Да поговорим за красивите българки

  • 16 964
  • 175
  •   1
Отговори
# 150
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Главен редактор на сп.Анна Flutterи една от създателките на Движението на неомъжените жени.
Да, ама виждала ли си я наживо?  Mr. Green На тази снимка бая са я докарали, направо не прилича на себе си.
А Мира си е хубава и без грим...

# 151
  • София
  • Мнения: 5 289
Главен редактор на сп.Анна Flutterи една от създателките на Движението на неомъжените жени.
Да, ама виждала ли си я наживо?  Mr. Green На тази снимка бая са я докарали, направо не прилича на себе си.
А Мира си е хубава и без грим...
Еми хубаво де,аз казвам че я харесвам,независимо  от това дали съм я виждала наживо или не. Confused

# 152
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Това пък, което аз казвам, Карчева, че лицето на снимката няма кажи-речи, нищо общо, с лицето в реалния живот.  Wink Та затова попитах виждала ли си я наживо.

# 153
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414

Мира съм я виждала, на живо е още по- красива! Hug

И аз съм я виждала,така е! newsm10
Това е и моята фаворитка.

# 154
  • София
  • Мнения: 5 289
Ама аз те разбрах,то това което казваш ясно,че е така.
На живо не съм я виждала,но колкото пъти съм я гледала по ТВ,списания и нета,все ми е харесвала,та така.Малко са тези които съм виждала наживо,но много са тези които дори и да не съм виждала ги харесвам. Flutter

# 155
  • Мнения: 5 647
Много ми е интересно кои българки според вас са изумително красиви. Аз се възхищавам от Ивайла Бакалова, Жени Калканджиева, Наталия Гуркова, Надежда Михайлова, Ирен Онтева както и от много други по-малко известни девойки. Българката е най-красивата жена!

От изброените ми харесва единствено Ивайла Бакалова.

# 156
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ама аз те разбрах,то това което казваш ясно,че е така.
На живо не съм я виждала,но колкото пъти съм я гледала по ТВ,списания и нета,все ми е харесвала,та така.Малко са тези които съм виждала наживо,но много са тези които дори и да не съм виждала ги харесвам. Flutter
Ако всички харесвахме едно и също, голяма скука щеше да настане.  Laughing
bouquet

# 157
  • Мнения: 7 474
Ето още от нея  Crazy
Видях я на времето, когато работеше в Нова Тв, но не беше водеща, съвсем случайно в кафенето им и ми направи впечатление-красива с дълга коса до кръста кестенявя, но много красива. Много се зарадвах да я видя после като водеща  Laughing




И колежката и е много красива жена  Crazy

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 22:23 от Lео

# 158
  • София
  • Мнения: 5 289
Гала също много я харесвам и страшно ми липсва предаването й "На кафе". Cry

# 159
  • Мнения: 2 910
Мира Добрева е наистина много красива жена и определено тя е моята фаворитка.

# 160
  • Мнения: 239
Супер противоречие е да виждаш аристократизъм в каквато и да е форма в соц икона.
Жорка, за теб може би е останало тайна или е непонятно, но - и по соц. време имаше определена прослойка хора, които живееха, хранеха се /в буквалния и преносния смисъл на думата/, дишаха...изобщо всичко вършеха с аристократизъм. И точно за тези хора някакъв си половин век въобще не беше в състояние да угаси "туй, що не гасне". Лагерите бяха само бегъл опит. Но не разчитам, че ще разбереш написаното - видно от предишните ти постинги по темата, ти класифицираш жените според степента на старание и честотата на елипирането, както и по наличието или отсъствието на ясно изразени вторични полови белези, каквито са млечните жлези.
По-здрав! Laughing

Знам, че имаше хомосексуалисти и по времето на комунизма. Лагерите имаха мисъл, но така и не бяха приложени както трябва.

# 161
  • Мнения: 239
Жоре, хващам бас ,че пишката ти е малка, оттам идват и изкривяванията в мисленето ти ThinkingСъчувствам ти ,но дано дамата до теб е толкова толерантна  с теб, за да се успокоиш на някои теми и да не ги пускаш в най-готиния форум, и да ни караш да мислим по абсурдния ти начин Peace

Ти да си чувала за истински българин патриот на престижна държавна работа с Мерцедес да има малка пишка? Май те затапих, а? Grinning

# 162
  • Мнения: 239
Сигурно е така, но аз това не го знам защото работя на отговорна позиция в държавно предприятие и ви правя на всички вас услуга всеки ден.


Жоре, техник в енергото ли си?
Joy Joy Joy
Обичам те, Карън! И Нимфетка също.  Hug
Прави ми впечатление, че за повечето красивата жена е "поддържаната" жена - плътен грим, силикон, пластика, изкуствени коси, очи, нокти, куп бижута - и ето ти една, "стилна"  #Crazy жена.
Изброените до тук мадами не само, че не ми харесват, ами и се моля да не ги срещна в тъмното. Плашат ме.  Laughing
Лично аз харесвам естествено красиви, одухотворени жени с ярка индивидуалност и излъчване. Много жени ми харесват, но едва ли ще ги видите на корицата на "Паралели" или "Нов фолк" с надпис отгоре: "Красавица".
В момента се сещам (от публ;ично известните) за Зорница от балет "Дива". За Койна Русева. Божана Татарска. Елена Петрова. За Радинела Бусерска и особено Радина Червенова.
От старото поколение - Невена Коканова, Цветана Манева, Гинка Станчева (и сега става), Татяна Лолова (виждали ли сте я като млада?).


Вместо да пишеш толкова дълго можеше просто да кажеш, че се кефиш на вълци и те дразнят яките мацки, за каквито мечтаят мъжете. Това вероятно е защото не виждаш общи неща с едните, но виждаш бая с другите ако се сещаш за какво става дума. Grinning

# 163
  • Мнения: 239
Ама аз те разбрах,то това което казваш ясно,че е така.
На живо не съм я виждала,но колкото пъти съм я гледала по ТВ,списания и нета,все ми е харесвала,та така.Малко са тези които съм виждала наживо,но много са тези които дори и да не съм виждала ги харесвам. Flutter
Ако всички харесвахме едно и също, голяма скука щеше да настане.  Laughing
bouquet

Да, но в края на краищата от значение е какви жени харесват мъжете защото именно този критерий определя цената на всяка жена. Съвременният вкус гледам не устройва бая дами в този форум и може би една машина на времето с портал към средновековието би помогнал. Рубенсче, краят на булимията иде.

# 164
  • Мнения: 239
Гала също много я харесвам и страшно ми липсва предаването й "На кафе". Cry


На всички ни липсва неописуемият и интелект.

Общи условия

Активация на акаунт