Да поговорим за красивите българки

  • 16 922
  • 175
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 474
Мисля, че е много чаровна и е винаги усмихната, излъчва топлина Laughing

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Само да попитам, виждали ли сте някои от по горе изброените без грим и прическа? Скоро ми се случи да видя една от тях, беше дошла на фризьор без грим скрита зад слънчеви очила. Гледах я 10 мин. и се чудех тя ли е или не Thinking, беше неузнаваема, ако преди това не я бях засякла  със същия тоалет щях категорично да реша че това не е същата жена, изключае тялото и!

Да, аз така се чудех за Ирен Онтева! Единият път беше така гримирана , че фон дьо тена и стоеше грапав, все едно отдолу има акне  Sick , а без грим е още по-зле. Изглежда невзрачна жена , която има бегла прилика с Ирен Онтева.
И тялото и е различно от снимките - не е така едра и висока. Около 170 см, кожа и кости и едни огромни гърди (дали са силикон?).

# 47
  • Мнения: 98
Мисля, че е много чаровна и е винаги усмихната, излъчва топлина Laughing


newsm10

# 48
  • Мнения: 7 474
Ирен Онтева не знам дали някой си я спомня от времето ,когато се снимаше в чалга клип на Влади Априлов - друго нещо беше. И тогава си имаше цици, но не помня дали бяха чак такива  newsm78

# 49
  • Мнения: 7 186
Ирен винаги е имала голям бюст, но ми се струва, че сега след раждането е вкарала тунинг със силикон. Така ми изглежда. Няма лошо де, може да е имала нужда жената. По- добре силикон, отколкото уши на кокершпаньол. Simple Smile

# 50
  • Мнения: 661
А какво все пак мислите за Анелия?Виждали ли сте я на живо?Дали и в действителност е така чаровна?


# 51
  • Мнения: 7 474
Аз съм я виждала - невероятно е красива и на живо. Както я гледаш на снимки и клипове , и е висока  Hug

# 52
  • Мнения: 98
А какво все пак мислите за Анелия?Виждали ли сте я на живо?Дали и в действителност е така чаровна?


мисля че е естествена и много чаровна жена

# 53
  • Мнения: 98
А какво все пак мислите за Анелия?Виждали ли сте я на живо?Дали и в действителност е така чаровна?



мисля че е естествена и много чаровна жена

# 54
  • Мнения: 7 186
Анелия е много хубава в лицето и има разкошна коса, но не ми харесва фигурата и след раждането, беше понапълняла. Може и да е отслабнала вече. На живо не знам как е.
Не ми харесва и че в основата на косата- на челото има един мъх, който все си сресва надолу, не знам защо го прави. Thinking

# 55
  • Мнения: 661
А какво все пак мислите за Анелия?Виждали ли сте я на живо?Дали и в действителност е така чаровна?



Много е чаровна наистина!И винаги е перфектно гримирана!Не знам как е без грим!И се чудя какви ли гримове ползва, вероятно е нещо доста качествено!

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Анелия беше качила много с бременността, но отдавна отслабна, дори вче е твърде слаба.

# 57
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Случвало ми се е да видя на живо, а също и на снимка, но преди обработката с фотошоп много от изброените... Ми... Надежда Михайлова е най-добре преди ретуша, а и на живо...
Кво да ви казвам - имат пъпки, имат стрии... И за обезкосмяването нЕмам думи...
А фотографите се майтапят, че "миските" трябва да съберат пари и да вдигнат паметник на програмистите, създали фотошоп...  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 739
Истината е, че гримът прави чудеса! Негримирани, особено сутрин на светло 98% от жените изглеждат ужасно, това е факт, няма какво да си кривим душата. Нагласени, наконтени, повечето изглеждат доста добре. Отделно някои хубави жени не се поддържат, което е недопустимо, ако са млади, пък съвсем.
Виждали ли сте папарашка снимка на Памела Андерсън без грим? Никога няма да я познаете, ама никога, гарантирам ви!
Фотографите са магьосници, винаги съм се възхищавала на този занаят, защото могат да направят една жена да изглежда слаба, висока, да прикрият дефектите и т.н.
Не съм фен на манекенките, защото повечето конкурси са нагласени и там е друга работата .... Гледах снимките на последния Плеймейт - еми крокодил до грозофил до извънземно ...  ooooh!. Наистина, наточили са ги за снимките, но пак си личи.
Харесва ми Нели от Туистър. Много е чаровна и естествена, има завладяващо излъчване.

# 59
  • Мнения: 293
Росито е мило и усмихнато момиче.
За Гергана - направо й завиждам - член на МЕНСА, че и толкова красива..  Ама за комплексарите може и да са много 1.80  Joy

Общи условия

Активация на акаунт