Да поговорим за красивите българки

  • 16 933
  • 175
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 239
Много по-склонна съм да приема Надежда Михайлова за красива жена, отколкото Ивайла Бакалова  Shocked Ивайла ужасно ми простее. Има една такава селска хубост /нека момичетата от провинцията не се обиждат/ - имам предвид по-скоро простоватото й излъчване. Докато при Евгения Калканджиева, Надежда Михайлова, Ирен Онтева личи класа. От изброените на критериите ми за красота отговарят Наталия Гуркова и Ирен Онтева.
Но за мен най-красивата българка на всички времена си остава
Невена Коканова!! /лека й пръст/

Не знам, според мен старите кореняци софиянци са малко арогантни хора и смятат, че са едва ли не някаква класа. Аз сега съм се интегрирал, но навремето помня как някои от най-големите селяни се имаха за изобретатели на гражданството. Само където остават безработни после като знаят много.

Виждал съм снимки на Коканова на младини и гарантирам, че ако сега ми се яви в онзи си вид никога няма да я заведа в червило например.

# 16
  • Мнения: 112
Жоро, аз нямах предвид да обиждам или да деля жените на селски и градски /в ниаккъв случай!/ - просто селянията за мен е манталитет, а не локална принадлежност. Ивайла съм я слушала на интервюта - еми не може да ме грабне това момиче, няма го оня чар, няма го живеца, няма го стилът. Ето това имах предвид като казах, че ми простее.

Относно Невена Коканова - ясно, че времената, модите, тенденциите, нравите - всичко е било друго, обаче Невена Коканова има обаяние и излъчване. Само като те погледне и виждаш пламъче. Може би съм пристрастна, но за мен тя наистина е красива жена. Аня Пенчева също е красива жена. Даамм..

# 17
  • Мнения: 1 547
Жоро, поздравявам те за избора! Без да коментирам имената в списъка ти, ще те попитам само дали се шегуваш за Наталия Гуркова. Определено се съмнявам в добрия ти вкус и ти гарантирам, че, освен, че се обезкосмява редовно, госпожица Гуркова няма други достойнства. Освен това не съм сигурна, че ще я познаеш, ако не си е поставила обичайния макиаж. Така се случи, че гледах едно нейно интервю преди години, в което тя каза, че е студентка по право в СУ. После обаче се оказа, че не е в СУ, ами в Благоевград, и не точно право, ами нещо около правото. Твърде посредствена дама. Да.

# 18
  • Мнения: 2 407
Юлияна Дончева ми харесва, и Жени не е лоша.

# 19
  • Мнения: 7 186
Ето я най- красивата Grinning



Сега сериозно- от моделките ми харесват най- много Таня Илиева /има интелигентно излъчване/ и Росица Иванова- мис БГ. Simple Smile



# 20
  • Мнения: 949
Доста от българските жени ми харесват,но фаворитката ми е Нели от Огледала.

# 21
  • Мнения: 2 897
Доста от българските жени ми харесват,но фаворитката ми е Нели от Огледала.

И аз много я харесвам PeaceВиждала съм я на живо,много красива жена,направо перфектна!Друга,която ми харесва е Диляна(бившата на Дичо),също и Елена Петрова.

# 22
  • Мнения: 35 968
За физическа красота ли говорим или за интелект? Или и двете в комплект?

тази жена не само е ослепително красива, но според мен е и член на МЕНСА. Майка, красавица и бизнесдама.

Според мен тези определения може да се отнасят единствено за Гергана Полежанова.Съжалявам,че в момента не мога да го докажа нагледно.А що се отнася до г-ца Бакалова,съм съгласна с Небесна.

определено НЕ Ивайла Б. е член на МЕНСА, а Гергана П.  Naughty

освен това ей тоз критерий не е много подходящ за аудиторията, към която е отправен въпросът ти:

Гергана Полежанова е хубава, но на снимки. Та тя е към метър и осемдесет!!!!!!!! Знаете ли какво му е на един мъж да легне в леглото с жена, която е колкото него?! Аз съм преживявал такова нещо и не беше хубаво. Никой не иска да си дружи с кон без да развива състезателна дейност ако се сещате за какво говоря.

Жоро, поздравявам те за избора! Без да коментирам имената в списъка ти, ще те попитам само дали се шегуваш за Наталия Гуркова. Определено се съмнявам в добрия ти вкус и ти гарантирам, че, освен, че се обезкосмява редовно, госпожица Гуркова няма други достойнства. Освен това не съм сигурна, че ще я познаеш, ако не си е поставила обичайния макиаж. Така се случи, че гледах едно нейно интервю преди години, в което тя каза, че е студентка по право в СУ. После обаче се оказа, че не е в СУ, ами в Благоевград, и не точно право, ами нещо около правото. Твърде посредствена дама. Да.

потвърждавам! виждала съм я преди време на летището, когато си купуваше билет - нищо общо със снимките! Да живее Фотошоп!

Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 23:34 от bubanka

# 23
  • Мнения: 7 186
Жоро, поздравявам те за избора! Без да коментирам имената в списъка ти, ще те попитам само дали се шегуваш за Наталия Гуркова. Определено се съмнявам в добрия ти вкус и ти гарантирам, че, освен, че се обезкосмява редовно, госпожица Гуркова няма други достойнства. Освен това не съм сигурна, че ще я познаеш, ако не си е поставила обичайния макиаж. Така се случи, че гледах едно нейно интервю преди години, в което тя каза, че е студентка по право в СУ. После обаче се оказа, че не е в СУ, ами в Благоевград, и не точно право, ами нещо около правото. Твърде посредствена дама. Да.

Това интервю беше в Ексклузивно. Венета Райкова я направи на дроб сърма и тя се разрева накрая. Как може да лъже за такова нещо, при положение, че папараците са и по дирите и истината излиза наяве рано или късно. Много се изложи горката.

# 24
Фаворитки са ми Таня Илиева и Диляна Попова Grinning

# 25
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Много жени ми харесват като визия и ми е трудно да определя, но със сигурност мога да кажа кого не харесвам - Жени Калканджиева - с таз лисича физиономия и арогантно излъчване ми е непоносима Sick.

# 26
  • Мнения: 7 186
На мен пък НЕ ми харесва Теди Велинова. Crazy



# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 944
Харесвам Росица (последната Мис България), мис Канада и Гергана Полежанова.

Жорко, мъжете имат различни комплекси, на някои точно жени с ръст над 180 им харесват!  Laughing


# 28
  • Мнения: 522
От моделките - Жени Калканджиева
А иначе много ми харесва фолк певицата Анелия - просто перфектна жена.

# 29
  • Мнения: 4 300
На прима виста се сещам за Нели от "Огледала"- странно, но на живо няма почти нищо общо с барбито от екрана. Бяхме я видели в Комо преди година и ми се стори много лъчезарна и изящна. Другата жена, която много ми харесва, е Елена Петрова. Има невероятно присъствие на сцената и много ненатрапваща се красота. Съжалявам за повторението, но и за нея бих използвала изящна. Много красива усмивка, страхотна коса и кожа и много грациозни движения.
В сравнение с нея Наталия Гуркова си прилича на арогантен кон. Някакси не ми допада агресивността, която се излъчва от повечето манекенки. Може и да имат перфектна комбинация от отделни черти и форми, но цялото не е завършено.

Общи условия

Активация на акаунт