Да поговорим за красивите българки

  • 16 949
  • 175
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 220
за мен са теди бургазлиева и диляна попова.втората я познавам и съм я виждала без грам пудра или фон дьо тен и е даже още по-хубава.тези са за мен...

# 121
  • Мнения: 880
анелия действително не е толкова красива като на клиповете(а в първите си клипове далеч не изглежда така блестящо),но пак смятам,че е класи над колежките си.в ханша също е едричка,но в крайна сметка никой не е перфектен

# 122
  • Мнения: 880
аз пък съм виждала теди бургазлиева и тя си е също толкова красива,и двете са страхотни

# 123
  • Мнения: 1 616
Красотата на една жена не може да се измерва с това дали ще бъде запомнена в арт средите или от така наречения  "бизнес елит", чиито представители през целия си съзнателен живот са прочели единствено упътването за употреба на лосиона им против въшки. Няма значение кои са по-влиятелни. Има значение това, че Нели, колкото и красива да е, никога не може да притежава аристократизма, одухотвореността и интелигентната красота на Невена Коканова. Има неща, по-ценни от силиконовите подплънки и тоновете грим!

Последна редакция: пт, 18 авг 2006, 22:24 от Нимфетка

# 124
  • Мнения: 239
за мен са теди бургазлиева и диляна попова.втората я познавам и съм я виждала без грам пудра или фон дьо тен и е даже още по-хубава.тези са за мен...

Съгласен съм с теб за Диляна Попова. Момичето наистина е страшно красиво, но в лице. Не може да е скелет и да те привлича ако не си латентен педераст минимум. Всички знаем, че секси жената трябва хем да има килограми хем да ги няма.

# 125
  • Мнения: 239
Красотата на една жена не може да се измерва с това дали ще бъде запомнена в арт средите или от така наречения наречения "бизнес елит", чиито представители през целия си съзнателен живот са прочели единствено упътването за употреба на лосиона им против въшки. Няма значение кои са по-влиятелни. Има значение това, че Нели, колкото и красива да е, никога не може да притежава аристократизма, одухотвореността и интелигентната красота на Невена Коканова. Има неща, по-ценни от силиконовите подплънки и тоновете грим!

Интересно мнение. Хвърли ме в дълбок размисъл. Искаш да кажеш, че арт хората са по-умни от бизнес хората ли? Сигурно е така, но аз това не го знам защото работя на отговорна позиция в държавно предприятие и ви правя на всички вас услуга всеки ден.

Аристократизъм имало в Коканова. Къде видя аристократизъм в икона от времето на соца - ти ме вкара в голямо кино, да знаеш.

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 14 087
Камелия Тодорова. За съжаление не знам дали ще излезе снимката, не знам как се качват тук, а това е плакат на "Търновската царица" от Линкос.
http://torrents.linkos.bg/bitbucket/Tyrnovskata%20carica%20Cover.jpg

# 127
  • Sofia
  • Мнения: 7 000
Сигурно е така, но аз това не го знам защото работя на отговорна позиция в държавно предприятие и ви правя на всички вас услуга всеки ден.


Жоре, техник в енергото ли си?

# 128
  • Мнения: 1 616
Красотата на една жена не може да се измерва с това дали ще бъде запомнена в арт средите или от така наречения наречения "бизнес елит", чиито представители през целия си съзнателен живот са прочели единствено упътването за употреба на лосиона им против въшки. Няма значение кои са по-влиятелни. Има значение това, че Нели, колкото и красива да е, никога не може да притежава аристократизма, одухотвореността и интелигентната красота на Невена Коканова. Има неща, по-ценни от силиконовите подплънки и тоновете грим!

Интересно мнение. Хвърли ме в дълбок размисъл. Искаш да кажеш, че арт хората са по-умни от бизнес хората ли? Сигурно е така, но аз това не го знам защото работя на отговорна позиция в държавно предприятие и ви правя на всички вас услуга всеки ден.

Аристократизъм имало в Коканова. Къде видя аристократизъм в икона от времето на соца - ти ме вкара в голямо кино, да знаеш.

Най-напред за бизнес хората - възможно е и да не сме се разбрали. Мислех, че говориш за онези бизнесмени, които са забогатели и забогатяват по доста съмнителен начин и просто от куртоазия ги наричаш "бизнес елит". Wink Все пак говорим за манекенки предимно, които е известно на всички ни на кого са любимки (да не забравяме и Нели чия любима беше). Та в този смисъл - да, наистина смятам, че арт хората са по-умни. Най-малкото защото имат доста по-различен и пълноценен духовен живот.  А това за услугите, които ни правиш всеки ден, и аз не го разбрах - ще съм ти благодарна, ако обясниш!
Колкото до аристократизма на Невена Коканова, нищо чудно и да съм те вкарала в киното, ако си ми възприел думите бувално. За мен аристократизма не се изчерпва с произхода, а е въпрос на излъчване и поведение. Та в този ред на мисли нищо невероятно не виждам в това и по времето на соца да вирее аристократизма... Просто зависи в какво го търсиш и откриваш! Wink

# 129
  • Мнения: 191
За Анелия...според мен тя е олицетворение на едно обикновено българско момиче...в смисъл....красива е да,но не ослепително и замайващо....скоро бях на концерта на Планета Прима в Русе по стечение на обстоятелствата и мога да ви кажа, че като че ли дори е качила малко килограмчета......но какво пък от това нима 3-4 килограма в повече са критерий за КРасота...не....и се чудя защо наистина в последно време олицетворение на красотата са наричани само манекенки и фолк певици?Нима ние неизвестните български майки не сме достойни да носим тази титла..????

# 130
  • Sofia
  • Мнения: 7 000
Нима ние неизвестните български майки не сме достойни да носим тази титла..????

Отговорът се съдържа във въпроса ти!
Достойни сме, но никой не знае за нашето съществуване!  Wink

# 131
  • Мнения: 50
Az sushto sum za Diliana Popova  smile3521

# 132
  • Мнения: 239
Сигурно е така, но аз това не го знам защото работя на отговорна позиция в държавно предприятие и ви правя на всички вас услуга всеки ден.


Жоре, техник в енергото ли си?

Ахахаха - ето това е чувство за хумор.

# 133
  • Мнения: 239
Красотата на една жена не може да се измерва с това дали ще бъде запомнена в арт средите или от така наречения наречения "бизнес елит", чиито представители през целия си съзнателен живот са прочели единствено упътването за употреба на лосиона им против въшки. Няма значение кои са по-влиятелни. Има значение това, че Нели, колкото и красива да е, никога не може да притежава аристократизма, одухотвореността и интелигентната красота на Невена Коканова. Има неща, по-ценни от силиконовите подплънки и тоновете грим!

Интересно мнение. Хвърли ме в дълбок размисъл. Искаш да кажеш, че арт хората са по-умни от бизнес хората ли? Сигурно е така, но аз това не го знам защото работя на отговорна позиция в държавно предприятие и ви правя на всички вас услуга всеки ден.

Аристократизъм имало в Коканова. Къде видя аристократизъм в икона от времето на соца - ти ме вкара в голямо кино, да знаеш.

Най-напред за бизнес хората - възможно е и да не сме се разбрали. Мислех, че говориш за онези бизнесмени, които са забогатели и забогатяват по доста съмнителен начин и просто от куртоазия ги наричаш "бизнес елит". Wink Все пак говорим за манекенки предимно, които е известно на всички ни на кого са любимки (да не забравяме и Нели чия любима беше). Та в този смисъл - да, наистина смятам, че арт хората са по-умни. Най-малкото защото имат доста по-различен и пълноценен духовен живот.  А това за услугите, които ни правиш всеки ден, и аз не го разбрах - ще съм ти благодарна, ако обясниш!
Колкото до аристократизма на Невена Коканова, нищо чудно и да съм те вкарала в киното, ако си ми възприел думите бувално. За мен аристократизма не се изчерпва с произхода, а е въпрос на излъчване и поведение. Та в този ред на мисли нищо невероятно не виждам в това и по времето на соца да вирее аристократизма... Просто зависи в какво го търсиш и откриваш! Wink

Значи виж сега - ако за теб арт хората са по-умни от бизнес елита значи няма смисъл въобще за нищо.

Супер противоречие е да виждаш аристократизъм в каквато и да е форма в соц икона. Иначе те разбрах.

# 134
  • Мнения: 739
Аз лично не харесвам силиконовите гърди защото една жена или има гърди или просто да си знае къде и е мястото според мен.
?!?
я кажи кой какво място има според големината на циците ?  Crazy че нещо не те разбрах.
Пак ли определя коя колко е умна по някакъв начин?  #Crazy


Доста твои разсъждения са направо смешни и жалки, ша ма прощааш!

Общи условия

Активация на акаунт