Да поговорим за красивите българки

  • 16 953
  • 175
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 239
Аз лично не харесвам силиконовите гърди защото една жена или има гърди или просто да си знае къде и е мястото според мен.
?!?
я кажи кой какво място има според големината на циците ?  Crazy че нещо не те разбрах.
Пак ли определя коя колко е умна по някакъв начин?  #Crazy


Доста твои разсъждения са направо смешни и жалки, ша ма прощааш!


Ти вярваш, че те са жалки, но ме питаш за мнение. Това теб каква те прави?

# 136
  • София
  • Мнения: 3 328
Супер противоречие е да виждаш аристократизъм в каквато и да е форма в соц икона.
Жорка, за теб може би е останало тайна или е непонятно, но - и по соц. време имаше определена прослойка хора, които живееха, хранеха се /в буквалния и преносния смисъл на думата/, дишаха...изобщо всичко вършеха с аристократизъм. И точно за тези хора някакъв си половин век въобще не беше в състояние да угаси "туй, що не гасне". Лагерите бяха само бегъл опит. Но не разчитам, че ще разбереш написаното - видно от предишните ти постинги по темата, ти класифицираш жените според степента на старание и честотата на елипирането, както и по наличието или отсъствието на ясно изразени вторични полови белези, каквито са млечните жлези.
По-здрав! Laughing

# 137
Жоре, хващам бас ,че пишката ти е малка, оттам идват и изкривяванията в мисленето ти ThinkingСъчувствам ти ,но дано дамата до теб е толкова толерантна  с теб, за да се успокоиш на някои теми и да не ги пускаш в най-готиния форум, и да ни караш да мислим по абсурдния ти начин Peace

# 138
  • Мнения: 739
Аз лично не харесвам силиконовите гърди защото една жена или има гърди или просто да си знае къде и е мястото според мен.
?!?
я кажи кой какво място има според големината на циците ?  Crazy че нещо не те разбрах.
Пак ли определя коя колко е умна по някакъв начин?  #Crazy


Доста твои разсъждения са направо смешни и жалки, ша ма прощааш!


Ти вярваш, че те са жалки, но ме питаш за мнение. Това теб каква те прави?

въпросът ми беше реторичен - не очаквам отговор, защото не би могло да има такъв. Просто се чудя  ooooh!

# 139
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Сигурно е така, но аз това не го знам защото работя на отговорна позиция в държавно предприятие и ви правя на всички вас услуга всеки ден.


Жоре, техник в енергото ли си?
Joy Joy Joy
Обичам те, Карън! И Нимфетка също.  Hug
Прави ми впечатление, че за повечето красивата жена е "поддържаната" жена - плътен грим, силикон, пластика, изкуствени коси, очи, нокти, куп бижута - и ето ти една, "стилна"  #Crazy жена.
Изброените до тук мадами не само, че не ми харесват, ами и се моля да не ги срещна в тъмното. Плашат ме.  Laughing
Лично аз харесвам естествено красиви, одухотворени жени с ярка индивидуалност и излъчване. Много жени ми харесват, но едва ли ще ги видите на корицата на "Паралели" или "Нов фолк" с надпис отгоре: "Красавица".
В момента се сещам (от публ;ично известните) за Зорница от балет "Дива". За Койна Русева. Божана Татарска. Елена Петрова. За Радинела Бусерска и особено Радина Червенова.
От старото поколение - Невена Коканова, Цветана Манева, Гинка Станчева (и сега става), Татяна Лолова (виждали ли сте я като млада?).

# 140
  • София
  • Мнения: 5 289
За мен Ани Александрова е също една от многото красиви българки:

# 141
  • Мнения: 6 155
За мен Ани Александрова е също една от многото красиви българки:


Коя е тя? Наистина е красива  Hug

# 142
  • София
  • Мнения: 5 289
Главен редактор на сп.Анна Flutterи една от създателките на Движението на неомъжените жени.

# 143
  • Мнения: 3 456
Адскки много красиви българки има, от твоите фаворитки най-ме кефи Ирен Онтева

# 144
# 145
  • Мнения: 3 447
Радина Червенова я харесвам много - има някаква одухотворена, "вечна" хубост.

# 146
  • Мнения: 2 697
Имам изключително много любимки, но и изключително много от известните дами ме отблъскват, дори някои, които са красиви. Повечето моделки като Жени Калканджиева, Ивайла Бакалова, Ирен Онтева...са ми крайно противни както като визия, така и като излъчване. Може би самото им излъчване и високомерно поведение пречи да видя красотата им. Повечето известни лица на България от нашите съвременнички са изключително пошли...
Винаги съм харесвала жени с излъчване, със силно женско присъствие, например Невена Коканова, Цветана Манева...




-силно, властно, женско присъствие...дори след толкова години. Преди време я видях в центъра на София - нямах думи да я опиша.

От съвсем друг порядък, по-скоро заради детското й, чаровно излъчване, ми харесва Анелия. Правилни черти, чаровна усмивка, много нежност и красота...а бебешката й коса поне на мен ми изглежда сладка   Hug


# 147
  • Мнения: 7 186

Мира съм я виждала, на живо е още по- красива! Hug

# 148
  • Мнения: 155
Невена Коканова, Радина Червенова, Мира Добрева

# 149
  • Мнения: 2 897

Мира съм я виждала, на живо е още по- красива! Hug

И аз съм я виждала,така е! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт