Да поговорим за красивите българки

  • 16 960
  • 175
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 239
Ахахахаха, а аз съм по-хубав от Хан Крум.

# 106
  • Мнения: 6 417
На мен пък НЕ ми харесва Теди Велинова. Crazy





леле, на тази мадама кой хирург си е оставил ръцете върху силиконките й. ужасни, раздалечени и грозни гърди Shocked
Д-р Бояджиев й ремонтира туй-онуй, а гърдите й са такива, защото явно преди хич ги е нямало. JoyТо хич не е смешно де.

# 107
  • Мнения: 239
Аз лично не харесвам силиконовите гърди защото една жена или има гърди или просто да си знае къде и е мястото според мен.

# 108
  • Мнения: 6 417
Айде не извъртай защото ти е удобно - много ясно, че не бих извел мъртва жена в червило най-малкото защото на входа няма да ни пуснат, а и ще ми падне имиджа. Не отричам, че Коканова е голяма българска актриса, една истинска легенда и всичко останало, но за твое съжаление красотата и е в най-добрият случай средна. Коя ще предпочета между нея и Нели от Огледала за среднощно рандеву в БИАД, а после и до комплекс Царско Село на Околовръстното според теб?
А коя според теб ще помнят хората след 100 години? Невена Коканова или Нели?  newsm78

# 109
  • Мнения: 6 417
Аз лично не харесвам силиконовите гърди защото една жена или има гърди или просто да си знае къде и е мястото според мен.
Твоята жена с какви е?

# 110
  • Мнения: 239
Айде не извъртай защото ти е удобно - много ясно, че не бих извел мъртва жена в червило най-малкото защото на входа няма да ни пуснат, а и ще ми падне имиджа. Не отричам, че Коканова е голяма българска актриса, една истинска легенда и всичко останало, но за твое съжаление красотата и е в най-добрият случай средна. Коя ще предпочета между нея и Нели от Огледала за среднощно рандеву в БИАД, а после и до комплекс Царско Село на Околовръстното според теб?
А коя според теб ще помнят хората след 100 години? Невена Коканова или Нели?  newsm78

Зависи кои хора. Феновете на българската арт сцена ще помнят Коканова категорично, но за сметка на това пък голяма част от бизнес елита ще помни Нели (по бащини разкази). Коя от двете групи е по-влиятелна те оставям да се сетиш сама, аз вече знам.

# 111
  • Мнения: 14 654
Ахахахаха, а аз съм по-хубав от Хан Крум.
навярно заради протеиновите вафлички на мусаши  Wink

# 112
  • Мнения: 239
Ти се смей, но аз говорих с един голям специалист - Гаро се казва и той ми каза, че вафлите са идеални за подрастващи деца.

Лично аз ползвам добрия стар винстрол, но на периоди тъй като ставам по думи на колеги малко 'нетолерантен' на работното място. Каква дума само - нетолерантен. Гейове.

# 113
  • София
  • Мнения: 298
Извинявам се, че спамя (за първи път ми е), но не мога да схвана какво прави нареклия себе си joro01 във форума на българските майки, защо ни занимава с явно денонощните си терзания кого да заведе в БИАД или Червило, като при това се държи просташки....
Не мисля, че си струва да се говори с него. А иначе никак не съм против мъжете във форума, даже точно обратното, често са радост за очите и ума по време на четене - тук определено има такива, които знаят как да се държат.

# 114
  • Мнения: 7 186
...защо ни занимава с явно денонощните си терзания кого да заведе в БИАД или Червило...

Ми сигурно има пари за харчене човека... Laughing

# 115
  • Центъра на Вселената...
  • Мнения: 97
Уж била отслабнала, пък на тази снимка хич не ми се вижда слаба, а казваш, че скоро е правена.
[/quote]

 newsm78ми не ми се видя отслабнала, снимката е правена миналия месец,  но то за 1м чудеса стават

# 116
  • Мнения: 239
Извинявам се, че спамя (за първи път ми е), но не мога да схвана какво прави нареклия себе си joro01 във форума на българските майки, защо ни занимава с явно денонощните си терзания кого да заведе в БИАД или Червило, като при това се държи просташки....
Не мисля, че си струва да се говори с него. А иначе никак не съм против мъжете във форума, даже точно обратното, често са радост за очите и ума по време на четене - тук определено има такива, които знаят как да се държат.

Причините са следните:

- имам дете и търся информация от патили
- искам да умея да разбирам жена си от гледна точка на майка какви ги мисли защото тя не е от приказливите
- убиване на време

Не търся да обиждам хора като вас, но искам да знаете, че принципно съм откровен човек и съм свикнал на хорска болка

# 117
  • Мнения: 239
...защо ни занимава с явно денонощните си терзания кого да заведе в БИАД или Червило...

Ми сигурно има пари за харчене човека... Laughing

Искам да ти кажа, че не са достатъчно. Живот и здраве ако ме повишат има голям потенциал.

# 118
  • Мнения: 6 417
Извинявам се, че спамя (за първи път ми е), но не мога да схвана какво прави нареклия себе си joro01 във форума на българските майки, защо ни занимава с явно денонощните си терзания кого да заведе в БИАД или Червило, като при това се държи просташки....
Не мисля, че си струва да се говори с него. А иначе никак не съм против мъжете във форума, даже точно обратното, често са радост за очите и ума по време на четене - тук определено има такива, които знаят как да се държат.

Причините са следните:

- имам дете и търся информация от патили
- искам да умея да разбирам жена си от гледна точка на майка какви ги мисли защото тя не е от приказливите
- убиване на време

Не търся да обиждам хора като вас, но искам да знаете, че принципно съм откровен човек и съм свикнал на хорска болка
Не думай! Mr. Green

# 119
  • Мнения: 14 654
Извинявам се, че спамя (за първи път ми е

не се извинявай, авторът на темата сам проявява склонност към спам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт