилия са доста и затова типажът отстъпва място на мъжа с поведение на границата на гангстерското.
Задължителна тук е комбинацията с много пари и лъскава кола.
Встрани от масовия вкус по-важното е, смятат стилистите, че българите започват да разбират колко е важна добрата външност както за бизнеса им, така и за личния им живот.

# 99
  • Мнения: 7 186
Ето Анелия, съвсем скоро се снимахме с нея, уверявам ви на живо не е нищо особено.
http://bgphoto.net/photos/15498/o632890302542656250.JPG

Уж била отслабнала, пък на тази снимка хич не ми се вижда слаба, а казваш, че скоро е правена.

# 100
  • Мнения: 239
Ето Анелия, съвсем скоро се снимахме с нея, уверявам ви на живо не е нищо особено.
http://bgphoto.net/photos/15498/o632890302542656250.JPG

Ама тя да не би да е помолила теб и компанията ти да се снима с вас

# 101
  • Мнения: 1 014
Ето Анелия, съвсем скоро се снимахме с нея, уверявам ви на живо не е нищо особено.
http://bgphoto.net/photos/15498/o632890302542656250.JPG

Ама тя да не би да е помолила теб и компанията ти да се снима с вас
Laughing hahaha

# 102
  • Мнения: 14 654
...
Явно имаш някакво пристрастие - тази грам секс няма и даже и в студентски град анонимно не бих я извел.

тази, както ти нарече невена коканова, наистина е красива, има излъчване, прекрасна актриса е, няма как да я изведеш където и да било, защото не е сред живите.
жалко, че се изказа така

# 103
  • Мнения: 239
Айде не извъртай защото ти е удобно - много ясно, че не бих извел мъртва жена в червило най-малкото защото на входа няма да ни пуснат, а и ще ми падне имиджа. Не отричам, че Коканова е голяма българска актриса, една истинска легенда и всичко останало, но за твое съжаление красотата и е в най-добрият случай средна. Коя ще предпочета между нея и Нели от Огледала за среднощно рандеву в БИАД, а после и до комплекс Царско Село на Околовръстното според теб?

# 104
  • София
  • Мнения: 3 880
Ето Анелия, съвсем скоро се снимахме с нея, уверявам ви на живо не е нищо особено.
http://bgphoto.net/photos/15498/o632890302542656250.JPG

хей, ти си по-хубава от Анелия Wink

# 105
  • Мнения: 239
Ахахахаха, а аз съм по-хубав от Хан Крум.

# 106
  • Мнения: 6 417
На мен пък НЕ ми харесва Теди Велинова. Crazy





леле, на тази мадама кой хирург си е оставил ръцете върху силиконките й. ужасни, раздалечени и грозни гърди Shocked
Д-р Бояджиев й ремонтира туй-онуй, а гърдите й са такива, защото явно преди хич ги е нямало. JoyТо хич не е смешно де.

# 107
  • Мнения: 239
Аз лично не харесвам силиконовите гърди защото една жена или има гърди или просто да си знае къде и е мястото според мен.

# 108
  • Мнения: 6 417
Айде не извъртай защото ти е удобно - много ясно, че не бих извел мъртва жена в червило най-малкото защото на входа няма да ни пуснат, а и ще ми падне имиджа. Не отричам, че Коканова е голяма българска актриса, една истинска легенда и всичко останало, но за твое съжаление красотата и е в най-добрият случай средна. Коя ще предпочета между нея и Нели от Огледала за среднощно рандеву в БИАД, а после и до комплекс Царско Село на Околовръстното според теб?
А коя според теб ще помнят хората след 100 години? Невена Коканова или Нели?  newsm78

# 109
  • Мнения: 6 417
Аз лично не харесвам силиконовите гърди защото една жена или има гърди или просто да си знае къде и е мястото според мен.
Твоята жена с какви е?

# 110
  • Мнения: 239
Айде не извъртай защото ти е удобно - много ясно, че не бих извел мъртва жена в червило най-малкото защото на входа няма да ни пуснат, а и ще ми падне имиджа. Не отричам, че Коканова е голяма българска актриса, една истинска легенда и всичко останало, но за твое съжаление красотата и е в най-добрият случай средна. Коя ще предпочета между нея и Нели от Огледала за среднощно рандеву в БИАД, а после и до комплекс Царско Село на Околовръстното според теб?
А коя според теб ще помнят хората след 100 години? Невена Коканова или Нели?  newsm78

Зависи кои хора. Феновете на българската арт сцена ще помнят Коканова категорично, но за сметка на това пък голяма част от бизнес елита ще помни Нели (по бащини разкази). Коя от двете групи е по-влиятелна те оставям да се сетиш сама, аз вече знам.

# 111
  • Мнения: 14 654
Ахахахаха, а аз съм по-хубав от Хан Крум.
навярно заради протеиновите вафлички на мусаши  Wink

# 112
  • Мнения: 239
Ти се смей, но аз говорих с един голям специалист - Гаро се казва и той ми каза, че вафлите са идеални за подрастващи деца.

Лично аз ползвам добрия стар винстрол, но на периоди тъй като ставам по думи на колеги малко 'нетолерантен' на работното място. Каква дума само - нетолерантен. Гейове.

# 113
  • София
  • Мнения: 298
Извинявам се, че спамя (за първи път ми е), но не мога да схвана какво прави нареклия себе си joro01 във форума на българските майки, защо ни занимава с явно денонощните си терзания кого да заведе в БИАД или Червило, като при това се държи просташки....
Не мисля, че си струва да се говори с него. А иначе никак не съм против мъжете във форума, даже точно обратното, често са радост за очите и ума по време на четене - тук определено има такива, които знаят как да се държат.

# 114
  • Мнения: 7 186
...защо ни занимава с явно денонощните си терзания кого да заведе в БИАД или Червило...

Ми сигурно има пари за харчене човека... Laughing

# 115
  • Центъра на Вселената...
  • Мнения: 97
Уж била отслабнала, пък на тази снимка хич не ми се вижда слаба, а казваш, че скоро е правена.
[/quote]

 newsm78ми не ми се видя отслабнала, снимката е правена миналия месец,  но то за 1м чудеса стават

# 116
  • Мнения: 239
Извинявам се, че спамя (за първи път ми е), но не мога да схвана какво прави нареклия себе си joro01 във форума на българските майки, защо ни занимава с явно денонощните си терзания кого да заведе в БИАД или Червило, като при това се държи просташки....
Не мисля, че си струва да се говори с него. А иначе никак не съм против мъжете във форума, даже точно обратното, често са радост за очите и ума по време на четене - тук определено има такива, които знаят как да се държат.

Причините са следните:

- имам дете и търся информация от патили
- искам да умея да разбирам жена си от гледна точка на майка какви ги мисли защото тя не е от приказливите
- убиване на време

Не търся да обиждам хора като вас, но искам да знаете, че принципно съм откровен човек и съм свикнал на хорска болка

# 117
  • Мнения: 239
...защо ни занимава с явно денонощните си терзания кого да заведе в БИАД или Червило...

Ми сигурно има пари за харчене човека... Laughing

Искам да ти кажа, че не са достатъчно. Живот и здраве ако ме повишат има голям потенциал.

# 118
  • Мнения: 6 417
Извинявам се, че спамя (за първи път ми е), но не мога да схвана какво прави нареклия себе си joro01 във форума на българските майки, защо ни занимава с явно денонощните си терзания кого да заведе в БИАД или Червило, като при това се държи просташки....
Не мисля, че си струва да се говори с него. А иначе никак не съм против мъжете във форума, даже точно обратното, често са радост за очите и ума по време на четене - тук определено има такива, които знаят как да се държат.

Причините са следните:

- имам дете и търся информация от патили
- искам да умея да разбирам жена си от гледна точка на майка какви ги мисли защото тя не е от приказливите
- убиване на време

Не търся да обиждам хора като вас, но искам да знаете, че принципно съм откровен човек и съм свикнал на хорска болка
Не думай! Mr. Green

# 119
  • Мнения: 14 654
Извинявам се, че спамя (за първи път ми е

не се извинявай, авторът на темата сам проявява склонност към спам Simple Smile

# 120
  • Мнения: 220
за мен са теди бургазлиева и диляна попова.втората я познавам и съм я виждала без грам пудра или фон дьо тен и е даже още по-хубава.тези са за мен...

# 121
  • Мнения: 880
анелия действително не е толкова красива като на клиповете(а в първите си клипове далеч не изглежда така блестящо),но пак смятам,че е класи над колежките си.в ханша също е едричка,но в крайна сметка никой не е перфектен

# 122
  • Мнения: 880
аз пък съм виждала теди бургазлиева и тя си е също толкова красива,и двете са страхотни

# 123
  • Мнения: 1 616
Красотата на една жена не може да се измерва с това дали ще бъде запомнена в арт средите или от така наречения  "бизнес елит", чиито представители през целия си съзнателен живот са прочели единствено упътването за употреба на лосиона им против въшки. Няма значение кои са по-влиятелни. Има значение това, че Нели, колкото и красива да е, никога не може да притежава аристократизма, одухотвореността и интелигентната красота на Невена Коканова. Има неща, по-ценни от силиконовите подплънки и тоновете грим!

Последна редакция: пт, 18 авг 2006, 22:24 от Нимфетка

# 124
  • Мнения: 239
за мен са теди бургазлиева и диляна попова.втората я познавам и съм я виждала без грам пудра или фон дьо тен и е даже още по-хубава.тези са за мен...

Съгласен съм с теб за Диляна Попова. Момичето наистина е страшно красиво, но в лице. Не може да е скелет и да те привлича ако не си латентен педераст минимум. Всички знаем, че секси жената трябва хем да има килограми хем да ги няма.

# 125
  • Мнения: 239
Красотата на една жена не може да се измерва с това дали ще бъде запомнена в арт средите или от така наречения наречения "бизнес елит", чиито представители през целия си съзнателен живот са прочели единствено упътването за употреба на лосиона им против въшки. Няма значение кои са по-влиятелни. Има значение това, че Нели, колкото и красива да е, никога не може да притежава аристократизма, одухотвореността и интелигентната красота на Невена Коканова. Има неща, по-ценни от силиконовите подплънки и тоновете грим!

Интересно мнение. Хвърли ме в дълбок размисъл. Искаш да кажеш, че арт хората са по-умни от бизнес хората ли? Сигурно е така, но аз това не го знам защото работя на отговорна позиция в държавно предприятие и ви правя на всички вас услуга всеки ден.

Аристократизъм имало в Коканова. Къде видя аристократизъм в икона от времето на соца - ти ме вкара в голямо кино, да знаеш.

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Камелия Тодорова. За съжаление не знам дали ще излезе снимката, не знам как се качват тук, а това е плакат на "Търновската царица" от Линкос.
http://torrents.linkos.bg/bitbucket/Tyrnovskata%20carica%20Cover.jpg

# 127
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Сигурно е така, но аз това не го знам защото работя на отговорна позиция в държавно предприятие и ви правя на всички вас услуга всеки ден.


Жоре, техник в енергото ли си?

# 128
  • Мнения: 1 616
Красотата на една жена не може да се измерва с това дали ще бъде запомнена в арт средите или от така наречения наречения "бизнес елит", чиито представители през целия си съзнателен живот са прочели единствено упътването за употреба на лосиона им против въшки. Няма значение кои са по-влиятелни. Има значение това, че Нели, колкото и красива да е, никога не може да притежава аристократизма, одухотвореността и интелигентната красота на Невена Коканова. Има неща, по-ценни от силиконовите подплънки и тоновете грим!

Интересно мнение. Хвърли ме в дълбок размисъл. Искаш да кажеш, че арт хората са по-умни от бизнес хората ли? Сигурно е така, но аз това не го знам защото работя на отговорна позиция в държавно предприятие и ви правя на всички вас услуга всеки ден.

Аристократизъм имало в Коканова. Къде видя аристократизъм в икона от времето на соца - ти ме вкара в голямо кино, да знаеш.

Най-напред за бизнес хората - възможно е и да не сме се разбрали. Мислех, че говориш за онези бизнесмени, които са забогатели и забогатяват по доста съмнителен начин и просто от куртоазия ги наричаш "бизнес елит". Wink Все пак говорим за манекенки предимно, които е известно на всички ни на кого са любимки (да не забравяме и Нели чия любима беше). Та в този смисъл - да, наистина смятам, че арт хората са по-умни. Най-малкото защото имат доста по-различен и пълноценен духовен живот.  А това за услугите, които ни правиш всеки ден, и аз не го разбрах - ще съм ти благодарна, ако обясниш!
Колкото до аристократизма на Невена Коканова, нищо чудно и да съм те вкарала в киното, ако си ми възприел думите бувално. За мен аристократизма не се изчерпва с произхода, а е въпрос на излъчване и поведение. Та в този ред на мисли нищо невероятно не виждам в това и по времето на соца да вирее аристократизма... Просто зависи в какво го търсиш и откриваш! Wink

# 129
  • Мнения: 191
За Анелия...според мен тя е олицетворение на едно обикновено българско момиче...в смисъл....красива е да,но не ослепително и замайващо....скоро бях на концерта на Планета Прима в Русе по стечение на обстоятелствата и мога да ви кажа, че като че ли дори е качила малко килограмчета......но какво пък от това нима 3-4 килограма в повече са критерий за КРасота...не....и се чудя защо наистина в последно време олицетворение на красотата са наричани само манекенки и фолк певици?Нима ние неизвестните български майки не сме достойни да носим тази титла..????

# 130
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Нима ние неизвестните български майки не сме достойни да носим тази титла..????

Отговорът се съдържа във въпроса ти!
Достойни сме, но никой не знае за нашето съществуване!  Wink

# 131
  • Мнения: 50
Az sushto sum za Diliana Popova  smile3521

# 132
  • Мнения: 239
Сигурно е така, но аз това не го знам защото работя на отговорна позиция в държавно предприятие и ви правя на всички вас услуга всеки ден.


Жоре, техник в енергото ли си?

Ахахаха - ето това е чувство за хумор.

# 133
  • Мнения: 239
Красотата на една жена не може да се измерва с това дали ще бъде запомнена в арт средите или от така наречения наречения "бизнес елит", чиито представители през целия си съзнателен живот са прочели единствено упътването за употреба на лосиона им против въшки. Няма значение кои са по-влиятелни. Има значение това, че Нели, колкото и красива да е, никога не може да притежава аристократизма, одухотвореността и интелигентната красота на Невена Коканова. Има неща, по-ценни от силиконовите подплънки и тоновете грим!

Интересно мнение. Хвърли ме в дълбок размисъл. Искаш да кажеш, че арт хората са по-умни от бизнес хората ли? Сигурно е така, но аз това не го знам защото работя на отговорна позиция в държавно предприятие и ви правя на всички вас услуга всеки ден.

Аристократизъм имало в Коканова. Къде видя аристократизъм в икона от времето на соца - ти ме вкара в голямо кино, да знаеш.

Най-напред за бизнес хората - възможно е и да не сме се разбрали. Мислех, че говориш за онези бизнесмени, които са забогатели и забогатяват по доста съмнителен начин и просто от куртоазия ги наричаш "бизнес елит". Wink Все пак говорим за манекенки предимно, които е известно на всички ни на кого са любимки (да не забравяме и Нели чия любима беше). Та в този смисъл - да, наистина смятам, че арт хората са по-умни. Най-малкото защото имат доста по-различен и пълноценен духовен живот.  А това за услугите, които ни правиш всеки ден, и аз не го разбрах - ще съм ти благодарна, ако обясниш!
Колкото до аристократизма на Невена Коканова, нищо чудно и да съм те вкарала в киното, ако си ми възприел думите бувално. За мен аристократизма не се изчерпва с произхода, а е въпрос на излъчване и поведение. Та в този ред на мисли нищо невероятно не виждам в това и по времето на соца да вирее аристократизма... Просто зависи в какво го търсиш и откриваш! Wink

Значи виж сега - ако за теб арт хората са по-умни от бизнес елита значи няма смисъл въобще за нищо.

Супер противоречие е да виждаш аристократизъм в каквато и да е форма в соц икона. Иначе те разбрах.

# 134
  • Мнения: 739
Аз лично не харесвам силиконовите гърди защото една жена или има гърди или просто да си знае къде и е мястото според мен.
?!?
я кажи кой какво място има според големината на циците ?  Crazy че нещо не те разбрах.
Пак ли определя коя колко е умна по някакъв начин?  #Crazy


Доста твои разсъждения са направо смешни и жалки, ша ма прощааш!

# 135
  • Мнения: 239
Аз лично не харесвам силиконовите гърди защото една жена или има гърди или просто да си знае къде и е мястото според мен.
?!?
я кажи кой какво място има според големината на циците ?  Crazy че нещо не те разбрах.
Пак ли определя коя колко е умна по някакъв начин?  #Crazy


Доста твои разсъждения са направо смешни и жалки, ша ма прощааш!


Ти вярваш, че те са жалки, но ме питаш за мнение. Това теб каква те прави?

# 136
  • София
  • Мнения: 3 328
Супер противоречие е да виждаш аристократизъм в каквато и да е форма в соц икона.
Жорка, за теб може би е останало тайна или е непонятно, но - и по соц. време имаше определена прослойка хора, които живееха, хранеха се /в буквалния и преносния смисъл на думата/, дишаха...изобщо всичко вършеха с аристократизъм. И точно за тези хора някакъв си половин век въобще не беше в състояние да угаси "туй, що не гасне". Лагерите бяха само бегъл опит. Но не разчитам, че ще разбереш написаното - видно от предишните ти постинги по темата, ти класифицираш жените според степента на старание и честотата на елипирането, както и по наличието или отсъствието на ясно изразени вторични полови белези, каквито са млечните жлези.
По-здрав! Laughing

# 137
Жоре, хващам бас ,че пишката ти е малка, оттам идват и изкривяванията в мисленето ти ThinkingСъчувствам ти ,но дано дамата до теб е толкова толерантна  с теб, за да се успокоиш на някои теми и да не ги пускаш в най-готиния форум, и да ни караш да мислим по абсурдния ти начин Peace

# 138
  • Мнения: 739
Аз лично не харесвам силиконовите гърди защото една жена или има гърди или просто да си знае къде и е мястото според мен.
?!?
я кажи кой какво място има според големината на циците ?  Crazy че нещо не те разбрах.
Пак ли определя коя колко е умна по някакъв начин?  #Crazy


Доста твои разсъждения са направо смешни и жалки, ша ма прощааш!


Ти вярваш, че те са жалки, но ме питаш за мнение. Това теб каква те прави?

въпросът ми беше реторичен - не очаквам отговор, защото не би могло да има такъв. Просто се чудя  ooooh!

# 139
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Сигурно е така, но аз това не го знам защото работя на отговорна позиция в държавно предприятие и ви правя на всички вас услуга всеки ден.


Жоре, техник в енергото ли си?
Joy Joy Joy
Обичам те, Карън! И Нимфетка също.  Hug
Прави ми впечатление, че за повечето красивата жена е "поддържаната" жена - плътен грим, силикон, пластика, изкуствени коси, очи, нокти, куп бижута - и ето ти една, "стилна"  #Crazy жена.
Изброените до тук мадами не само, че не ми харесват, ами и се моля да не ги срещна в тъмното. Плашат ме.  Laughing
Лично аз харесвам естествено красиви, одухотворени жени с ярка индивидуалност и излъчване. Много жени ми харесват, но едва ли ще ги видите на корицата на "Паралели" или "Нов фолк" с надпис отгоре: "Красавица".
В момента се сещам (от публ;ично известните) за Зорница от балет "Дива". За Койна Русева. Божана Татарска. Елена Петрова. За Радинела Бусерска и особено Радина Червенова.
От старото поколение - Невена Коканова, Цветана Манева, Гинка Станчева (и сега става), Татяна Лолова (виждали ли сте я като млада?).

# 140
  • София
  • Мнения: 5 289
За мен Ани Александрова е също една от многото красиви българки:

# 141
  • Мнения: 6 155
За мен Ани Александрова е също една от многото красиви българки:


Коя е тя? Наистина е красива  Hug

# 142
  • София
  • Мнения: 5 289
Главен редактор на сп.Анна Flutterи една от създателките на Движението на неомъжените жени.

# 143
  • Мнения: 3 456
Адскки много красиви българки има, от твоите фаворитки най-ме кефи Ирен Онтева

# 144
# 145
  • Мнения: 3 447
Радина Червенова я харесвам много - има някаква одухотворена, "вечна" хубост.

# 146
  • Мнения: 2 697
Имам изключително много любимки, но и изключително много от известните дами ме отблъскват, дори някои, които са красиви. Повечето моделки като Жени Калканджиева, Ивайла Бакалова, Ирен Онтева...са ми крайно противни както като визия, така и като излъчване. Може би самото им излъчване и високомерно поведение пречи да видя красотата им. Повечето известни лица на България от нашите съвременнички са изключително пошли...
Винаги съм харесвала жени с излъчване, със силно женско присъствие, например Невена Коканова, Цветана Манева...




-силно, властно, женско присъствие...дори след толкова години. Преди време я видях в центъра на София - нямах думи да я опиша.

От съвсем друг порядък, по-скоро заради детското й, чаровно излъчване, ми харесва Анелия. Правилни черти, чаровна усмивка, много нежност и красота...а бебешката й коса поне на мен ми изглежда сладка   Hug


# 147
  • Мнения: 7 186

Мира съм я виждала, на живо е още по- красива! Hug

# 148
  • Мнения: 155
Невена Коканова, Радина Червенова, Мира Добрева

# 149
  • Мнения: 2 897

Мира съм я виждала, на живо е още по- красива! Hug

И аз съм я виждала,така е! newsm10

# 150
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Главен редактор на сп.Анна Flutterи една от създателките на Движението на неомъжените жени.
Да, ама виждала ли си я наживо?  Mr. Green На тази снимка бая са я докарали, направо не прилича на себе си.
А Мира си е хубава и без грим...

# 151
  • София
  • Мнения: 5 289
Главен редактор на сп.Анна Flutterи една от създателките на Движението на неомъжените жени.
Да, ама виждала ли си я наживо?  Mr. Green На тази снимка бая са я докарали, направо не прилича на себе си.
А Мира си е хубава и без грим...
Еми хубаво де,аз казвам че я харесвам,независимо  от това дали съм я виждала наживо или не. Confused

# 152
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Това пък, което аз казвам, Карчева, че лицето на снимката няма кажи-речи, нищо общо, с лицето в реалния живот.  Wink Та затова попитах виждала ли си я наживо.

# 153
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414

Мира съм я виждала, на живо е още по- красива! Hug

И аз съм я виждала,така е! newsm10
Това е и моята фаворитка.

# 154
  • София
  • Мнения: 5 289
Ама аз те разбрах,то това което казваш ясно,че е така.
На живо не съм я виждала,но колкото пъти съм я гледала по ТВ,списания и нета,все ми е харесвала,та така.Малко са тези които съм виждала наживо,но много са тези които дори и да не съм виждала ги харесвам. Flutter

# 155
  • Мнения: 5 647
Много ми е интересно кои българки според вас са изумително красиви. Аз се възхищавам от Ивайла Бакалова, Жени Калканджиева, Наталия Гуркова, Надежда Михайлова, Ирен Онтева както и от много други по-малко известни девойки. Българката е най-красивата жена!

От изброените ми харесва единствено Ивайла Бакалова.

# 156
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ама аз те разбрах,то това което казваш ясно,че е така.
На живо не съм я виждала,но колкото пъти съм я гледала по ТВ,списания и нета,все ми е харесвала,та така.Малко са тези които съм виждала наживо,но много са тези които дори и да не съм виждала ги харесвам. Flutter
Ако всички харесвахме едно и също, голяма скука щеше да настане.  Laughing
bouquet

# 157
  • Мнения: 7 474
Ето още от нея  Crazy
Видях я на времето, когато работеше в Нова Тв, но не беше водеща, съвсем случайно в кафенето им и ми направи впечатление-красива с дълга коса до кръста кестенявя, но много красива. Много се зарадвах да я видя после като водеща  Laughing




И колежката и е много красива жена  Crazy

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 22:23 от Lео

# 158
  • София
  • Мнения: 5 289
Гала също много я харесвам и страшно ми липсва предаването й "На кафе". Cry

# 159
  • Мнения: 2 910
Мира Добрева е наистина много красива жена и определено тя е моята фаворитка.

# 160
  • Мнения: 239
Супер противоречие е да виждаш аристократизъм в каквато и да е форма в соц икона.
Жорка, за теб може би е останало тайна или е непонятно, но - и по соц. време имаше определена прослойка хора, които живееха, хранеха се /в буквалния и преносния смисъл на думата/, дишаха...изобщо всичко вършеха с аристократизъм. И точно за тези хора някакъв си половин век въобще не беше в състояние да угаси "туй, що не гасне". Лагерите бяха само бегъл опит. Но не разчитам, че ще разбереш написаното - видно от предишните ти постинги по темата, ти класифицираш жените според степента на старание и честотата на елипирането, както и по наличието или отсъствието на ясно изразени вторични полови белези, каквито са млечните жлези.
По-здрав! Laughing

Знам, че имаше хомосексуалисти и по времето на комунизма. Лагерите имаха мисъл, но така и не бяха приложени както трябва.

# 161
  • Мнения: 239
Жоре, хващам бас ,че пишката ти е малка, оттам идват и изкривяванията в мисленето ти ThinkingСъчувствам ти ,но дано дамата до теб е толкова толерантна  с теб, за да се успокоиш на някои теми и да не ги пускаш в най-готиния форум, и да ни караш да мислим по абсурдния ти начин Peace

Ти да си чувала за истински българин патриот на престижна държавна работа с Мерцедес да има малка пишка? Май те затапих, а? Grinning

# 162
  • Мнения: 239
Сигурно е така, но аз това не го знам защото работя на отговорна позиция в държавно предприятие и ви правя на всички вас услуга всеки ден.


Жоре, техник в енергото ли си?
Joy Joy Joy
Обичам те, Карън! И Нимфетка също.  Hug
Прави ми впечатление, че за повечето красивата жена е "поддържаната" жена - плътен грим, силикон, пластика, изкуствени коси, очи, нокти, куп бижута - и ето ти една, "стилна"  #Crazy жена.
Изброените до тук мадами не само, че не ми харесват, ами и се моля да не ги срещна в тъмното. Плашат ме.  Laughing
Лично аз харесвам естествено красиви, одухотворени жени с ярка индивидуалност и излъчване. Много жени ми харесват, но едва ли ще ги видите на корицата на "Паралели" или "Нов фолк" с надпис отгоре: "Красавица".
В момента се сещам (от публ;ично известните) за Зорница от балет "Дива". За Койна Русева. Божана Татарска. Елена Петрова. За Радинела Бусерска и особено Радина Червенова.
От старото поколение - Невена Коканова, Цветана Манева, Гинка Станчева (и сега става), Татяна Лолова (виждали ли сте я като млада?).


Вместо да пишеш толкова дълго можеше просто да кажеш, че се кефиш на вълци и те дразнят яките мацки, за каквито мечтаят мъжете. Това вероятно е защото не виждаш общи неща с едните, но виждаш бая с другите ако се сещаш за какво става дума. Grinning

# 163
  • Мнения: 239
Ама аз те разбрах,то това което казваш ясно,че е така.
На живо не съм я виждала,но колкото пъти съм я гледала по ТВ,списания и нета,все ми е харесвала,та така.Малко са тези които съм виждала наживо,но много са тези които дори и да не съм виждала ги харесвам. Flutter
Ако всички харесвахме едно и също, голяма скука щеше да настане.  Laughing
bouquet

Да, но в края на краищата от значение е какви жени харесват мъжете защото именно този критерий определя цената на всяка жена. Съвременният вкус гледам не устройва бая дами в този форум и може би една машина на времето с портал към средновековието би помогнал. Рубенсче, краят на булимията иде.

# 164
  • Мнения: 239
Гала също много я харесвам и страшно ми липсва предаването й "На кафе". Cry


На всички ни липсва неописуемият и интелект.

# 165
  • София
  • Мнения: 3 328
Знам, че имаше хомосексуалисти и по времето на комунизма. Лагерите имаха мисъл, но така и не бяха приложени както трябва.
Че имаше - имаше. И че повечето от тях бяха едновременно с това талантливи артисти - също. Разликата с днешните? Тези сега помпат и бегат. След тях - празно. Сещаш?
Пък за мисълта в лагерите да не отваряме дума - справка: Закон за обявяване на комунистическия режим в България за престъпен. Законът е действащ. Не е отменен. А ти, съвсем сигурно е - не знаеш какво е да те викат нощем по номер.  Защото си българин патриот на престижна държавна работа с Мерцедес и голяма пишка. Нъл тъй?
Оттам насетне е излишно да чешеш клавиатурата си по под-темата.
По-здрав! Laughing

Последна редакция: вт, 22 авг 2006, 13:27 от Karimma

# 166
  • Мнения: 2 309
Остава да уточним в кой български град,има пренасищане на красавици newsm78

# 167
  • Мнения: 239
Знам, че имаше хомосексуалисти и по времето на комунизма. Лагерите имаха мисъл, но така и не бяха приложени както трябва.
Че имаше - имаше. И че повечето от тях бяха едновременно с това талантливи артисти - също. Разликата с днешните? Тези сега помпат и бегат. След тях - празно. Сещаш?
Пък за мисълта в лагерите да не отваряме дума - справка: Закон за обявяване на комунистическия режим в България за престъпен. Законът е действащ. Не е отменен. А ти, съвсем сигурно е - не знаеш какво е да те викат нощем по номер. Аз познавах човек, който е викан така, в приложен "не както трябва" лагер. Оттам насетне е излишно да чешеш клавиатурата си по под-темата.
По-здрав! Laughing

Под снимката ти пише нещо за доброта до смърт. Ти да нямаш някой от родата да е лежал, че да ти е толкова вътрешно?! Ами да го бяхте лекували навреме бе, с какво съм аз виновен за хомо ориентацията?!

# 168
  • Мнения: 239
Остава да уточним в кой български град,има пренасищане на красавици newsm78

В София и Варна, естествено.

# 169
  • София
  • Мнения: 3 328
Под снимката ти пише нещо за доброта до смърт. Ти да нямаш някой от родата да е лежал, че да ти е толкова вътрешно?! Ами да го бяхте лекували навреме бе, с какво съм аз виновен за хомо ориентацията?!
Цък, бе, джанъм - режа глави от кръста. Ако си успял да прочетеш - не съм уточнила до чия смърт се простира добротата ми Laughing
А ти, ако не се сещаш какво да напишеш в отговор на постингите ми, не пиши глупотевинки.
По-здрав! Grinning

# 170
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Жоре, хващам бас ,че пишката ти е малка, оттам идват и изкривяванията в мисленето ти ThinkingСъчувствам ти ,но дано дамата до теб е толкова толерантна  с теб, за да се успокоиш на някои теми и да не ги пускаш в най-готиния форум, и да ни караш да мислим по абсурдния ти начин Peace

Ти да си чувала за истински българин патриот на престижна държавна работа с Мерцедес да има малка пишка? Май те затапих, а? Grinning

Трудно ще затапиш някого с модел Мерцедес, който вече от 15 г. не се произвежда!   Joy

# 171
  • Мнения: 5 539
Съжалявам за отклонението:
Жоре, от няколко дни насам имам натрапчивото усещане, че си активист на партия "АТАКА". Психологическият ти профил съвпада перфектно.
Я си признай, така ли е? Да не би да си Павел Чернев?

# 172
  • Мнения: 98
Съжалявам за отклонението:
Жоре, от няколко дни насам имам натрапчивото усещане, че си активист на партия "АТАКА". Психологическият ти профил съвпада перфектно.
Я си признай, така ли е? Да не би да си Павел Чернев?



hahaha

# 173
  • Мнения: 14 654
... те дразнят яките мацки, за каквито мечтаят мъжете.

ти няма как да знаеш за какво мечтаят умните мъже  Wink

# 174
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Вместо да пишеш толкова дълго можеше просто да кажеш, че се кефиш на вълци и те дразнят яките мацки, за каквито мечтаят мъжете. Това вероятно е защото не виждаш общи неща с едните, но виждаш бая с другите ако се сещаш за какво става дума. Grinning
Не ти ли се струва, че би било по-добре първо да ме зърнеш наживо, а после да си правиш изводите?  Wink
 Joy Joy Joy

# 175
Виж какво Жорка не само не си ме затапил по отношение на големината на твоето достойнство, дори напротив Naughty
Предизвиквам те да ми го докажеш ,ще стане ли Mr. Green
А и между другото това ,че толкова красиви българки в този форум са настръхнали срещу теб не ти ли говори нещо? Освен ,че демонстрираш посредствен вкус и обиждаш дамите тук, включително и мен Crossing ArmsЩо за Жентъл мен си ти, сигурно и пари нямаш ,щото ако ги имаше щеше не да въздишаш по въпросните мацки ,а да си с тях bowuu
Целувки Grinning

Общи условия

Активация на акаунт