Да поговорим за красивите българки

  • 16 924
  • 175
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 3 328
Знам, че имаше хомосексуалисти и по времето на комунизма. Лагерите имаха мисъл, но така и не бяха приложени както трябва.
Че имаше - имаше. И че повечето от тях бяха едновременно с това талантливи артисти - също. Разликата с днешните? Тези сега помпат и бегат. След тях - празно. Сещаш?
Пък за мисълта в лагерите да не отваряме дума - справка: Закон за обявяване на комунистическия режим в България за престъпен. Законът е действащ. Не е отменен. А ти, съвсем сигурно е - не знаеш какво е да те викат нощем по номер.  Защото си българин патриот на престижна държавна работа с Мерцедес и голяма пишка. Нъл тъй?
Оттам насетне е излишно да чешеш клавиатурата си по под-темата.
По-здрав! Laughing

Последна редакция: вт, 22 авг 2006, 13:27 от Karimma

# 166
  • Мнения: 2 309
Остава да уточним в кой български град,има пренасищане на красавици newsm78

# 167
  • Мнения: 239
Знам, че имаше хомосексуалисти и по времето на комунизма. Лагерите имаха мисъл, но така и не бяха приложени както трябва.
Че имаше - имаше. И че повечето от тях бяха едновременно с това талантливи артисти - също. Разликата с днешните? Тези сега помпат и бегат. След тях - празно. Сещаш?
Пък за мисълта в лагерите да не отваряме дума - справка: Закон за обявяване на комунистическия режим в България за престъпен. Законът е действащ. Не е отменен. А ти, съвсем сигурно е - не знаеш какво е да те викат нощем по номер. Аз познавах човек, който е викан така, в приложен "не както трябва" лагер. Оттам насетне е излишно да чешеш клавиатурата си по под-темата.
По-здрав! Laughing

Под снимката ти пише нещо за доброта до смърт. Ти да нямаш някой от родата да е лежал, че да ти е толкова вътрешно?! Ами да го бяхте лекували навреме бе, с какво съм аз виновен за хомо ориентацията?!

# 168
  • Мнения: 239
Остава да уточним в кой български град,има пренасищане на красавици newsm78

В София и Варна, естествено.

# 169
  • София
  • Мнения: 3 328
Под снимката ти пише нещо за доброта до смърт. Ти да нямаш някой от родата да е лежал, че да ти е толкова вътрешно?! Ами да го бяхте лекували навреме бе, с какво съм аз виновен за хомо ориентацията?!
Цък, бе, джанъм - режа глави от кръста. Ако си успял да прочетеш - не съм уточнила до чия смърт се простира добротата ми Laughing
А ти, ако не се сещаш какво да напишеш в отговор на постингите ми, не пиши глупотевинки.
По-здрав! Grinning

# 170
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Жоре, хващам бас ,че пишката ти е малка, оттам идват и изкривяванията в мисленето ти ThinkingСъчувствам ти ,но дано дамата до теб е толкова толерантна  с теб, за да се успокоиш на някои теми и да не ги пускаш в най-готиния форум, и да ни караш да мислим по абсурдния ти начин Peace

Ти да си чувала за истински българин патриот на престижна държавна работа с Мерцедес да има малка пишка? Май те затапих, а? Grinning

Трудно ще затапиш някого с модел Мерцедес, който вече от 15 г. не се произвежда!   Joy

# 171
  • Мнения: 5 539
Съжалявам за отклонението:
Жоре, от няколко дни насам имам натрапчивото усещане, че си активист на партия "АТАКА". Психологическият ти профил съвпада перфектно.
Я си признай, така ли е? Да не би да си Павел Чернев?

# 172
  • Мнения: 98
Съжалявам за отклонението:
Жоре, от няколко дни насам имам натрапчивото усещане, че си активист на партия "АТАКА". Психологическият ти профил съвпада перфектно.
Я си признай, така ли е? Да не би да си Павел Чернев?



hahaha

# 173
  • Мнения: 14 654
... те дразнят яките мацки, за каквито мечтаят мъжете.

ти няма как да знаеш за какво мечтаят умните мъже  Wink

# 174
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Вместо да пишеш толкова дълго можеше просто да кажеш, че се кефиш на вълци и те дразнят яките мацки, за каквито мечтаят мъжете. Това вероятно е защото не виждаш общи неща с едните, но виждаш бая с другите ако се сещаш за какво става дума. Grinning
Не ти ли се струва, че би било по-добре първо да ме зърнеш наживо, а после да си правиш изводите?  Wink
 Joy Joy Joy

# 175
Виж какво Жорка не само не си ме затапил по отношение на големината на твоето достойнство, дори напротив Naughty
Предизвиквам те да ми го докажеш ,ще стане ли Mr. Green
А и между другото това ,че толкова красиви българки в този форум са настръхнали срещу теб не ти ли говори нещо? Освен ,че демонстрираш посредствен вкус и обиждаш дамите тук, включително и мен Crossing ArmsЩо за Жентъл мен си ти, сигурно и пари нямаш ,щото ако ги имаше щеше не да въздишаш по въпросните мацки ,а да си с тях bowuu
Целувки Grinning

Общи условия

Активация на акаунт